Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fifirifi94

24 latek odda się młodej kobiecie Poznań

Polecane posty

Gość gość
Haha. Teraz za Fifiego się wzięłaś a tak po nim jechałaś za kowbojkowych czasów patusko? Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O co zakład? xxx Jak wygrasz to wyślę Tobie wino jakieś dobre, a jak ja wygram to kupisz mi jakąś fajną książkę, byle nie romansidło :D Do kiedy mam czas? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 28 lat i jestem bardzo podobna do Jessici Alby - wciąż słyszę do niej porównania. Lubie trochę młodszych. xxx Lepiej trafić nie mogłem. Istny strzał w 10tke, biere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką chciałbyś książkę? Co lubisz czytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłabym wysłać jedną wybraną pod Ciebie i drugą od siebie z serca. Pierwsza na wypadek gdyby druga okazała się straszliwym gównem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byle nic Kinga. Uwielbiam książki detektywistyczne. Naukową o nieruchomościach też nie pogardzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moglbys podac tytuly tych detektywistycznych, ktore uznales za dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabić drozda. Tą bym wysłała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam całą serię o Holmesie. Mam też zamiar przeczytać coś o Poirot :) Chociaż ostatnio zacząłem czytać "Lśnienie" bo jakoś nigdy nie miałem okazji i mnie irytują u Kinga te długie rozwlekania o otoczeniu. Niestety, zamiast książek ostatnio bardziej czytam ustawy i rozporządzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poirot to moj książkowy ideał. Z tym, ze Christie pisala dla mnie zbyt przewidywalnie, nie wiem jak to sie ma u Doyla. A ustawy i rozporzadzenia to ciekawa rozrywka. Pewnie jakos sie te obie rzeczy lacza, ten pociag do detektywistycznych zagadek i do drugiej dzialki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złap go na dziecko niech przepadnie fuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do działki to akurat dobrze powiedziane, bo czytam Ustawę o Gospodarce Nieruchomościami i mam zamiar za rok umieć ją całą już na blachę, ale czytam też standardy z PFSRM :) Chciałbym, aby się bardzo wiązały, ale niestety nie wszystko jest tak proste :) Dobra, lecę spać. Miłego wieczoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo bys dostal 50 twarzy greya. Na zimne niedzielne poranki przed kosciolem w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko sie nie chwal w kosciele za bardzo, bo moga sie dziwnie patrzec. Ewentualnie podrzuc komus kogo nie lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mi bzyka karyne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho chyba juz masz tego greya, bo jakis gosc pisze abys przepadl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz gosciu, chlopak ma 24 lata i chce siedziec w nieruchomosciach, za 10 lat mlode kobiety same sie beda o niego zabijac. Wino, taniec, spiew, kobiety, basen wykopany, nie jakies tam dmuchance falszywki i flamingi z biedry. Od zera do miliardera. To jest zycie. Plytkie, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na pielgrzymce do Czestochowy pod ktora zaniesie go jego parob na plecach pozna zone marzen - mila, ulozona, sprzatajaca, gotujaca, najlepiej nie odzywajaca sie. Tak, to bedzie slub marzen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalnie sama bym sie zglosila, albo chociaz pierwsza czekala w kolejce, ale podloga sie sama nie pozmywa, swoje miejsce znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jednak? A moze to ten jedyny? Napisze do niego na naszej klasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw to trzeba mieć na nieruchomośc****eniądze a to golod***ec no chyba że dadzą mu rodzice, więc nie od zera. Pozdrawiam ćwierć milioner netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygrałam. Gdzie to wino ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakład, że szybko znajdziesz sobie zastępstwo. Mam jedne ulubione, to mogę od razu zaproponować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Syrnik
Dziewczyny nie piszcie nic. Dzisiaj doszedłem do wniosku ze definitywnie podobają mi się tylko mężczyźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie Ty napisałaś żeby wygrać. Goście się nie liczą. A tak z ciekawości to jakie wino? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogen David Concord.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czułem, że Mogen David :) Z win też je lubię, bo posiada naprawdę przyjemny smak :) Jak kupię wino to odbiór osobisty, zapraszam do Poznania XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hredorivki już nie kochasz? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×