Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Oczekiwanie na powrót byłej żony

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z Was tak miał, ze oczekiwał na powrót osoby, która kochał, która jest jego drugą połówką? Ja z moją byłą żoną jestesmy najlepszymi przyjaciółmi, spędzmy ze sobą kazdą wolną chwilę, jestesmy 15 lat po rozwodzie (zostawiła mnie wtedy dla innego). Tylko, ze nie jestesmy razem, ona zwleka latami z podjęciem decyzji o wspólnym zamieszkaniu, o seksie itp. Obecnie mam 45 lat, od 30 roku życia czekam na jej powrót, jest moją drugą połową. Czy ktoś z Was odzyskał w pełni osobę, którą kovchał po latach?

Gość gość
Mój kolega odzyskał byłą dziewczynę po 4 latach, także jest to możliwe, powodzenia!

Gość gość
Autorze,radzę ci ochłonąć i poszukać kogoś innego puki czas! Jak ona po tylu latach nie powróciła to blado to widzę .nie rób sobie nadziei bo marnujesz życie! Może byś tak ją zapytał oko w oko jak ona o widzi!

Gość gość
Pytałem powiedziała, ze mnie kocha, ale jeszcze potrzebuje czasu, by ponownie wejść w związek, razem zamieszkac itp. Jednoczesnie jest o mnie bardzo zazdrosna, nawet o zwykły uśmiech mój do koleżanki na ulicy. Ja nie wyobrażam sobie życia z inna kobietą, ona była tą pierwsza, mamy wspaniałe już dorosłe dziecko, ona jest miłością mojego życia- dlatego czekam na nią i na jej gotowość.

Gość gość
a czy ona czeka na ciebie ??? czy ma ,,przyjaciela" do łóżka. Pomyśl mówi że ciebie kocha ale co to oznacza w jej umysle, przed zdradą i rozstaniem też mówiła że kocha , kobiety niczym płyta gramofonowa zacięta mogą powtarzać słowo kocham ono dla nich nic nie znaczy w porównaniu do mężczyzn. Daj sobie spokój, jest zazdrosna bo chce miec ewentualnie miękkie lądowanie jak coś jej nie wyjdzie a i na starość atrakcyjnośc kobiet spada jak kamien więc ty jesteś kołem ratunkowym nikim więcej= otwórz oczy, wyjedz na miesiąc i zastanów się co ona ci oferuje (nic tylko puste bez pokrycia słowa). Może jak powiesz odchodzę , nie chcę ciebie już, umarło uczucie do ciebie bo żeś stłamsiła i podeptała to zobaczysz jak szybko decyzje kobiet ulegają zmianie. Na twoim miejscu układalbym już po 5 latach nowe życie z nową kobietą która wie co chce i naprawdę kocha . OTWÓRZ OCZY. prof

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować