Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy na Badoo można poznać normalnego faceta?

Polecane posty

Gość gość

Czy są tam normalni czy same dupki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes jednak gejem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na takch portalach panuje niestety selekcja negatywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalni juz dawno sa zajeci na badoo same odpady,psychopaci,zboki,maminsymki,nudziarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na Badoo poznałam faceta po 3 latach mnie pobił i zalogowal się znowu , nie licz tam na normalnego , tam są tak zwani polawiacze, złapią jakąś , trochę się pobawia, rzuca i poluja na następna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda no nic trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt normalny na badoo nie siedzi , tam się zbiera smietanka marginesu z Internetu , roochacze , debile po zawodowkach , oszuści matrymonialni, bezrobotni bajkopisarze którzy siedzą na garnuszku mamusi a siebie przedstawiają jak biznesmenów , brzydale, agresory z borderline , byłam tam zalogowana 3 lata a faceta i tak poznałam w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój były który mnie zdradzal i wykorzystywał na badoo opisał się jako wrażliwy dobry człowiek więc nie polecam , bo się można srogo naciąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że można zawsze jest ten 1 % ale komu się chce szukać igły w stogu siana, większe jest prawdopodobieństwo ze poznasz kogoś często wychodząc w domu niż na badoo gdzie każdy bezrobotny przeciętny często gruby facet zachowuje się jakby ci lase robił że z tobą pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co tobie normalny skoro i tak wybierzesz dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli WYBIERACIE dupkow znaczy, ze z wami cos jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdrowa kobieta wie że logując się na badoo znajdzie wspaniałą przygodę, znam tylko jedna parę która wzięła ślub i sa szczęśliwi a poznali się na badoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.48 niekoniecznie to widać na pierwszy rzut oka, faceci potrafia kłamać i świetnie się kreować najlepszych niż sa. Nieraz wychodzi szydło z worka nawet po latach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam poznawac w necie.atrakcyjnych tam nie ma,bo oni znajduja na peczki w realu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wez przestan udawac ofiare i zwalac wszystko na mezczyzn. Wiekszosc z was leci na dupkow bo tacy wam imponuja. Nikt.was do zwiazkow nie zmusza i nikt.nie podrywa "na porzadnego" bo tacy nie maja powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tego typu serwisach wszyscy kreują się na lepszych niż są , kto o sobie powie prawdę ? Taki facet powie że mieszka sam , laska sobie wyobraża willę a ten tak naprawdę wynajmuje pokój w kamienicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na badoo jest zbieranina ludzi których nikt nie chce w realu i nie chodzi o biedę czy wygląd bo taki znajdzie jeśli ma dobry charakter , czesto to sa pijaki, maminsynki , faceci którzy znajdują sobie na badoo dziewczynę pochodzą z nią trochę rzucają i znowu szukają następnej , nikt ci o sobie prawdy tam nie powie , będzie mydlil oczy piękna spiewka że np dziewczyna go zostawiła , ale tego że go zostawiła bo zdradził to już nie powie , ogolnie portal szambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak sie mysli, ze ksiaze z bajki siedzi na jakims dzidoskim portalu randkowym ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz bardziej polecam mu dwoje lub sympatię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie z moich doświadczeń jacy moi znajomi tam siedzą to wątpię żeby był tam ktoś wartościowy a jeśli są to nie stanowia więcej jak 5 % , z moich pracowitych , dobrze się uczących a później dobrze zarabiających znajomych , pieknych ,skromnych nie była tam zalogowana żadna , tam były zalogowana tylko koleżanki które lubią imprezy , tapetę na twarzy jak lambadziara albo nie zdały do następnej klasy i w desperacji szukają faceta nie umiejących się nawet wyslowic, szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytalem te negatywme opinie o badoo jakis czas temu i z ciekawosci postanowilem zalozyc tam profil. Wybralem foto przypadkowego przystojniaka, zacząłem zaczepiać laski i na chama wulgarnie proponować seks. I co? Ponad połowa odpisywała że lubi takie konkretne osoby co nie owijają w bawełne i sie chciała umówić na roochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest portal dla wymalowanych karyn które myślą że świat doopa zwojuja i ich morda to wartosc sama w sobie i dla nieudaczników ,,stulejarzy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywalcy Badoo to raczej szukający na szybki niezobowiązujacy seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Badoo to portal erotyczny gdzie kobiety oglaszaja sie, ze chca seksu do takich kobiet .ikt.normalny nie zagada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma tam normalnych mezczyzn, przewaznie szukajacy na szybki seks, albo tacy ktorzy chca zeby kobieta ich utrzymywala, agresywni, psychopaci caly przekroj patologii, jak ktos chce miec klopoty to z powodzeniem mozna je tam znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×