Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam pytanie odnośnie urządzenia wnętrza domu

Polecane posty

Gość gość

Dom nowo postawiony, zostanie nam oddany w przyszłym tygodniu. Mam pytanie odnośnie urządzenia wnętrz, chcemy urządzić w takim fajniejszym modnym i dość dobry stylu i tutaj pytanie czy z kwotą 320 - 350 tyś można już naprawdę odpicować sobie dom? Oglądałam gotowe projekty, ale praktycznie nie ma tam podanych cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ile metrów ile łazienek i czy mówimy też o ogrodzie. Ja całkowitą zmianę stan aranżacji domu 200 metrów zapłaciłam 210 000 z tym że tam było wliczone dni jakie starych płytek itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom ma dokładnie 203,29 m2. są dwie łazienki, salon na dole i kuchnia, 4 pokoje, garderoba, korytarz dół góra. na razie bez ogrodu, ogród zaczniemy w przyszłym roku, na to planujemy około 200 tyś. Pani jaki ma metraż i jak mniej więcej to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia z Arbiton
Bardzo wiele zależy od oczekiwań i użytych materiałów. Dobra rada generalna jest taka, żeby inwestować przede wszystkim w strukturalne elementy, które rzadko się wymienia - np. podłogę, drzwi itp. Przykładem może być wybór na pokrycie paneli winylowych takich jak Arbiton, które są trwałe i będą cieszyć oko i dobrze się użytkować przez długie lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładny dom. Niestety jeżeli chcesz tak jak w projekcie to nie wystarczy wam ta kwota. Kuchnia plus sprzęt to minimalna kwota 100 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×