Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 200tyś zebrane

Poznam kobiete która ma zaoszczędzone przynajmniej 200tyś tak jak ja

Polecane posty

Gość 200tyś zebrane

i aby wspólnie kupić mieszkanie lub dom bez kredytu, każda strona daje 50%, oraz założyć rodzine. Są tu takie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa, ale nie zainteresowane toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam więcej oszczędności, ale tu nie chodzi o to, by wywalać hajs ''całego życia'' i zostać z niczym. Istotne są zarobki stałe, bez nich nawet nie opłaca się kupować tego domu. Ponieważ kupić, to jedno, a utrzymać drugie. Autorze, ile zarabiasz? Ja mam ponad 20tys z prywatnej działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest konkret ale ja mogę dać 40% lub %60, śmieszy mnie to 50/50 polskich męskich dziwek :D:D jak się będziemy rozwodzić to przetniemy dom na pół :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
śmieszy mnie to 50/50 polskich męskich dziwek x Śmieszy cie sprawiedliwy podział, pasożycie? Jak dasz mniej, niż 50% nie licz, że po rozwodzie dostaniesz połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam podobna kasę jestem samcem chciałbym mieszkać nad morzem, tam mogę cię ****** samiczko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki prestiżowy temat, tworzymy milion złotych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:15 Haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 200tyś zebrane
gość dziś mam 10tyś netto plus 5tyś z dochodu pasywnego z ineestycji gdzie zarabiam nawet gdy śpie. A ty oprócz działalności co jeszcze oferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 30 zarabiam dopiero od 5 lat, i jakbym kurła oszczędzał to bym miał już 100 tys. ale kurła ja se żyłem fajnie 0,5 Europy zwiedziłem a w PL nigdzie prawie nie byłem i zostało mi tylko 5 tysi i jakoś nie płacze za tą kasą jak wy nahapańce szkudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
200tyś zebrane Niczego nie oferuję, bo nie jestem zainteresowana propozycją :P Ale jeśli chcemy się licytować, to mam mieszkanie po rodzicach, plus dwie kawalerki, które już samodzielnie zakupiłam pod wynajem dla zabezpieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zarabianie broszką
gość dziś czy ta prywatna działalność ma coś wspólnego z roksą lub "klientelą międzynarodową"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 200tyś zebrane
gość dziś dlaczego mamy się rozwodzić jak nawet jeszcze ślubu nie było? Coś już kombinujesz? Ja tam w rozwody nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludek po środku
gość dziś po rodzicach czyli dostałaś ZA DARMO, czyli gòwno osiągnełaś samodzielnie. A propozycja pewnie za hoojowa dla ciebie bo sumy za niskie. Baby to jednak są pojêbane. Nie dogodzi im za hooja, zawsze mało i mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po rodzicach czyli dostałaś ZA DARMO, czyli gòwno osiągnełaś samodzielnie. x Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, prawda? No trudno, nie pomogę ;) A wylać swoje prywatne żale możesz u psychologa, widzę, że zachodzi potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezzęmbny żul
tym tępym sukom którym palma odbija z wolności nawet multimilioner nie dogodzi, cholera wie co one chcą i po co, píerdolca mają jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facet do niczego to i miliardy mu nie pomogą :D przegrywy myślą że kupią miłość :D:D tymczasem tylko sponsorują fałszywą interesowną szmatę i okłamują się, że tacy wspaniali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie ma kasy, ZŁY, ma kase ZŁY, czego wy kur/wa do hooja jepanego chcecie, bo píerdolca można przy was dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Tobie już nic nie pomoże, bezmyślny chamie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zamknij ryja i rób mi pałe, to przynajmniej pożytek z twojej otwartej japy będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co wchodzic na takie chamskie tematy. Same prosicie o wyzwiska .Durne babska mysla,ze tu znajda adoratora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Jak zamknę ryja, ty pozbędziesz się fiuta :) Ciesz się że w realu na mnie nie trafiłeś bo byś cienko piszczał peesdo męska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam odłożone 120 000 i jestem kobieta 33 W tych czasach to tylko wkład własny do kredyty, te pieniadze nie są dużo warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam odłożone 120 000 i jestem kobieta 33 W tych czasach to nie są duze pieniadze, co to jest ? starczy na max 4 lata godnego życia.....albo tylko wkład własny do kredyty, te pieniadze nie są dużo warte !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a ja mam odłożone 120 000 i jestem kobieta 33 W tych czasach to tylko wkład własny do kredyty, te pieniadze nie są dużo warte X Na pół domu nad morzem prawie masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie powiem ile mam, mogę tylko powiedzieć że mieszkam pod Warszawą i szukam kobiety która może być nawet bezrobotna I bez grosza przy duszy. Jedyne wymagania to aby była piękna, z pogodą ducha i umiała poprowadzić dom. I dobra była w te klocki. :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam 250 tysiecy i marze o tym by mieszkac nad morzem. Niestety mieszkam zagranica i nawet jakbym kupila cos w Polsce nad morzem to nie mialabym za co zyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chore istoty

Mieć kase źle, nie mieć jeszcze gorzej, eh z tymi kobietami to jakaś porażka, same nie wiedzą co chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×