Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bycie w zwiazku na sile

Polecane posty

Gość gość

Ile z was jest w związku na siłę i nie czuję, że to jest to, ale boi się odejść, że już zawsze będzie sam, albo że lepszy taki lub taka niż żaden? Przyzna się ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak mialam, ale mi przeszlo i juz nie jestesmy razem. no trudno, bede sama to bede, ale meczarnia jest gorsza. tzn sa ludzie ktorym jest wszystko jedno z kim spia, uprawiaja seks, jezdza do rodziny itd. i tacy ludzie maja najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cichooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślisz, że są tacy, co im wszystko jedno z kim, ale żeby nie byli sami?przecież to się rozumie prędzej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewni są. Wola bycie z kimś bo samotność to dla nich gorsza męka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cichooo, słyszysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.22 wszystko jedno im z kim są? Nie sadze, pewnie tylko takie wrażenie sprawiają a są nieszczęśliwi, sfrustrowani, może marzą o kimś innym po nocach i płaczą no ale presja społeczna prawda, męża trzeba mieć lub chociaż partnera bo co ludzie powiedzą ;) to się rtczy szczególnie kobiet. Sporo jest desperatek które chcą byle kogo aby byl, biorą pierwszego zainteresowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znałam faceta, który wrocil do bylej, która go wcześniej zostawiła. Ale potem została sama, więc wróciła do ex. Wszyscy się w głowę pukali i mówili, chłopie, co tu robisz. Ale on nie chciał być sam. Wcześniej byli parę lat razem. Więc do niej wrócił, ale nawet roku razem to wszystko nie przetrwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×