Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rodzice z tragedii w Darłówku donieśli do prokuratury na ratowników!

Polecane posty

Gość gość

To jest jakaś paranoja, już wzięli prawnika i już próbują wyrwać kasę za "niedopełnienie obowiązków"od ratowników na bezczela, można sie było tego spodziewać, po zaprawionych w bojach o forsę i roszczeniowych podopiecznych mopsu beneficjentach 500 plus, to chore. Ratownicy szukali i nadal szukaja dzieci, a to wyłączna wina rodziców, bo był zakaz kąpieli czarny punkt i czerwona flaga!!! Dyrektorka mopsu ich chwaliła a jeszcze burmistrz ich mieściny wystąpił o specjalną kase dla nich do morawieckiego!!! Jak oni dostaną cokolwiek to ja oddaję polskie obywatelstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Link do artykulu aby zamilcz wiesniaro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta rodzina nie jest byle kim, mają wysokie poważanie w swoim miasteczku, więc uważaj co mówisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sama jesteś wiesniara, linku sobie poszukaj w google, chyba że nie umiesz wieśniaro???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie czytałas o doniesieniach do prokuratury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co się tak podniecacie? Własnych problemów nie macie? Jak dadzą to oddasz obywatelstwo i po krzyku. Choć wątpię bo słyszałam już te same banaly od kilku osób ze jak PiS władze przejmie to oni s******la z kraju a siedzą na d***e i ciągną korzyści więc no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mają poważanie powiadasz ? I trzeba uważać ? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś na forum tak napisał: Ta rodzinka powiązana jest z lokalnymi strukturami pis i kościoła biorąc pod uwagę że Ziobro trzyma władzę sądowniczą mogą tych ratowników po prostu ugotować. Czyzby takim "madrym" doradcą był brat tej matki Pan radny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma rację ta osoba: 99,9% mojego współczucia dla tej rodziny odeszło w sina dal. Obarczanie innych ewidentnie swoim błędem jest żenujące. Kto normalny w takich okolicznościach i tak szybko w ogóle pomyślałby o wynajmowaniu prawnika???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze niech doniosą na ludzi co żywy łańcuch zrobili i pomagali, żal, żal, typowe dla pisiolstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ich "adwokat" to chyba pomylił zawód - powinien iść do polityki, a prawdziwy adwokat będzie potrzebny rodzicom jak dostaną zarzuty od prokuratora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje współczucie poszło w siną dal. Jestem całym sercem z ratownikami, którzy narażali własne życie szukając w morzu dzieci, w miejscu gdzie pływanie było całkowicie zakazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Burmistrz zaprzyjazniony z senatorem PIS i pzrez niego pisał do Morawieckiego. Dlaczego matka w ogole pozwolila wchodzic do wody? Czerwona flaga, zakaz kapieli, a ratownik winien...Wyobrażacie sobie byc teraz na jego miejscu? Byc oskarżonym o smierc 3 osób? Dlatego trzeba bronic sądów, bo kazdemu niewinnemu człowiekowi moze stac sie krzywda. Sprawiedliwosc i tak po stronie Ziobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Link do artykulu aby zamilcz wiesniaro lapka.gif xx odszczekaj to suuko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bezczelność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez jestem zbulwersowana.Ale moze to tak tylko wyglada.Moze dzieci kapaly sie na strzezonej plazy a czerwona flaga byla wywieszona po tej tragedii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę w to, co czytam! Ci ludzie są bezczelni do granic możliwości, było mi ich szkoda, bo straszna tragedia, ale w tym momencie ja tez nie mam już dla nich współczucia, oczywiście szkoda mi dzieci, ale to wina tylko i wyłącznie rodziców, ze niedopilnowali swoich obowiązków i to oni powinno być pociągnięci do odpowiedzialności, bo zostało im jeszcze jedno dziecko.Swoją drogą jakim trzeba być wyzutym z uczuć szmatlawcem, żeby takie cyrki odstawiać kiedy nawet ciał nie odnaleziono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratownicy, młode chłopaki na starcie już bedą miec pozamiatane bo pomiot ludzki nie opiekuje sie swoim potomstwem. Ludzie utworzyli łańcuch pomocy , nikt im nie wykrzykiwał ze sa nieodpowiedzialni, ze nie powinni iść dzieci skoro tak narażają ich bezpieczeństwo. A te szumowiny niszczą teraz życie młodym ludziom .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Biedaczki w swoim nieszczęściu znaleźli kasę na adwokata, jakim refleksem sie wskazali zupełnie inaczej niz w przypadku opieki nad własnym dzieckiem. Szkoda ratowników , łamią im życie gnoje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym swojemu dziecku nie pozwoliła wejść do morza pomimo zakazu kąpieli. Ci, którzy ten zakaz wydali, nie zrobili tego dla żartu. W życiu bym nie dala swojego dziecka porwać falom. Człowiek powinien być odpowiedzialny. Często tego typu tragedie są z winy rodziców, którzy nie pilnowali. Strasznie jest żyć ze świadomością, że ponosisz winę za śmierć własnych dzieci, bo ich nie dopilnowałaś. Niektórzy jeszcze próbują na tragedii zrobić biznes, tym bardziej przykre. Ja bym się chyba pod ziemię zapadła ze wstydu, ale to jest moje zdanie i nikt nie musi go popierać. Co dzień widzę małe dzieci jak biegają beztrosko przy ulicy, którą bez przerwy coś jedzie, na placach zabaw nie pilnowanie, same chodzą do lasu i łapią kleszcze w wysokiej trawie. Rodzicom to chyba mózg ukradli, albo im na tych dzieciach zwyczajnie nie zależy. Powinny być jakieś kary za brak opieki nad dziećmi, a nie jeszcze kasa na alkohol i fajki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za świnie, splunąć na nich to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tonący brzytwy się chwyta, rodzice szybko złożyli zawiadomienie na ratowników zanim prokurator zdażył ich oskarżyc i postawić zarzuty, chory kraj-chore społeczeństwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijajac juz to ze to chore,to ja po takiej tragedii nie bylabym wstanie nawet pomyslec o takich rzeczach.Cial jeszcze nie odnalezli a ci juz oskarzaja wszystkich tylko u siebie winy nie widza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeszcze się wożą za naszą kasę, dopiero dzieci były na koloniach z mopsu a już pojechali nad morze, kasa z 500 itd a rodzice obrotni bo już koleną kasę z odszkodowania kombinują i od premiera też by chcieli. estem zbulwersowana, bo byłam z 1 dzieckiem nad morzem sama, mąż został w domu bo nie stać nas abyśmy pojechali wszyscy, ja nie dostaję 500, a na plaży nawet nie usiadłam ani razu tylko cały czas pilnowałam dziecka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cwaniaki. W takiej chwili myśleć o oskarżeniu ludzi, którzy reanimowali ich syna i przywrócili mu akcję serca...skoro ona poszła d wc, to ojciec powinien ich pilnować, koniec kropka i tu nie ma dyskusji. Nagle musiał iść po wodę, nie mógł poczekać 5 minut aż ona wróci z tego kibla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale szumowiny! Już mi nie jest ich żal.nie do pilnowali, a teraz szukają winnych! Trzeba się uderzyć w pierś mamusko z tatuskiem i powiedzieć sobie w twarz: tak, to moja wina! Szkoda tylko chłopakow ratowników. Przyjechali na sezon pewnie zarobić, a tu teraz w g*****e się będą tarzać przez hołotę co dzieci nie potrafi upilnować. Mieszkam nad morzem i widzę co ludzie wyprawiają. Na plaży czerwona flaga, a oni się pchają jakby upośledzeni byli. A jak podejdzie ratownik i wywoła z wody, to jeszcze "Qrwami" i "ujami" rzucają. A potem latają karetki jedna za drugą, bo ten się topił, a tamten co piwo na plaży chlał litrami udaru dostał. I chuj. Nie ratować. Selekcja naturalna jak nie mają rozumu w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ch cwane. Pozabijali dzieci zeby teraz wyciagnac kase z odszkodowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w tym roku w Jarosławcu. Wisiała czerwona flaga, bo były prądy wsteczne. I co? Wszyscy się kapali. Puste morze było tylko na plaży strzeżonej, bo ratownicy pilnowali. Takich tragedii mogą być codziennie setki. Poza tym, bez względu jaki był kolor flagi, tam był zakaz kąpieli. Nie trzeba mieć wielkiej wyobraźni, aby nie włazić do wody przy ostrych gazach i dużej fali. Ja rozumiem, że gdyby doszło do procesu o zaniedbanie obowiązków rodzicielskich, to mogliby się bronić, że to nie ich wina, bo zawinili ratownicy. Ale to po latach, gdy pierwszy ból i szok trochę zmaleją, ale nie teraz. Kilka dni po tragedii, gdy zwłoki ich dzieci jeszcze pływają w morzu i nie wiadomo, w jakim stanie zostaną wyciągnięte. mam nadzieję, że to nie oni wpadli na ten pomysł, że to jakiś znajomy adwokat to wymyśli, a oni, załamani, odpowiedzieli, żeby robił, co uważa. Ale mimo wszystko brak mi słów i faktycznie, jak pisałyście wcześniej, współczucie dla nich maleje. Ci ratownicy i tak będą żyć z wyrzutami sumienia i świadomością, że gdyby... Nie trzeba im jeszcze batalii sądowych i oskarżeń. Nie wiem, może zrzucenie winy przez rodziców na innych, choć trochę im pomaga w ich dramacie? Może po prostu nie myślą logicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×