Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oczekiwanie na powrót byłej żony

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z Was tak miał, ze oczekiwał na powrót osoby, która kochał, która jest jego drugą połówką? Ja z moją byłą żoną jestesmy najlepszymi przyjaciółmi, spędzmy ze sobą kazdą wolną chwilę, jestesmy 15 lat po rozwodzie (zostawiła mnie wtedy dla innego). Tylko, ze nie jestesmy razem, ona zwleka latami z podjęciem decyzji o wspólnym zamieszkaniu, o seksie itp. Obecnie mam 45 lat, od 30 roku życia czekam na jej powrót, jest moją drugą połową. Czy ktoś z Was odzyskał w pełni osobę, którą kovchał po latach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kolega odzyskał byłą dziewczynę po 4 latach, także jest to możliwe, powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze,radzę ci ochłonąć i poszukać kogoś innego puki czas! Jak ona po tylu latach nie powróciła to blado to widzę .nie rób sobie nadziei bo marnujesz życie! Może byś tak ją zapytał oko w oko jak ona o widzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałem powiedziała, ze mnie kocha, ale jeszcze potrzebuje czasu, by ponownie wejść w związek, razem zamieszkac itp. Jednoczesnie jest o mnie bardzo zazdrosna, nawet o zwykły uśmiech mój do koleżanki na ulicy. Ja nie wyobrażam sobie życia z inna kobietą, ona była tą pierwsza, mamy wspaniałe już dorosłe dziecko, ona jest miłością mojego życia- dlatego czekam na nią i na jej gotowość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy ona czeka na ciebie ??? czy ma ,,przyjaciela" do łóżka. Pomyśl mówi że ciebie kocha ale co to oznacza w jej umysle, przed zdradą i rozstaniem też mówiła że kocha , kobiety niczym płyta gramofonowa zacięta mogą powtarzać słowo kocham ono dla nich nic nie znaczy w porównaniu do mężczyzn. Daj sobie spokój, jest zazdrosna bo chce miec ewentualnie miękkie lądowanie jak coś jej nie wyjdzie a i na starość atrakcyjnośc kobiet spada jak kamien więc ty jesteś kołem ratunkowym nikim więcej= otwórz oczy, wyjedz na miesiąc i zastanów się co ona ci oferuje (nic tylko puste bez pokrycia słowa). Może jak powiesz odchodzę , nie chcę ciebie już, umarło uczucie do ciebie bo żeś stłamsiła i podeptała to zobaczysz jak szybko decyzje kobiet ulegają zmianie. Na twoim miejscu układalbym już po 5 latach nowe życie z nową kobietą która wie co chce i naprawdę kocha . OTWÓRZ OCZY. prof

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×