Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misiek1989

Zabawy ze straponem :)

Polecane posty

Gość 78/2
46 minut temu, Misiek1989 napisał:

Pewnie :):) za Tobą zawsze,a co tam ciekawego robiłaś?

Do dupy dzień dzisiaj mam. W pracy byłam od rana, a zaraz jadę na sesję zdjęciową.  A twój dzień jak minął? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek

Wtrace wam się w temat odnośnie strapona. Mam 30 lat i jestem z kobietą już od 7. Na początku zaczęło się niewinnie, delikatnie paluszkami masowała mój odbyt. Po czasie zaproponowałem że jak chce to kupimy małe dildo z majtkami i spróbujemy. Spodobało nam się, ale rzadko to robiliśmy, lecz z czasem coraz częściej. Po jakiś 5 latach praktyki, dobrze się przygotowuje. Z małego przerzuciliśmy się na wielkie dildo którym uwielbia mnie ostro rżnąć. Mam niesamowite orgazmy przy tym. Oprócz tego że moja pupka zrobiła się trochę luźniejsza nie mam żadnych problemów zdrowotnych, bo czasami było naprawdę ostro. Zresztą kto co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość Tomek napisał:

Wtrace wam się w temat odnośnie strapona. Mam 30 lat i jestem z kobietą już od 7. Na początku zaczęło się niewinnie, delikatnie paluszkami masowała mój odbyt. Po czasie zaproponowałem że jak chce to kupimy małe dildo z majtkami i spróbujemy. Spodobało nam się, ale rzadko to robiliśmy, lecz z czasem coraz częściej. Po jakiś 5 latach praktyki, dobrze się przygotowuje. Z małego przerzuciliśmy się na wielkie dildo którym uwielbia mnie ostro rżnąć. Mam niesamowite orgazmy przy tym. Oprócz tego że moja pupka zrobiła się trochę luźniejsza nie mam żadnych problemów zdrowotnych, bo czasami było naprawdę ostro. Zresztą kto co lubi

To nic tylko pozazdrościć:):) tak jak mówisz co kto lubi jak lubicie to jak najbardziej. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78/2
14 godzin temu, Misiek1989 napisał:

Aga sam chętnie zrobiłbym tobie sesje zdjęciową, a może coś z niej pokażesz na meilu?

Oj wtedy byś mnie za szybko odnalazł. I koniec z moja anonimowością. 😛

A no ta sesja to nie taka jak myślisz. Nie rozbieram się tam.  Przeważnie się ubieram 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie pomyślałem chciałbym cie zobaczyć ale ubraną,oj tam anonimowość wolne dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78/2

Wytrwałość zawsze jest nagradzana 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78/2

Lubię 😉 czyli mnie śledzisz? 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Misiek lecisz jak ćma do ognia. Ona cie tym straponem zerżnie a ty w trakcie  będziesz musiał obciągać jakiemuś byczkowi, a na koniec wyliżesz tą plastikową pałę z własnej dupy. Skują  cię, zgwałcą postawisz się to wora skręcą i odechce ci się Lasek ze straponem. Zostaną ci spacery, będziesz łaził jak Charlie Chaplin z rozwalonym odbytem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Gość Piotr napisał:

Misiek lecisz jak ćma do ognia. Ona cie tym straponem zerżnie a ty w trakcie  będziesz musiał obciągać jakiemuś byczkowi, a na koniec wyliżesz tą plastikową pałę z własnej dupy. Skują  cię, zgwałcą postawisz się to wora skręcą i odechce ci się Lasek ze straponem. Zostaną ci spacery, będziesz łaził jak Charlie Chaplin z rozwalonym odbytem

Takiej opcji że ona z kimś niema,jedynie sam na sam mnie tylko kobiety interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78/2
Dnia 14.12.2018 o 20:09, Gość Piotr napisał:

Misiek lecisz jak ćma do ognia. Ona cie tym straponem zerżnie a ty w trakcie  będziesz musiał obciągać jakiemuś byczkowi, a na koniec wyliżesz tą plastikową pałę z własnej dupy. Skują  cię, zgwałcą postawisz się to wora skręcą i odechce ci się Lasek ze straponem. Zostaną ci spacery, będziesz łaził jak Charlie Chaplin z rozwalonym odbytem

Chciałbyś tak? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78/2
Dnia 15.12.2018 o 16:44, Misiek1989 napisał:

Aga:) a z jakimi zabawkami lubisz ?

Dla dorosłych 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78/2

Byłam u koleżanki przez weekend no i nie bardzo miałam jak tu wejść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78/2

O tym jak to cię zerżne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78/2

Ehh.. no na pewno nie z jakimś byczkiem, bo nie lubię takich facetów 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 78/2

No gdybyś się zgodził to tak. Ale bez zgody nie zrobiłabym ci takich rzeczy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×