Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Pierwszy raz niedokończony

Polecane posty

Gość gość

Witam. Tydzień temu odbyłam swój pierwszy raz z chłopakiem a właściwie nie odbylam go. Sytuacja wygląda następująco oboje mamy po 20 lat i dla nas obojga to był pierwszy raz. Facet po włożeniu swojego penisa ( nie całości myślę, ze jakas połowa została włożona ) doszedł w jakies 20 sekund bolało mnie trochę, ale nie wydaje mi się, żeby blona została przebita. Był to raczej efekt rozciągania. Nie doszedl we mnie , bo robiliśmy to bez prezerwatywy, bo z prezerwatywą to w ogóle tragedia z włożeniem . Czy ktoś z was też tak mial? Strasznie mi go szkoda, bo się o wszystko obwiniał i było mu wstyd. Natura nie obdarzyła go jakoś hojnie i mówi, że może przez to nie przebił błony, ale jak pytam czy włożył całego to mówi że nie i mi też się tak wydaję . Strasznie sie stresował w trakcie, ale próbowałam go uspokajać. Wspierałam go jak mogłam, bo bardzo go kocham,ale się martwię czy to normalne? Czy idzie jakoś to opóźnić? Bo jeśli nie to nie będę miała z tego zadnej przyjemności A po za tym jest wspaniały . Dodam, że jeśli sprawiam mu przyjemność ręka to długo trwa zanim dojdzie do finału. Chodzimy zw sobą 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×