Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Długo staram sie o dziecko

Polecane posty

Gość gość

Mam 38 lat moj maz 42 i od 7 lat sie staramy wszystko ok..no i co ja mam robic . tak bardzo mi smutno :( moim najwiekszym marzeniem jest dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem ludzi.. Jest tyle form uzyskania dziecka chocby adopcja a pozniej staranie sie o wlasne..przemyslcie to -bank spermy -zdrada -komorki jajowe innej kobiety -in vitro -adopcja przez osrodek -adopcja ze wskazaniem -surogatka Naprawde wam za malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzebabylo sie decydowac wczesniej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob to czego nie potrafila Jozefina pierwsza zona Napoleona a potrafila druga i obdarzyla Go potomstwem,trzeba miec troche WYOBRAZNI moj boze jaki to problem,tylko moja dorada od wiekow praktykowana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam, ze przy.obecnym trybie zycia, chemii w jedzeniu starania o pierwsze dziecko w wieku 31 lat to pozno. Podobno wiele zalezy od psychiki. Adopcja to nie takie hop siup, a in vitro, banki spermy to dla dewiantow i egoistow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straśnie długo :( Nie ma na co czekać. Ja bym też poszła do kliniki. Wiem, że w takich ciężkich przypadkach pomaga Invicta. Klinika ma dużo doświadczenia w leczeniu niepłodnośc***artnerskiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×