Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CBDkonopne

Moje wrażenia po stosowaniu ekstraktu CBD

Polecane posty

Gość CBDkonopne

Witam, w internecie nie da się znaleźć rzetelnych informacji na temat stosowania CBD. Dlatego osobiście postanowiłam go sprawdzić (bezsenność/nerwica). Mam olejek z konopiafarmacja , w sumie nie olejek bo to jest czysty ekstrakt, ale mniejsza o to. 3% stężenie na początek. Zaczęłam od 5 kropli. Smak bardzo specyficzny nie każdy polubi, ale coś za coś. Trzymałam do 30 sek. pod językiem, konsystencja raczej nie pozwala na przetrzymanie go dłużej. Po prostu zmiesza się ze śliną i tak trzeba będzie to połknąć. Test z bezsennością specjalnie zrobiłam przed snem, jak jeszcze normalnie funkcjonowałam w ciągu dnia. Jestem w gorącej wodzie kompana i oczekiwałam,że już po 5 min. poczuje efekt. Ale nic z tych rzeczy. Natomiast po 30 min. nagle zachciało mi się spać, ale postanowiłam to przetrzymać. I po ok 6 minutach funkcjonowałam już normalnie. Wieczorem zrobiłam drugie podejście i tak przespałam spokojnie do rana! Test zdał. Niestety nie odczuwałam żadnej ulgi jeżeli chodzi o samą nerwice. Dawki podawałam dalej 5 rano 5 wieczorem. Przy 3 podejściu zaczęłam odczuwać lekkie "mrowienie",ale bardzo delikatne pod językiem i to był mój sygnał,że chyba organizm załapał CBD. Trwa to ok 5-10 sek. Czyli mój optymalny czas trzymania kropli pod językiem to ok. 30-40 sek. Dopiero po tygodniu mogłam ocenić jak wpłynął on na nerwice. 1. Moje serce nie szaleje. Oczywiscie wiadomo ,że się denerwuję, ale nie mam tych wszystkich objawów typu kołatanie serca, ścisk w żołądku, spocone dłonie. Nie robi mi się też słabo. 2. lepiej rozmawia mi się z ludźmi. Już mnie tak nie irytują. Jestem bardziej cierpliwa. Aktualnie kończę pierwszą butelkę i mam zamiar stosować dalej bo zauważyłam,że CBD ma swoje etapy dla organizmu i z czasem "naprawia" się w organizmie coś nowego. Chętnie dowiem się jak na Was działa CBD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×