Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawda o facetach

wystarczy byc DZIUNIA by facet stracil glowe i wydawal kase

Polecane posty

Gość prawda o facetach

Nawet nie trzeba byc najladniejsza ani najszczuplejsza by faceci oszaleli i starcili glowe. Tak, taka prawda. Mozecie sie nie zgadzac, mozecie glupiuo i bezsensownie zaprzeczac, ale to nie zmienic faktu ani realiow, ze faceci leca i beda zawsze leciec na modne dziunie. ZAWSZE znajdzie sie duzo kolesi sliniacych sie do lalun. Wystarczy sie makijazowac, ubierac, stylizowac i zachowywac jak lala, krzpiotka i szopingowa paniunia by faceci stracili rozum - i dla takich traca rozum i swoje pieniadze. Wszedzie gdzie nie spojrze tam dziunie paniunie , ktorym sie faceci oswiadczaja badz juz maja mezow w wieku np 22 lat, a taka nieatrakcyjna, niewymalowana, niewystylizowana drogimi ciuchami przecietna kobieta nie przyciaga facetow, zwykle jest stara panna do 30 stki, bo ma male badz zadne powodzenie u facetow a jak juz sie starzeje to bierze wolnego janusza i ma zmarnowane zycie przy garach i pieluchach zyjac w biedzie u boku lenia i niedorajdy. A dziunie sie bawia, imprezuja, wyjezdzaja na drogie holideje, bo kazdy facet wyda kase na dziunie, KAZDY! Faceci nie licza kasy przy dziuni, a jak musza wydac na przecietniare to maja bol ku'tasa. Nie zaplaca nawet 8 zl za kawe ani 20 na kwiaty to wtedy jecza jakby mieli okres ze kobieta jest materialista skoro oczekuje na jakas okazje pamietania o niej. Przy dziuni bolu ku'tasa zaden facet nie ma, moze wydac cala swoja wyplate i jest szczesliwy bo jara sie widokiem i krzpiotowatoscia dziuni, ktora sie chwali wokolo wszystkim. Faceci lubia sie chwalic kolegom, ze zdobyli dziuniu-paniunie. Dziunia dostarcza facetowi duzo wrazen i emocji i z taka lala faceci sie dobrze bawia i wyglada seksownie, wiec kase lubia na taka wydawac i wydaja, duzoooo wydaja. Zauwazcie ile dziun jest obdarowywanych prezencikami marek: majkele korsy, tomy hilfigery, szanele, lui witony, guczi czy egzotyczne holideje. Faceci leca na krzpiotki, szalone, imprezowe, rozrywkowe paniunie, a nie szare domatorki, ktore przetwory na zime robia. Faceci nie moga sie nudzic, jak sie nudza z kobieta to wymieniaja ja, kazdy facet meczy sie z nudziara, kazdy i nie ma wyjatkow, faceci musza miec adrenaline i duzo emocji by nie zanudzic sie z kobieta i musza sie z dziunia pokazywac. Faceci chca dziunie by sie z takimi pokazywac. Facetow jara chwalenie sie dziunia. Wystarczy byc dziunia i powodzenie ma sie gwarantowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krzpiotka? Wtf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% PRAWDY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz, gorzej jak trafi na kogos kto potrafi samodzielnie myslec. jednak prostaczki tylko dla prostaczkow, ale sporo w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. A piszą tutaj,że wolą ciche,spokojne,naturalne. A związują się z sukow/atymi materialistkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Generalizujesz. Zgadzam się z Tobą, że faceci tracą głowę dla kobiet ale znam też kilkanaście dziewczyn, które nie są dziuniami, a faceci rozum dla nich stracili. Wydaje mi się, że jednak trzeba mieć to coś, bo sam makijaż i shopping nie stanowi tutaj pierwszego planu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda niestety .Faceci tak naprawdę lubią chwalić się swoja laska przed kolegami,wiec lepiej chwalić się seksowną lala nic stateczna kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chetnie zostala ale jestem juz stara ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszko tak się nie frustruj.Do tych zaręczyn pospiesznych i ślubu nikt cię nie przymuszal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie lubi ludzi nudnych jak flaki z olejem, a szare myszy nie muszą być nudne. To tak jak z prawikami, każdy szanuje, ale czegoś brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem raczej normalna dziewczyna,dbam o siebie ,tez lubię się modnie ubierać ale raczej mam taka spokojna naturę,jestem domatorka itp.Dwóch facetów zostawiło mnie właśnie dla takich dziun o jakich piszesz.Typowe instagramowe lalki - zrobione permanentne brwi,napompowane wary,lv na ramieniu,doczepione rzęsy,sukowate ciuszki.I obaj chwala się nimi na prawo i lewo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy 'nudna kobieta'? Konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj mnie zarwał jak bylam biedna i zaniedbana i jest wierny jak pies. Taki próżniak jest niepewny i będzie zdradzał na pewno. Oni chca mieć dziunię paniunie na kochanke a na żone szara babe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak tylko zone szara babe będą zdradzać z dziunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy, ale dziunia to tylko taka odskocznia. Na pewno nie warto robić niczego na siłę i stylizowac się na dziunię, jeśli to do nas nie pasuje. Efekt może być odwrotny od oczekiwanego. Najlepiej po prostu z umiarem dbac o siebie, ćwiczyć, chodzić w sukienkach, dbać o dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd to jedno, czasem jak się taka tępa dzida odezwie to czar pryska, na pewno nie poderwie lekarza ani prawnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale takie'dziunie' często mają super facetów wpatrzonych wnich jak w obrazeki są to wartościowi męzczyźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako kobieta powiem
Wiecie dlaczego tak jest? Odp. jest banalnie prosta. Kobieta musi być dobra w łóżku. Dawać kiedy on chce, jak chce i ile razy chce ,wtedy facet będzie zadowolony. Jak seks szwankuje to facet zaraz zdradza. Wystarczy poczytać forum Przykre to,ale niestety tak jest. Ich nie interesuje nasz charakter,osobowość tylko wygląd i dobry seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytałam tylko pierwszych kulka linijek. Ja ta wiedzę miałam w wieku lat 14 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.05 I wszystko w temacie. Pozamiatałaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tematu! Czyli nie muszę być ani najszczuplejsza ani najpiękniejsza? :D mam tylko jak najlepiej się prezentować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I być dziunią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaka jest definicja dziuni? Zmanierowana panienka? Roszczeniowa panienka? Znudzona panienka? Autorko kocham cię za ten temat, bo już też powoli widzę że tylko wygląd się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm... ale patrzcie,taka Doda ma wszystkie cechy dziuni a jednak jakoś nie ma łatwo w związkach. Czyli jednak charakter?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100% prawdy. Na moje i mojego męża szczęście jestem z tych dziuń, które uwielbiają sex. Jeśli jesteś zadbana, seksowna, masz choć trochę ułożone w głowie to facet jest jak pies :-D udowodnione :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziunie :) ale co potem z nami jak już dobijemy 50stki? Do 40stki jakoś się poratujemy, a potem? Nie martwicie się tym jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Margaretka
wiesz kto to jest Krzpiotka? libed !I dołoż coś od siebie jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×