Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 33 lata kobieta, ładna i 130 000 zł na koncie dobre zarobki

Polecane posty

Gość gość

nie potrzebuje pasożyta w domu ktoremu bede gotowac sprzatac prac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to spiertalaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka tego wątku tutaj dzis
sam spiertalaj pasożycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możesz mi dzide opiertolić suko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam więcej, pokaz zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, no proszę, jeszcze parę tat i może osiągniesz mój poziom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, nie osmieszajcie się. 130 000 to średniej klasy samochód a wy piszecie jakby to było nie wiadomo co. Nawet kawalerki w dużym mieście nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciała byś mieszkać nad morzem ze mną? Udowodnij żeś ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:01 dokładnie, ja mam prawie pół miliona, a jest to nic przy dzisiejszych kosztach godnego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ludzie, nie osmieszajcie się. 130 000 to średniej klasy samochód a wy piszecie jakby to było nie wiadomo co. Nawet kawalerki w dużym mieście nie kupisz. X Ale mając drugie tyle co ona kupisz co chcesz i gdzie chcesz. Poza tym w średnim i małym kupisz. Mam więcej a autorka milczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drugie tyle czyli 260 000. ??????? Jeśli średnia cena metra 2 w Warszawie to 9000 to kupisz jakieś 30 metrów kwadratowych. Lol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio trafiłem 42m2 za 200tys w Warszawie. Zresztą nie każdy chce tam mieszkać. Do mieszkania jest cała Polska świat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie wysmiewaj autorki na podstawie durnej Warszawy w której ostatnio ceny nieruchomości spadły. W małym mieście kupisz za to 45m2 i jeszcze zostanie 45tys na nowoczesny remont.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Bangladeszu kupisz willę. Chodzi o to że chwalisz się tymi 200 000 jakbyś oferował nie wiadomo jakie życie za te pieniądze. A pozniej się okazuje że to zwykle, normalne, biedne życie. Więc lepiej milczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu nie wiadomo skąd jest autorka. Zarabiać trzy tysiące w małym mieście to jak 9000 w Warszawie. Jeśli chodzi o sile nabywcza nieruchomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś A w Bangladeszu kupisz willę. Chodzi o to że chwalisz się tymi 200 000 jakbyś oferował nie wiadomo jakie życie za te pieniądze. A pozniej się okazuje że to zwykle, normalne, biedne życie. Więc lepiej milczeć. X Jak nie masz nawet tyle to sobie milcz. Dla wielu dziewczyn to może być duży plus. Zdarzyło mi się przeczytać, że dziewczyna czuje się zbyt brzydka na chłopaka z mieszkaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w Bangladeszu kupisz willę. X O co ci chodzi jak sprawdzałem otodom i nawet w Warszawie coś znalazłem ciekawego. Ja akurat chce mieszkać nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, oni je po prostu mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś oferował nie wiadomo jakie życie za te pieniądze. A pozniej się okazuje że to zwykle, normalne, biedne życie. X To już nie moja wina, że kobiety nie umieją liczyć. To nie dwa miliony złotych. Jak sobie za dużo wyobrażasz to wróć do podstawówki chociaż... Dobry pomysł i biznes za to można zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Gentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach, oni je po prostu mają. X Nie jestem dżentelmen w garniturze. Takie rzeczy to od miliona złotych. Inaczej byłbym pozerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu się nie odezwie? Pewnie prowo i nie ma nawet tych 13% miliona. Na luzie wyłożył bym drugie tyle na wspólny start rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że oprócz pieniędzy jest dużo innych zmiennych. Ja na kasę kobiety nie polecę ale to jest duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo nie plus, to po prostu uczciwe tak np po połowie kupić mieszkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, nie osmieszajcie się. 130 000 to średniej klasy samochód X Ale wiek 27-33 lata to dopiero początek życia finansowego. To jeszcze się zarobi na taki samochód jak komuś potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś baby w większości niestety lecą tylko na kase, je'bane kur'wy, wystarczy popatrzeć jakich oblechów biorą dla kasy, zero morałów tylko chciwość, żałosne szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz byc strasznie sfrustrowana skoro piszesz takie.rzeczy no i byc straszna brudaczka. W mieszkaniu pewnie syf totalny skoro sprzatasz tylko gdy jestes w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka myśli że jak ma troche kasy i "ładna"(?) to już wszystko, haha, co za tępaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co innego dla każdego
krwa, jak laska mówi o sobie że jest ładna to raczej jest zdrowo je/bnięta psychicznie, bo skąd ona wie jak inni ją odbierają, debilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma ładnej 33 latki, wszystkie są zrobione bo gęba się już sypie ( szczególnie gdy chla i/lub pali ), więc bez makijażu straszydło jak w halloween

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×