Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak ludzie w PL dają rade przeżyć za marne 5000 netto?

Polecane posty

Gość gość

przecież to nic nie zostanie na koniec miesiąca przy cenach życia w PL, sam wynajem lub rata to 1/3 dochodu lub więcej, a 5000+ to zarabia tylko 20% ludzi, najczęstsza pensja to 2500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-10 proc. najwyżej zarabiających pracowników otrzymało wynagrodzenie ogółem brutto co najmniej w wysokości 7200,00 zł (decyl dziewiąty). -Miesięczne wynagrodzenie brutto w wysokości 40 tys. zł i więcej otrzymało niewiele ponad 0,10 proc. zatrudnionych, natomiast od 30 tys. zł - 0,23 proc., od 20 tys. zł - 0,74 proc., od 10 tys. zł - 4,51 proc. -6,3 proc. ogółu zatrudnionych otrzymało miesięczne wynagrodzenie brutto co najmniej równe dwukrotnemu przeciętnemu wynagrodzeniu miesięcznemu ogółem brutto w gospodarce narodowej (tzn. ≥ 8693,52 zł). -Pracownicy otrzymujący miesięczne wynagrodzenie ogółem brutto mniejsze lub równe przeciętnemu wynagrodzeniu miesięcznemu w gospodarce narodowej (tzn. ≤ 4346,76 zł) stanowili 66,2 proc. ogółu pracowników. -Przeciętne miesięczne wynagrodzenie ogółem brutto w gospodarce narodowej w październiku 2016 r. wyniosło 4346,76 zł. -Przeciętne godzinowe wynagrodzenie ogółem brutto wyniosło 26,37 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×