Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość qqeq23

Chlopak, jaka fryzure wybrać?

Polecane posty

Gość qqeq23

Witam Jestem 20paro letnim mężczyzną, mam taki problem, otóż od zawsze (przez zajęcia jakie wykonuje) obcinałem się po prostu na bardzo krótko i starałem się je w takiej długości utrzymywać, jednak teraz chciałbym coś zmienić, trochę je zapuścić. Mam włosy bardzo gęste i grube przez co odpada fryzura z długimi włosami bo tego sie nie da układać. Myślicie że taka niby standardowa fryzura z górą na jakieś 5cm i trochę krótsze boki jest okej? ale nie wiem własnie jakie mają być boki w stosunku do takiej góry ? napewno nie chce na zero czy pół centymetra... doradzicie mi cos ?? Bo przez to ze zawsze musiałem mieć mega krótkie włosy, to teraz jestem w tym kompletnie zielony, normalnie jakbym z księżyca spadł... Nie chcę żadnej fryzury typu które można znalezć na necie w stylu najmodniejsze fryzury na 2018rok itp... nie podobają mi się jakoś i nie chcę sie jakoś wyróżniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do dobrego fryzjera i mu powiedz to co tu. ostrzyże cię i będzie ok. Zresztą jak musisz pytać takie rzeczy to i tak to za wiele nie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqeq23
dodam jeszcze ze teraz wlasnie mam na dlugosc okolo 5cm, tylko ze wlasnie rosna tak od tego ciecia na rowno ostatniego, i nie wiem co bym mogl zrobic zeby niby gora taka byla, ale boki musza byc krótsze tak ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×