Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem tak bardzo samotna

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym mieć jakiegoś misia żeby go kochac a później mieć z nim rodzinę i dziecko , ale nigdy nie znajdę bo jestem dziewczyna piwniczakiem i wielu facwtow z okolic nawet nie wie o moim istnieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robimy pierogi
masz wymagania jak z TV to co ty chcesz? mam kumpla kawalera ale pewnie twoich chorych wymagań nie spełnia, więc o czym tu mowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gałęzie szczęścia
nie musi być facet z okolicy, może być z innego kontynentu nawet, poznaj go powoli, zaufaj stopniowo i szczęście może być twoje bez względu na twoje położenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były ważył 110 kilo i był bezrobotny , ja byłam podobno bardzo ładna ale przwgralam życie bo ja nawet jak widzę sąsiada to ze wstydu spiepszam że się chce o drzwi zabić , jestem patologicznie nieśmiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wacek Gniezno
gość dziś Przytulam, wiem co czujesz, ale dasz rade, po prostu małymi krokami po woli coraz bardziej wychodź z piwnicy codziennie i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet 110 kilowy były z twarzą muminka z pogardą mnie zostawił bo nie mógł znieść że jestem taką dzika i się wiecznie zamykam sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałem misie, dziecko z nią i gdy byłem w dołku ZOSTAWIŁA MNIE. Takie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twój szary myszek
gość dziś kocham takie nieśmiałe myszki, bym cie przytulał przez cały weekend i chodził z tobą za ręke po parku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 zawsze chętny i zawsze dostępny. Też piwnichan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klamiecie , nikt nie lubi chorobliwie niesmialych , tutaj każdy tak mówi a się oglądacie za babami z dyskotek a piwniczak sluzy do pogardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też do poznania, wolny, porządny, nieśmiały, tylko powiedz województwo chociaż i wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łódzkie 21 lat , też się boję że jakiś mnie wykorzysta narobi dzieci i zostawi dla wypinajacego się pustaka z dyskoteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość autor 23 41
Już nie chodzi że dla kogoś czy nie. Chodzi o sam fakt. Była mi najbliższą osobą a potraktowała jak ostatniego śmiecia. Nigdy jej tego nie zapomnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:46 pomyliły ci się tematy facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Założyłam konto na niemieckim portalu randkowym, miałam pod zdjęciem 2500 polubien gdzie zwykle Niemki zazwyczaj 200-300 ale co z tego skoro w swoim środowisku jestem zdziczalym damskim odrzutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko dokładnie wiem o czym piszesz. Mam trochę podobnie do Ciebie. Wychodzę na imprezy tylko do znajomych, bo kluby to nie moja bajka, zresztą nigdy nie chciałbym się spotykać z kobietą poznaną w takim miejscu. Marzy mi się kobieta taka jak Ty i jedyne czego od niej chce to miłości, małżeństwa i dzieci. Nie chciałbym, żebyś moją propozycje odebrała jakoś niestosownie, ale wiek idealnie pasuje, a i województwo też całkiem odpowiada, dlatego gdybys była zainteresowana, żeby np. wymienić ze sobą kilka maili i dzięki temu poznać się trochę bliżej, to daj proszę znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle mam dziurę w sercu po moim bylym otylym salcesonie który mnie zostawił :( myślałam że jak będzie gruby i mało urodziwy to mnie będzie kochał i mi się oświadczył a on sobie tylko podbił ego ze był z ładna szczupła dziewczyna i odszedł obrosniety w piórka jakich on to kobiet nie może mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj mnie aż serce bolało jak przypomniałam sobie jak mi powiedział że znajdzie milsza i ładniejsza ode mnie , jakbym nie była miła ani ładna , chciał mi dosrac po prostu bo wiedział że jestem babskim przegrywem z charakteru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko fajnie piszesz jesteś fajna, ale moje serce już należy do innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że ktoś wywalil połowę wypowiedzi z mojego tematu : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda na to że wypowiedzi między 00:14 a 1:26 przepadły. A tak poza tym masz jakieś pasje autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam piwniczanki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były ważył 110 kilo i był bezrobotny , ja byłam podobno bardzo ładna ale przwgralam życie bo ja nawet jak widzę sąsiada to ze wstydu spiepszam że się chce o drzwi zabić , jestem patologicznie nieśmiała X Cześć 108, niepracujacy zarabiam 300-1500 samodzielnie może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle mam dziurę w sercu po moim bylym otylym salcesonie który mnie zostawił smutas.gif myślałam że jak będzie gruby i mało urodziwy to mnie będzie kochał i mi się oświadczył X Dobrze myślalas po prostu pech chciał inaczej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 zawsze chętny i zawsze dostępny. Też piwnichan. X Nie wiem czy jestem w stanie zaakceptować brak cnoty autorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie dziwi mnie to bo były aż 2 Strony na tym temacie a teraz tak dużo ktos wywalił tych wypowiedzi , może moderacja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.50 To jasne, Niemki są brzydkie a Ty pewnie ładna jesteś stad taka popularność mialas na portalu,ogólnie Polki są ladniejsze od Niemek. Dlaczego jesteś taka zdziczała, co to spowodowalo? Głowa do gory i więcej pewności siebie, to zaprocentuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat mądrze myślała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to faktycznie głupek, myślisz ze jak gruby i brzydki to szlachetne serduszko ? Buhahaha nie on po prostu ma mniej szans bo się nim brzydza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Autorka to faktycznie głupek, myślisz ze jak gruby i brzydki to szlachetne serduszko ? Buhahaha nie on po prostu ma mniej szans bo się nim brzydza X Ja bym kaloryfer zrobił dla takiej piwniczanki co mi gale robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×