Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzice z tragedii w Darłówku donieśli do prokuratury na ratowników!

Polecane posty

Gość gość
Trudna sprawa, ogromna tragedia, ale to kolejny przykład nieodpowiedzialnosci i poczucia bezkarności rodziców. Dzieci same w wodzie w miejscu niedozwolonym, matka się oddalila, chociaż i tak nie umialaby ich ratować, ale jej nie było. Za wchodzenie do wody w miejscu niedozwolonym powinny być mandaty i to surowe a w razie akcji ratunkowej obciążeni kosztem rodzice. Rodzice już na drugi dzień byli w domu, gdzie dzieci dwoje w morzu zostało :-( straszne to wszystko. Niewyobrażalne nieszczęście, na pewno należy wyjaśnić czy rzeczywiście było to miejsce niedozwolone do kąpieli, czy byl to ten odcinek, ale chyba tylko po to by uznać to za wypadek a nie narażanie dzieci na śmierć. Nawet jeżeli byłaby to plaża strzeżona i flaga biala to i tak rodzic pilnuje dzieci a nie ratownik. Ratownicy ratowali, wyciagneli z wody jedno dziecko, reanimowali, dalej patrolowali teren. A teraz usłyszą zarzuty :-( Jak jestem nad morzem i dzieci się kapia na plaży, przy ratowniku, to stoję z nimi w wodzie, nie wymagam żeby ratownik się zajmował moimi dziećmi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 11 12 weź stul ryj prostaczko !!! debilu kobity czepiłaś się nie wiadomo po co . Ty bedziesz wiecznie piękna i młoda pechowiec.gif Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to się stul xxxxxxxxxxxxxx Uffff, całe szczęście, że ty nie jestes prostaczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 20 dokładnie mam troje, byłąm nad morzem wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też to zastanawia. Dlaczego tak szybko wrócili do domu,kiedy nie było wiadomo co z pozostała dwójką?? Dla mnie to nie pojęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11 01 dziś Nie podjudza, tylko udowadnia , że można mieć dużo dzieci i sprawować nad nimi należytą opiekę. Jedni potrafią, inni nie. Jedni mają spokojne,dobrze ułożone dzieci a u innych jak dzicz ..dostaje wścieku d**y z nadmiaru słońca i słonej wody Ja też unizenie przepraszam za mój słownik, bo to przecież jest istotą tego wątku. VVV Co ty gadasz? Jechała z dorosłymi dzieciakami, którzy już mają swoje dzieci. Tylko jedno tak naprawdę miała do doglądania, tę 16 latkę, ewentualnie jeszcze 18 latkę, ale nawet jakby ta utonęła to prawnie matka nie miałaby żadnego zarzutu. Więc owszem, pojechała z piątka dzieci, ale czworo dorosłych więc wychodzi na to, że pojechała z jednym dzieckiem wymagającym "opieki". A wnuki? No od tego sa rodzice, czyli jej dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie była żadna bogata rodzina idioci to byli zwykli menele matka brzydka widziałam na fb taka typowa karyna w dresie a dzieci tez brzydkie. Ja tam sie ciesze przynajmniej nie beda miec kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem tak : rzeczywiście trudno rozumieć powrót do domu w sytuacji gdzie dwoje dzieci zaginęło, Trudno zrozumieć oskarżenie ktore poszło na ratowników Trudno zrozumieć ze kobieta rozmnażają sie jak nienormalna wiedząc co znaczy miec Ju trójkę chłopaków i to nastolatków, trudno zrozumieć . Jednak nie trudno zrozumieć , ze ojciec miał w d***e ze jego trzej synowie robią co chcą bo „ to juz duże byki stare „ trzeba kupić pizzę i to by było na tyle. Nie trudno zrozumieć, ze matka poszła z maluchem na siku i pewnie nikomu nic nie meldowała bo nastolatki na plazy nie siedzą na kocu. Nie trudno zrozumieć że młode głupki nawet nie pytały czy mogą itd itd . Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy ciagle piszą to samo. Jacy oni madrzy, nieomylni, idealni. Nic was nigdy złego nie spotka, bo wy wszystko wiecie i wszystko przewidzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tutaj zwrócił uwagę na to, iż od ładnych paru lat trąbi się w szkołach o utonięciach, niebezpieczeństwach itd. Nawet nie trzeba trąbić w szkołach, aby rodzice o tym wiedzieli. Wspomniany przykład utopionej 4 dzieci w rzece chociażby. Albo przykład z nad morza z zeszłego roku, czy 2 lata temu już nie kojarzę, kiedy ojciec wszedł do wody z kilkuletnim dzieckiem. Dwa lata temu również dwie dziewczynki 11 i 7 lat. A takich przypadków jest więcej, a o utonięciach dzieci mówi się dużo i wyraźnie. I ma ktoś chyba sporo racji w tym, że jak to mopsiarze, to są zdania, że wszyscy są odpowiedzialni za ich dzieci, tylko nie oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bachorw nowego zrobią co to za probem ...wszyscy piszą jakby tragedia sie stała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko co związane z PiS-em to dno i wodorosty. Pseudo-katolicka partia robiącą z kraju własny folwark.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy ciagle piszą to samo. Jacy oni madrzy, nieomylni, idealni. Nic was nigdy złego nie spotka, bo wy wszystko wiecie i wszystko przewidzicie. x no na pewno własnych dzieci nie pogubimy w morzu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciaki pojechały na kolonie z mopsu, pilnowane przez obcych ludzi wróciły całe i zdrowe do domu, a jak pojechały z patologicznymi rodzicami to się potopiły w morzu. Mopsiara przez 20 minut gapiła się na ratownika co ten robi, a w tym czasie jej dzieci się topiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widać, że są w wieku rozrodczym, także dla 500+, 300+, 1000+ jeszcze sobie narobią dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sie nie daje rady upilnować dzieci to się je nie robiiiii,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morawiecki im nie da siana, zapomnijcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie ma obowiązku ratować z narażeniem własnego życia, a pływanie w takim miejscu to narażenie życia. Ratownicy są niewinni ale patologia zrobi im czarny PR bo 500+ sie skonczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie zbiórka dla rodziców dziesięciolatki, którą w niedzielę zabił pijak za kierownicą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:43 Mylisz się bo matka dzieci nie ma swojego profilu na FB. Jest bardzo dużo ludzi o tym samym nazwisku .Ta kobieta ma na imię Anna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:01 ja też ją widziałam, jest na zdjęciu swojego syna Kacpra. Jej córka Zuzia też miała fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna K. Szczupła blondynka o długich włosach,nie ma czego się przyczepić ,żadna karyna jak ktoś to wymyślił głupie słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowny tatus zamiast pilnowac dziec***ewnie za mlodymi d****i sie rozgladal i szukal jakiej chetnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pochodzę z Darłówka i na plażę chodziliśmy właśnie w to miejsce. Strefa ta nie wyglądała wtedy jeszcze tak jak teraz, nie było oznaczeń. Chodziliśmy po tych kamieniach, bawiliśmy się na brzegu, ale kapaliśmy się dalej od tego miejsca, zawsze pod nadzorem rodziców. Dziś sama nie spuszczam nawet wzroku ze swoich dzieci kiedy kapią się w morzu. A co dopiero zostawić je w wodzie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byla z mezem, poszla do toalety z malym dzieckiem wiec ja rozumiem ze dzieci zostaly z ojcem? ? Osobiscie nie oceniam, bo tez niewiele wiem, gdzie byl ojciec trojki dzieci i czy dzieci byly w wodzie, czy moze poszly na falochron i jeszcze zmylo? Straszna tragedia, najstraszniejsza jaka moze spotkac czlowieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobała się rodzicom akcja ratownicza i oskarżają ratowników? A co zrobiła mamuśka jak jej dzieci w morzu zniknęły? Uciekła do domu. A gdzie był i co robił tatuś dzieci, gdy one się topiły? No właśnie nikt nie wie gdzie był, ponoć był gdzieś dużo dalej i nic nie widział, więc jakie zastrzeżenia może mieć do ratowników i całej akcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wszyscy ciagle piszą to samo. Jacy oni madrzy, nieomylni, idealni. Nic was nigdy złego nie spotka, bo wy wszystko wiecie i wszystko przewidzicie. x Ale po co ironizujesz? Przecież tu nie o to chodzi, że tragedia, tylko o okoliczności tragedii. O brak poczucia jakiejkolwiek odpowiedzialności i pokory wobec żywiołu. Jeśli się kąpiesz w miejscu niebezpiecznym i niedozwolonym, to wszystkie tego konsekwencje musisz wziąć na klatę. A rodzice tych dzieci tego nie biorą i dokładnie o to chodzi w tym wątku. xx Weszłam na tego linka ze zdjęciem. I jestem kurfa w szoku. No cały artykuł jakie to te dzieci były zaj/ebi/ste i ona jaka cierpiąca matka. Celebrytyzm po całości zaraz będzie. Rozumiem, że każdy inny rodzic dziecka, które się topi w Bałtyku, jeziorach i rzekach, nie cierpi, a ich dzieci nie były wartościowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko że ci rodzice stracili troje dzieci naraz, to jest niewyobrażalna tragedia, była w domu czwórka dzieci nagle zostało jedno, nie wiem co ja bym w takiej sytuacji zrobiła ,chyba nie dałabym rady. Albo samobójstwo albo zakład psychiatryczny. Kiedyś utopiło się w rzece czworo romskich dzieci, to też była tragedia dla matki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie podobała się rodzicom akcja ratownicza i oskarżają ratowników? A co zrobiła mamuśka jak jej dzieci w morzu zniknęły? Uciekła do domu. A gdzie był i co robił tatuś dzieci, gdy one się topiły? No właśnie nikt nie wie gdzie był, ponoć był gdzieś dużo dalej i nic nie widział, więc jakie zastrzeżenia może mieć do ratowników i całej akcji? x O to dokładnie chodzi. Dla kontrastu tragedia z 1 czerwca tego roku, czyli z przed 2,5 miesiąca. https://wiadomosci.wp.pl/tragedia-na-plazy-w-sobieszewie-kobieta-ratowala-syna-utonela-6258035885058177a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież te dzieci same się wychowywały i myślała, ze jak z nimi wyjedzie to też tak będzie, bo nie uwierzę, że była w stanie tyle dzieci upilnować. Dla mnie to głupotą jest rodzić tyle dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×