Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zostawila mnie dla meza

Polecane posty

Gość gość

Znamy sie od 7 lat jest mezatka od 5. Nie mogla zajsc z nim w ciaze, zaczelismy sie spotykac kiedy miedzy nimi bylo juz bardzo zle, miala od neigo odejsc. Nie bylo mnie 2 mieiace w PL Nagle miesiac temu poinformowala mnie ze jest w ciazy z nim, pytam czy to cos zmienia, dziecko nie musi wiedziec kto jest jego ojcem a ja naprawde ja kocham, po czym poinformowala mnie ze zostaje z mezem ze walczyli o dziecko tyle lat ze przez neipowodzenia poszla w zla strone ale ze to jego dziecko i sprobuje to wszystko naprawic. Ciekawe czy koles sie zgodzi gdyby sie dowiedzial ze przyprawiala mu rogi ze mna, z jednej strony mam nadzieje ze gdybym mu powiedzial to ze wrocilaby do mnie a z mam wyrzuty sumienia i boje siie ze wtedy powie mu ze to jego dziecko i on ja przyjmie a ja zostane sam.. poradzcie cos kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha nie dopisalem ze spotykalismy sie 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mu to powiesz, to jej s*********z tylko zycie a ona cie znienawidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubuś to ty? Żabcia nie odejdzie od męża? Poczekaj, z nią wszystko jest możliwe;), tylko potem może znowu wrócić do ojca dziecka, historia zna takie przypadki;) ale ty jesteś taki atrakcyjny, bogaty, przystojny, mądry, może przesadziłam, sorry;) Jest ryzyko jest zabawa, jak mawiali bracia Spartanie:) Żebyś do końca życzenia szukał zaspokojenia i nigdy się nie nasycił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobieta i bylam w podobnej sytuacji, poinformowalam zone i gosc mial przerabane powiedz mezowi, zasluguje by wiedziec, z jaka gnida jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zniszczysz dziecku zycie frajerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to matka zniszczyla zycie dziecku wdajac sie w romans zreszta wcale nie wiadomo, czy dziecko nie jest kochanka, a baba klamie autorze powiedz mezowi i zazadaj testow genetycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisałem jej wiadomosc ze chce testu dna napisala mi ze to koniec ze testy sama zrobi i mezowi wszystko dzisiaj powie... taka byla jej mulosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×