Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks problem , proszę o pomoc

Polecane posty

Gość gość
13:41 ja bym chciała żeby chociaż tą mimete umiał zrobić i tu też jest klapa bo nie wie co ma robić z jezykiem i w ogóle to jak bym pierwszy raz w życiu robiła facetowi loda , ja tu też nie mam ma myśli godzinnych pocałunków usta usta ok ale nawet nie umie mnie przyjemnie pogłaskać po cipce więc , nie wiem jak go poprowadzić to też jestem pierwszy raz w takiej sytuacji 13:51 może faktycznie czuje sie on przy mnie nie pewnie takie wrazenie też odnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0877A
do gosc 13:51 mysle ze on nie czuje pozadania , jest w moim zyciu bo jest mu mega wygodnie , nie wzielismy sie za wspolzycie za wczesnie bo jestesmy oboje w srednim wieku, po rozwodach przejsciach innych partnerach i ja napewno po sexie z innymi gdzie bylo cudownie, dlatego tak ciezko mi to zrozumiec bo wiem jak inni faceci reaguja na moje cialo . no nic zrobie przerwe taka na dobre , lacznie z przytulaniem , ochlodze kontakty , nie pozwole zebym swoje potrzeby olala a on chodzil zadowolony dostajac wszystko czego mu potrzeba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 00872A: to dlaczego jesteś z nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:54 a na loda to mam sama ochotę bo bardzo mnie to podnieca i zapraszać mnie pod biurko nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0877A
do gosc 13:57 wejsc pod biurko i o***********.a jaki problem ??? tylko ta co wyjdzie spod biurka po o*******eciu tez liczy na orgazm , jak nie dzis to jutro, na biurku , na blacie w kuchni...nieraz obciagalam mu w aucie jak jechalismy gdzies, to nie kwestia ze potrzebuje godzinnego migdalenia sie , mi wystarczy 2min szybkiej gry wstepnej , minetki i jestem gotowa na ostra jazde....tylko on ku..wa lezy jak kloda w lozku i nie robi nic ...lezy i tylko h..mu stoi , fajnie prawda? raz, drugi, dziesiaty, ale po roku sexu na sucho bez zadnego podkrecenia i gry wstepnej , nawet solidnego zlapania za doope,podczas sexu , jedna pozycja, on lezy...odechciewa sie wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0877A
do gosc 14:01 Bo na poczatku myslalam ze to poczatek i musimy sie siebie nauczyc , tego co nam sprawia najwieksza przyjemnosc , zakochalam sie , patrzalam przez rozowe okulary co jakis czas tlumaczac sobie ze sex nie jest najwazniejszy, facet jest mily i dobry, nareszcie nie jakis idiota toksyczny, liczylam ze czas to rozwiaze, wyrozumiale dawalam z siebie jeszcze wiecej liczac ze zauwazy i bedzie chcial sie zrewanzowac....i tak z miesiaca na miesiac az zapedzilam sie w kozi rog i jak idiotka pisze na forum , bo wszyscy znajomi dookola sie zachwycaja jakiego mam milego przystojnego faceta, nawet nie mam co komu powiedziec, z nim to groch o sciane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mozesz go zmienic? i;lu facetow juz cie ruch''alo? mozesz jakeis przygody zlapac zanim bedzie zwiazek? chyba ze jests taka konserwatywna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwyczajnie chłopak jest niedoświadczony i nieporadny, może nawet jesteś jego pierwszą. A nie od razu Kraków zbudowano. Można mu delikatnie pokazać co i jak, i się nauczy, chyba potrzebujesz trochę cierpliwości autorko. Mało który facet jest od razu mistrzem w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0877
do gosc 14:25 moj wie co robic i jak robic , tyle ze nie czuje potrzeby poza tym ze mu stoi to ma cos wiecej zrobic. nie jest ani mlody ani niedoswiadczony , poprostu egoista i ma w doopie potrzeby innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj wie co robic i jak robic , tyle ze nie czuje potrzeby poza tym ze mu stoi to ma cos wiecej zrobic. x Taki z niego 'egoista', że jak natrafi na lepszą od ciebie to nagle mu się zachce starać i nagle sie okaże, że może i potrafi :D lepiej się autorko zabierz za siebie, bo póki co wielkich emocji i motywacji w nim nie wzbudzasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 14:25 wcześniej opowiedziała inna kobieta , a nie ja autorka , masz rację dam temu związkowi szansę i powalczę o relacje łóżkowe postram się delikatnie nim kierować i mówić mu podczas na przykład o tak mi dobrze albo tak mnie tam całuj itp. Do kobiety wyżej wypowiadajacej się widać że bardzo cierpisz i myślę że tutaj to znaczy u ciebie nie da się nic zrobić więcej zakoń to i nie rań siebie , może twój partner trafi na taką ktorej taka forma seksu bedzie odpowiadac a tobie ktory bedzie cie pragną tak samo jak ty powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do kobiety wyżej wypowiadajacej się widać że bardzo cierpisz x Widzę, że bardzo wypierasz się prawdy i faktów ;) no cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0877A
do gosc 14:51 nie mam co sie za siebie zabierac bo zrobilam ze soba juz wszystko co mozliwe w chirurgii plastycznej zeby w moim wieku wygladac dobrze, widzialy galy co braly....a jesli ma miec lepiej z inna lepsza , to dlaczego poprzednie go zdradzaly , dlaczego ostatnia ex nazwala go egoista niezdolnym do zycia w zwiazku ???? myslalam podobnie jak ty , ze moze to moja wina , i zaczelam grzebac w przeszlosci az wszystkie potwierdzily jedno...egoista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 00877A: Ja na Twoim miejscu nie uprawialabym seksu z nim. Kwestia tylko, czy interesuje Cię związek bez seksu. W sumie to nawet nie wiedziałam, że są mężczyźni, którym nie zależy na tym aby kobieta miała przyjemność z uprawiania seksu. Potem lamentują, że kobieta nie chce często uprawiać seksu lub nie lubi seksu, a niby dlaczego ma chcieć i lubić jak facet nie potrafi sprawić jej przyjemności. Ci wszyscy panowie co się wypowiadali niech sobie wyobrażą, że w trakcie penetracji kobieta nie chce już dalej uprawiać seksu i zostawia ich tak w trakcie (przypuszczam, że to samo czuje kobieta, której facet nie potrafi zaspokoić). Co to za seks jak po nim, któryś z partnerów musi zrobić sobie sam dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie wiem, jak trafiali się faceci, bez polotu w seksie to siadałam na takim i sama sobie dobrze robiłam. Z resztą po kilku razach sami jakoś się wyrabiali i zaczynaliśmy się zgrywać w tempie i upodobaniach + zgadzam się z 13:14 czasem parę podpowiedzi w stylu trochę szybciej , trochę mocniej skarbie, czy samej ustawić się pośladkami, żeby lepiej czuć i nie ma problemu. Nie znam chłopaka autorki więc trudno się wypowiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0877A
do gosc z 16:43 taki mam wlasnie zamiar , zeby zaprzestac z nim uprawiac sexu a raczej serwowania mu full service dla jego wylacznej satysfakcji, bo tak to wyglada ze robi wylacznie to co jemu pasuje , mi pozycja od tylu nie pasuje do tego bez stymulacji zadnej ,, na sucho,, no nie ma szans zebym doszla, jemu oczywiscie zawsze loda i wszystko , tak jakbym byla oplacona do robienia mu dobrze , a jak skonczy...to zostaje mi zrobic sobie samej recznie ....ja tak h..jowego zycia erotycznego nie mialam nigdy a napewno juz nie badac sama bez zwiazku . chce zeby odczul jak to jest zyc bez sexu jak partner olewa potrzeby , ciekawe ile wytrzyma, bo ja wytrzymalam juz wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Minete parę buxiakow i dotkniec można robić ale jeśli chodzi o pół godziny pocalonkow to chyba nikt by nie chciał tak się męczyć." X Dla Ciebie pocałunek to męka? My z mężem jak się kochamy to się cały czas całujemy, a stosunek (licząc grę wstępną) trwa dluzej niż 30 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorki ale udajesz i jęczysz? Może on nie jest świadomy że coś jest nie tak. Jeśli leży i czeka weź zacznij masturbowac penisem łechtaczkę. Ocieraj się o niego całym calym cialem. A potem weź go na jeźdźca i sama dostosuj prędkość i intensywnosc i zobacz jak będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×