Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Drogie Panie, czy jest szansa znalezienia takiej kobiety?

Polecane posty

Gość gość

Chciałbym poznać wartościową kobietę. Taką, dla której ważne są: miłość, wierność, uczciwość, szacunek itp. Chciałbym stworzyć poważny związek, ktory później przerodziłby się w związek małżeński. Czy są kobiety, które też chcą poznać kogoś z kim później założą rodzinę? Niestety z moich obserwacji wynika, że takie kobiety są zazwyczaj zajęte, nawet jeżeli nieszczęśliwe to i tak nie odejdą od partnera, ze wzgledu na swoje zasady. Reszta, która jest wolna to zazwyczaj kobiety nie nadające się na żonę i matkę. Powoli tracę nadzieje na znalezienie prawdziwej miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez, czlowieku, dorosnij, takie wymarly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Reszta, która jest wolna to zazwyczaj kobiety nie nadające się na żonę i matkę." A po czym tak wnioskujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są takie kobiety, ale nie chcą byc z nudnum stulejarzem z kredytem, bez auta, prawka, pracy i na utrzymaniu mamusi w wieku 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobija do wieku 30 lat i beda plakac za "prawdziwymi mezczyznami", ktorych do tej pory cale zycie olewaly, ale z uwagi na wiednaca juz atrakcyjnosc naturalnie sa pozbawione dotychczasowego zainteresowania tych, na ktorych zawsze narzekaja, tepe dzidy. nagle im sie swiat przewartosciowuje, ale same nie majac zadnej wartosci ciagle mylnie zakladaja ze cos im sie nalezy za to, ze "laskawie" istnieja na tym swiecie:D parodia po prostu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:45, jak kobieta co miesiąc spotyka się z innym to wybacz, ale ja z taką nie będę. Jak kiedyś zdradziła swojego chłopaka, to również się nie nadaje. Nie wspominając już o tych co nawet nie chcą mieć dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? w jakim wieku szukasz kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:53, szukam kobiety do 23 roku życia, oczywiście nie interesują mnie 15-łatki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestem uprzedzony do kobiet. Powiedz czemu sam nie masz kobiety? Co robiles ze zadenej nie znalazles? Faceci teraz tylko wymagaja i wybrzydzaja, a malo maja do zaoferowania kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Są takie kobiety, ale nie chcą byc z nudnum stulejarzem z kredytem, bez auta, prawka, pracy i na utrzymaniu mamusi w wieku 30 lat My nie szukamy takich jak Ty :-D Chcesz frajera to znajdziesz he he :-D A auto sama sobie kup a nie oczekuj sponsoringu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Istnieją, to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:56, niestety po prostu mam pecha w sprawach sercowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:58, czy może chciałabyś trochę popisac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo moga powiedziec kobiety o tobie, ze nie nadajesz sie na meza i ojca skoro cale zycie wybrzydzales i przez to nie jestes wartosciowy, sam negatywnie oceniasz wszystkie wolne kobiety a sobie przypisujesz latke "mialem pecha" chca wybielic swoje zle wybory zyciowe, wiedz jedno ze kobiety nie lubia i wola unikac facetow ktorzy zle oceniaja kobiety choc je nie znaja, uprzedzonych facetow nie chce sie nawet przekonywac do siebie i zabiegac o nich, bo kobiety maja w czym wybierac, wiec sam sie nad soba zastanow. do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mnostwo takich kobiet, wszedzie. Ciekawe na co patrzysz, ze dotad nie znalazles?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:06, nie oceniam negatywnie wszystkich wolnych kobiet, tylko te które bzykają sie z byle kim. Nie oceniam również kobiet, których nie znam, chyba że idzie jakaś ulicą w spódniczce, która ledwo zakrywa pupę. Tak mam pecha w tych sprawach i dlatego jestem sam, ale nie chodzę do nocnych klubów, nie zapraszam kobiet na noc i nigdy nie postąpiłem nieuczciwie wobec żadnej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:00 Mogę tu popisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisales: " Reszta, która jest wolna to zazwyczaj kobiety nie nadające się na żonę i matkę." , czyli oceniasz i szufladkujesz kobiety, kore nie znasz i na dzien dobry doszukujesz sie w nich wad i je skreslasz nie chca je nawet poznac. Zyjesz jakimis stereotypami, masz jakies uprzedzenia gleboko zakorzenione w glowie, jakis uraz do kobiet czy cos, z reszta szkoda gadac, odechcialo mi sie tej bezcelowej konwersacji. Czekaj sobie dalej na ksiezniczke z bajki i uwazaj sie dalej za krolewicza ktory mial pecha w zyciu, no przeciez jestes nieskazitelny i zadnego bledu w zyciu nie popelniles, to wolne kobiety sa be bo sie nie nadaja. pozdro, bez odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czlowieku jest pelno singielek, ale skoro ty wolne kobiety uwazasz za "nie nadaja sie na zone i matke" to daruj sobie takie tematy i szukania kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro piszesz o facetach nie nazywaj siebie kobieta, babo. tak, babo, jestes zwykla baba - i to nie jest uprzedzenie tylko wyciagniecie wnioskow na podstawie tego co piszesz i jak piszesz. robie z ciebie po prostu przyklad, nie obraz sie, ktos inny by napisal to na kogos innego by trafilo. nie okazujesz zadnego szacunku przeciwnej plci - nie masz absolutnie zadnej podstawy takiego wymagac. to logiczne. wiec piszac o sobie per "kobieta" zachowujesz sie wyniosle, a zwracajac sie do mezczyzn per "faceci" - okazujesz pogardliwa postawe. i ty chcesz wmowic komus, ze masz z czego wybierac? dumna jestes, ze tak wiele otacza cie podobnej do ciebie, majacej sie za wielokrotnie lepszych niz sa, patologii? no to wybieraj. i nie narzekaj, na wiecej nie zaslugujesz. i pamietaj pouczac kazda narzekajaca, ze ma w czym wybierac. powbijacie sie w poczucie wyzszosci nawzajem, tylko potem bez zdziwienia planujcie wizyty u weterynarza z waszymi towarzyszami zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:25 Urocze. Nie dziwne, że jesteś sam. Zmień podejście, bo czeka cię samotne życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma wyjścia musisz skończyć jako stary kawaler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:30 zmien podejscie, nie tylko zostaniesz sama ale coraz wieksza frustracje przezywac bedziesz, az w koncu sama ze soba przestaniesz wytrzymywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ty tak rozmawiasz z kobietami jak tu na forum, to tylko kot na stare lata ci pozostaje. Albo i nie, szkoda kota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety, tu na forum? moze jedna czy dwie sie pojawily, babo, ale ty pewnie nawet tego nie zauwazylas. a z babami takimi jak ty, ktore wyniosle sie odnosza pogardliwie innych traktujac to nie ma sie co patyczkowac i powinno sie je traktowac dokladnie tak samo, jak traktuja innych. symetria:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny frustrat na forum. Plaga jakaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O kurde. Po pierwszych postach myślałam że pisze jakiś fajny facet, który ma szersze horyzonty. Ale po kolejnych widzę że jednak nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Pewnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od razu wiedzialam, ze z to z nim cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejny przeidealizowany chlop co butach slome nosi a oczekuje krolewny z bajki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×