Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

180cm wzrostu 83kg wagi, ile musze jesc kcal zeby zejsc od 75kg?

Polecane posty

Gość gość

Czas nie gra roli, moze byc i pol roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robię głodówkę Małachowa, zeszło 5 kg w 5 dni (teraz ważę 58, 172 cm), ale ja to robię bardziej żeby odnowić organizm, wyregulować hormony (wiadomo że chudnięcie to tylko chwilowy skutek uboczny, potem się nadrobi)... i w sumie też chciałam spróbować wyleczyć swój jedzenioholizm, ale to się nie uda, bo jak mam wolne i nie jestem w pracy to odpręża mnie tylko oglądanie filmów typu ASMR eating albo mukbangs, jak np. https://www.youtube.com/watch?v=InEWcQwboaw Nie powinnam, ale obsesyjnie myślę o żarciu. Jak nie myślę, bo jestem zajęta czymś innym to nie jestem głodna ani nic. Ale jak mam wolne to prostu brakuje mi dopaminy, bo jestem uzależniona. Jeszcze dziś i jutro pociągnę, potem pewnie będę wychodzić z głodówki najpierw na rozcieńczonych sokach, potem na zwykłym soku. Najchętniej rzuciłabym się pewnie na pizzę, lody albo donuty, ale to może mnie zabić taki szok po odżywianiu endogennym ( o ile do niego doszło, nie znam się). Kurczę, 6 dni głodówki to będzie mało, nawet przełomu kwasicznego nie będę mieć, trochę bez sensu. To moja pierwsza głodówka swoją drogą, planowałam już wcześniej ale się nie udawało. W sumie mogłabym pociągnąć dłużej, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedz zdrowo co 3-4 godziny. Ostatni posilek 2 godziny przed snem. Co do kalorycznosci nie bede sie wypowiadac, 1500-1800 kcal moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×