Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Lista wyhejtowanych kobiet

Polecane posty

Gość gość
wpisy gina bo Andrzej zgłasza wkrótce będziesz w telewizji z paskiem na oczach w wiadomościach jak cię wyprowadzają w kajdankach nie dam ci żyć to za Samansare będziesz gnębiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Silena jest spooooro starsza od Samansary Silena Warkoczyk :D Idź spać Kometo 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karalne jest podawanie danych, nr telefonów, miejscowości, rodziny na drugi raz zastanów się Andrzejku jak kobieta mówi że cię nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kometko i Domyślny teraz wy jesteście na celowniku Widzę was lovelasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piiiiinokio
A kto komu zalazł za skórę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piiiiinokio
Biorąc pod uwagę że facet nie wybacza ale zapomina to co złego zrobiła ta silena pewna i cała reszta tych co się nie loguje innym kobietom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kometa nic nie zrobila 👄 Jakis kutas wywalił dane sraki a ze miała z warkoczem na pienku to ktoś wykorzystał sytuację. Mozecie komecie dupę całować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Domyślny wysypał nr telefonu Sami, i jej męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kometo bo umieszczę twoje foto i Acordeon się zdziwi. Zamkniesz się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieprzyles Kometę Domślny Gucio66 w realu stary zboczeńcu. Niedługo twoje dane i twojej żony będę tu podane :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piiiiinokio
Znaczy facet to świnia A i D, babeczki włoski sobie drą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piiiiinokio
Ok D używał a A podziwiał to za co oberwało się facetowi S :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2242 piettol się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam się piertol Andrzej Gucio Jbsg :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jędruś zboczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćS
22.48 dlaczego podpisujesz się moją literką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aco do pięt nie dorastasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się wgłębiać w aferki ero. Ale proszę o nieudostępnianie moich :) Dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej sprawdza. Prawdziwy z Niego pokerzysta. Na wszystkich ma teczki Krzysztof. Pozwolę sobie na drobną refleksję Dziewczyn, mam na myśli Panią Słowiankę i Niestałą nikt nie wyhetował , tylko publicznie wystawione były Ich dane... się trochę zapętliłem, w mojej głowie wyglądało znacznie lepiej. Szkoda że nie potrafię tego przelać na papier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blednygosc dziś "Nie chce mi się wgłębiać w aferki" x A ja się będę wgłębiać. Nie po to wymyślamy sobie nicki by ktoś tutaj mówił nam po imieniu. Tak, tak wiem zwracam się po imieniu do użytkowników tego forume, ( tak, forume, to nie literówka) po imieniu. Andrzeja zapytałem jak ma na inię I co? Nie wytoczy mi sądowego procesu. I do tego wiem kto nie zaprosi mnie na Andrzejki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrek ty jesteś pedofilem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież nasz Parówniańczyk smaruje tu z pomarańcza aż się kurzy Na Joga fitness też :D Spokojnie z 90 % jest jego autorstwa. :D:D:D:D:D Takie czopy o odejściu na inny dział może dać sobie ładować Mańka Mon ale nie my x on mysli, że jak napisze "widmak", Widmok, to nikt nie pomysli że to on pisze, pisze tez na siebie hejty .:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W doopie cfelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary pryk wywleka hejterskie tematy i gdzie tematy,gdzie w dóópie!!! całe to forum [powinni zamknąć w cholerę!!!! A wy kretynki patrzcie jak za wami płaczą te wasze onany, którym dotrzymywałyście towarzystwa dniami i nocami!!! Szybko sie pocieszają byle kim!!! Byle pisać!!! RZYG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary pryk wywleka hejterskie tematy i gdzie tematy,gdzie w dóópie!!! całe to forum [powinni zamknąć w cholerę!!!! A wy kretynki patrzcie jak za wami płaczą te wasze onany, którym dotrzymywałyście towarzystwa dniami i nocami!!! Szybko sie pocieszają byle kim!!! Byle pisać!!! RZYG!!! XXX O to to, ku przestrodze dla desperatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andrzej....... Jestes starszym wdowcem, poszukaj kogoś w prawdziwym życiu i nie wywalaj danych innych użytkowników na przyszłość ktorzy Ci zaufali podając swoj numer tel na przykład.. To żadnej korzyści nie przyniesie a Ty przez to mlodszy nie będziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszę cię. Biegniesz ile w płucach masz sił Endriu Domyślny, szukasz mnie a przecież za mną stoisz, kochanie. No już, podejdź jeszcze bliżej. Dotknij mnie. ;) Rano nie zdążyłam ci powiedzieć, że jestem wilgotna. :( Dobrze, że już mnie widzisz. Najlepiej jest w domu. Ja widzę ciebie i gra muzyka, głośno! Jeszcze chwila Endriu Domyślny i to zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bó czy nie mogłabyś chociaż zmieniać tego specyficznego stylu uwodzenia kolejnego usera?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×