Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poród drugiego dziecka

Polecane posty

Gość gość

Chciałam was zapytać, jak była u was zogranizowana opieka nad pierwszym dzieckiem podczas waszego pobytu w szpitalu gdy rodziłyście drugie? Może podsuniecie jakieś rozwiązanie? Syn ma 1,5 roku, poród za 3 mce. Na mamę i teściową liczyć nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko było z ojcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziecko było z ojcem. X A nie był z Tobą w szpitalu? Będę mieć cesarkę więc przyda mi się jego pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero w przyszlym roku, wiec sie nie martwie, ale chyba wlasnie maz zostanie z maluchem w domu, aja se sama bede musiala poradzic, nie mam komu podrzucic nawet na kilka chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z odbiorem ze szpitala? Mąż będzie musiał po nas przyjechać a z dzieckiem nie wolno na oddziale noworodkowym się pokazywać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z odbiorem juz lzej, bo przeciez to tylko chwila, wziac ... nie wiem, nie mysle jeszcze o tym.. Poki co bardziej sie boje ze mi zaglodzi dzieciaka, i nie da sobie rady:x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na szczęście wiem, że mój mąż super sobie poradzi sam z synem :) jeśli nie znajdę rozwiązania to będzie musiał zostać z dzieckiem w domu, ale wolałbym, żeby był przy porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rodzę lada dzień. Mąż i moja mama ze mną w szpitalu, a dziecko z teściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po cesarce sama dawalam rade. Po drugiej i po trzeciej. Da sie. Najwazniejsze zeby po powrocie do domu ci ktos pomogl przez te pierwsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tez sobie poradzi, ale jednak sie boje:x Ja sie boje ze zacznie sie w nocy, gdzie bede musiala sama wziac plecak i pojechac, zeby nie budzic:x zawsze razniej jak chociaz pod drzwin odprowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja budowa anatomiczna z góry skazuje mnie na komplikacje przy cesarce i po pierwszej byłam strasznie poszarpana i obolała. Dużym ułatwieniem był mąż jak chciałam wziąć prysznic, czy podawał mi go do karmienia. No ale wiadomo, że jak nie będę mieć wyjścia to muszę dać radę. A jak u ciebie było z kangurowaniem przy cesarce? Bo u mnie dawali dziecko do męża kiedy mnie zszywali i nie wiem jak to będzie jak jego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś moj tez sobie poradzi, ale jednak sie boje:x Ja sie boje ze zacznie sie w nocy, gdzie bede musiala sama wziac plecak i pojechac, zeby nie budzic:x zawsze razniej jak chociaz pod drzwin odprowadzi X Fakt, smutna wizja :( chociaż u mnie raczej się akcja porodowa nie zacznie przed terminem cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, nie badz niczego pewna:x Oby tak było że dotrwasz do terminu, ale pamietaj cc robia miedzy 38 a 40 tyg, a dziecko gotowe do wyjscia juz w 37 , albo i w 36 czasem sie pcha:x Jakby niebyło, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No nie wiem, nie badz niczego pewna:x Oby tak było że dotrwasz do terminu, ale pamietaj cc robia miedzy 38 a 40 tyg, a dziecko gotowe do wyjscia juz w 37 , albo i w 36 czasem sie pcha:x Jakby niebyło, powodzenia X Oczywiście jest ryzyko, ale jak już wcześniej wspomniałam moja budowa anatomiczna uniemożliwia poród naturalny i szanse na rozpoczęcie akcji przed cesarką lekarz ocenia na 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uniemozliwia , wyypchanie dziecka, a sama akcja moze zaczac sie wczesniej, rozwarcie, skurcze i te sprawy. Sa oczywiscie kobiety ktore maja tendencje do przenoszenia, wiec jezeli dotrwalas do cc z pierwszym, pewni dotrwasz i z drugim. Ja rodze zawsze przed terminem, jedno w 38 drugie 37 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie ma szans na rozpoczęcie akcji bo moja szyjka macicy ma 8 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten plemnik ktory to przebrnał musiałbyć niesamowicie zdeterminowany:D ale skurcze moga sie pojawic. DObra , nie ma tematu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja mogłam liczyć na rodziców teściów siostry Nieoceniona pomoc!! O nic się nie martwisz tylko rodzisz A dzięki temu mąż był przy całych 2 porodach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ten plemnik ktory to przebrnał musiałbyć niesamowicie zdeterminowanysmiech.gif ale skurcze moga sie pojawic. DObra , nie ma tematu . X Hahaha. Taaak. Mąż ma jakieś plemniki cyborgi :D a tak serio to szyjka się tak zamyka w ciąży. Na codzień nie jest aż tak długa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś gość dziś Dziecko było z ojcem. X A nie był z Tobą w szpitalu? Będę mieć cesarkę więc przyda mi się jego pomoc." Nie był bo ktoś musiał zostać z dzieckiem. Rodzinę mamy daleko więc cóż było zrobić? Przyjechał z dzieckiem rano po porodzie w odwiedziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×