Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczke... arch. 1

Polecane posty

Mazurek: "Prezydent siedzi. Dlatego przejdzie do historii." x x Opozycja? Jaka opozycja? Jak nas wkurzą to za chwilę nie będzie żadnej opozycji - Joachim Brudziński - x x O to mam największe pretensje do Kaczyńskiego, że z cynicznych powodów dał nieoświecionemu plebsowi poczucie dostępu do władzy— mówi prof. Wojciech Sadurski, prawnik i politolog. x x Janusz Głowacki: Minister Antoni zwrócił się do NATO, prosząc o broń nuklearną, uspokajając, że to tylko na użytek wewnętrzny x x Suski: "widziałem na nagraniu, jak uczestnicy manifestacji KOD napadli na jednego z kontrdemonstrantów, który chciał im wyrwać flagę. " x x Pan Błaszczak to Chodzący Deficyt Intelektualny - Dorn. x x Roman Giertych nie zostawił suchej nitki na nocnych wydarzeniach w Sejmie. Dostało się też prezesowi PiS Jarosławowi Kaczyńskiemu. "Wszystko to, aby zaspokoić zemstę jednego świra" - stwierdził mecenas. x x Projekt przebudowy Pałacu Kultury i Sztuki w Warszawie: https://pbs.twimg.com/media/DP_QB4FW0AElcVR.jpg x x Nigdy by Polakom broń ich nieprzyjaciół straszną nie była, gdyby sami go między sobą zgodni znali swą siłę całej tej siły użyć umieli, nigdy by, mówię, orężem Polaków pokonać nie można, gdyby chytry nieprzyjaciel przewrotnością, zdradą i podstępami nie niszczył chęci, i sposobu odporu. x ....chytrość moskiewskich intryg, mocniejsza niż broń, gubiła zawsze Polaków samymi Polakami. x x - Na początku dwulecia rządów PiS z ust Antoniego Macierewicza padło zdanie że Polska jest bezbronna. Okazało się, że to nie opis stanu faktycznego, tylko obietnica wyborcza - powiedział Cezary Tomczyk x x Nie jest prawdą, że w ciągu ostatnich 28 lat nikt nie potrafił dokonać zmian w sądownictwie, które nadal jest jakby PRL-owskie. To kłamstwo. Sądownictwo zostało w sposób zasadniczy i ideowo jednoznaczny przekształcone na podstawie tych ustaw, które Sejm uchwalił już w grudniu 1989 r. Wcześniej częściowo dyspozycyjne, pod naciskiem prezesów, sposobu nominacji, awansowania i nagradzania stało się odrębną, niezależną władzą sądowniczą, którą dopiero teraz, po 28 latach, pragnie się z powrotem zamienić na taką, którą będzie można się posłużyć, gdy zajdzie taka potrzeba, w celach politycznych. x Nie ma instytucji w Polsce, która byłaby tak oczyszczona po 1989 roku - prof. Adam Strzembosz o Sądzie Najwyższym x x Zadaję sobie pytanie, po co to wszystko, do czego ta władza zmierza, jaką wizję państwa mają? Chrześcijański, narodowy, zamknięty kraj, żyjący w izolacji od świata? Z Matką Boską na sztandarach i brutalnym terrorem bojówek narodowych? To jest cel? Upaństwowienie na nowo wszystkiego i w związku z tym kontrola wszystkiego, od naszych łóżek po nasze myśli? Boimy się, że tak jak kiedyś był "homo sovieticus", teraz będzie "homo PiS", wychowany w nowej szkole, z nowym programem. A my chcemy być wolnymi ludźmi. Tylko tyle i aż tyle – mówi w wywiadzie dla Magazynu TVN24 aktorka Krystyna Janda. (http://www.tvn24.pl ) x x x x Jest tak jak przewidziałem. Żeby rozładowac swoją frustrację, z powodu niemozności intelektualnej dyskusji na argumenty, obszczymurek skasował po raz kolejny mój topik, prawdopodobnie doznając orgazmu...:D I oczywiście nic to nie dało, bo topik znowu jest. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
Jprdl znowu ten czubek i przychlast założył nudny temat kaczka na Sraczkę Jprdl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
Jprdl co za ści/erwo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychlast to ty jesteś, wynocha z tego forum idiotów nam tu nie potrzeba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amok 2004.07.10 Uzala się facet który wysiada z Meca i mówi że jest do d**y... A ja już swoje przeszedłem. Śpie z baba która ma co chwile kochanków. Nie dorobiłem się niczego. Nie mam nic. Jestem po trzech awałach serca. Żyje na krawędzi... Nie mam pracy. Nie mam źródła dochodu... Żyję tulko dlategoi ze mnie (faceta który ma 44 lata) utrzymuja rodzice....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akara... O pracy napisałem powyżej. O \"babie\" też. Uczucia nie ma od lat... Skutecznie mnie z niego wyleczyła \"baba\"... I oczywiście że źle ulokowałem uczucia. Źle je lokuje za każdym razem. Widocznie tak mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amok 2004.07.16 Witam. A ja przywiozłem \"żonę\" i syna do domu. Szlag trafił spokój. Zaczęły się krzyki i inne przyjemności. Może ktoś mnie przygarnie? Szata nie czyni człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:57 wzruszyła mnie twoja śmiecu historia, ale wypad już stąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amok 2004.08.04 Gio... Drobne nieporozumienie się chyba zakradło. Aaaaa.. I bardzo przepraszam jesli komuś przykrość wyrządziłem.. smutas.gif Oczywiście nie chciałem. To co ja uwazam to zupełnie inna sprawa. Ale. Wiek jest główna przeszkodą (oprócz stanu zdrowia) w znalezieniu pracy. I to jest wyraźnie powiedziane. I usłyszane... Wiek równiez jest jedną z głownych przeszkód w tzw. znalezieniu sobie kogoś... Czyli.. Wiek jest przeszkoda w rozwiązaniu jednych z najwazniejszych problemów życiowych. Bez względu na to, jak ja odczuwam te swoje lata. Podobnie jak Ty przebywałem często (teraz raczej rzadko) w towarzystwie osób duuuużo ode mnie młodszych i nie czuje zupełnie dystansu z powodu wieku. Ja nie czuje. One... Tak. I jeszcze jedno. Dokładnie pomiędzy 40 a 41 w zasadzie padło wszystko co jest ważne dla przeciętnego człowieka. Małżeństwo, praca, zdrowie... Od czterech lat nie poszedłem ani o kawałek do przodu a tak naprawde sporo sie cofnąłem. Dla mnie czas od skończenia 40 roku zycia to czas pełen niepowodzeń, klęsk życiowych itp. Nie powiem, że wcześniej było duzo lepiej. Ale trochę tak... Dobra.. \"Styknie\" usmiech.gif Nie będę się za bardzo rozpisywał bo to wcale nie są miłe refleksje. Szata nie czyni człowieka... Porsche czyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amok, wiedziałem że jesteś przegrywem, ale nie myślałem, że aż takim :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą ciekawe w jakim celu sa cytowane moje posty sprzed lat, z bardzo trudnego okresu mojego życia ? Czy to cytującą cieszy, że coś takiego mnie spotkało? Radość z cudzego nieszczęścia? Żałosne....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prof. Andrzej Rzepliński, były prezes Trybunału Konstytucyjnego. O niejawnych wysłuchaniach kandydatów do Sądu Najwyższego w KRS: 'Fakt, że to jest tajne, pogłębia ordynarna bylejakość tej procedury. Łamią prawo także ci, którzy się jej poddają. Wysłuchania w KRS powinny być jawne, ale według logiki i etyki rodziny Kiepskich jawne, to niejawne, bo niejawne. I tyle. I nic nie możemy zrobić. Rozpadamy się jako państwo.' x O osobach, które zgłosiły swoje kandydatury na sędziów Sądu Najwyższego: 'Ci, którzy zdecydowali się złożyć swoje wnioski bardzo źle koloryzują swoje nazwiska, wstyd będzie również ich dzieciom. Kandydat powinien być nieskazitelny, a każdy z nich plami swoje nazwisko. Smutno mi, że znalazło się tylu takich ludzi.' /GW/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PiS wyreżyserował jedną z najgłośniejszych afer III RP? Sensacyjne doniesienia pokazują prawdziwy cel rządu x Następnie ludzie Kamińskiego z Falentą i wrocławską delegaturą CBA opracowali plan, by pierwsze podsłuchy opublikować na łamach tygodnika „Wprost”, ponieważ ten nie był kojarzony bezpośrednio z PiS, stąd siła powstałej afery byłaby znacznie większa. Redakcja nie była świadoma źródła nagrań ani ich mocodawców. Materiały zaniósł ostatecznie Piotr Nisztor, dziennikarz znający Falentę od wielu lat. Kiedy “Wprost” wykonuje swoje “zadanie”, to kolejne taśmy są wysyłane już do bliższego PiS “Do Rzeczy”. x Warto zaznaczyć, że w aferze podsłuchowej nie upubliczniono niczego, co świadczyłoby o przestępczej działalności biznesmenów, ministrów i urzędników rządu Donalda Tuska, co dobitnie pokazuje jak daleko od prawdy pada cała propaganda PiS. Nagrania pokazały tylko arogancki stosunek polityków do wyborców, rozrzutność oraz pewność siebie, co nie przynosi poklasku i jak najbardziej może budzić oburzenie, ale nie jest karalne i występuje obficie po obu stronach politycznego sporu kiedy nie patrzą kamery. x Afera podsłuchowa była zatem najbliższą próbą wcielenia w życie pojęć “puczu” czy “wojny hybrydowej” w ostatnich latach w Polsce. Zgodnie z opisanymi doniesieniami PiS użył bowiem państwowej służby w celu destabilizacji polskiego rządu. Były to metody jakich nie powstydziłaby się rosyjska agentura na świecie. PiS tak dużo mówi o puczu i majdanie docierając do paranoicznej strony części swojej elektoratu, pomimo że to właśnie ta partia byłaby do tego typu zagrań jako jedyna w kraju zdolna. x x Warto przeczytać całość: https://is.gd/MB8hS4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kandydat powinien być nieskazitelny, a każdy z nich plami swoje nazwisko. Smutno mi, że znalazło się tylu takich ludzi.' /GW/ x W wolsce liczy się tylko i wyłącznie BMW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu administracja kafe zlikwidowała temat bo to sprawa cholernie niejasna Falenty jest dla dla PiSu dzialaniem mafijnym, a nie demokratycznej partii politycznej (i pomyśleć, że ta ‘partia’ nami rządzi) :(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Afera podsłuchowa była zatem najbliższą próbą wcielenia w życie pojęć “puczu” czy “wojny hybrydowej” w ostatnich latach w Polsce. Zgodnie z opisanymi doniesieniami PiS użył bowiem państwowej służby w celu destabilizacji polskiego rządu. Były to metody jakich nie powstydziłaby się rosyjska agentura na świecie. x Chodziło PiSowi o wyeliminowanie , nielegalne wyeliminowanie politycznego rywala. Pytanie czy Falenat przyszedł sam czy ktoś go wyslał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kulisy afery taśmowej: jak Falenta przyszedł do PiS-u i zaoferował podsłuchy jesienią 2013 r. gośćmi jednego z licznych o tej porze roku przyjęć opłatkowych są Stanisław Kostrzewski, ówczesny skarbnik PiS i bliski współpracownik prezesa Kaczyńskiego, oraz Marek Falenta, biznesmen z branży węglowej. Falenta przychodzi na imprezę specjalnie po to, by spotkać tam Kostrzewskiego. Ma zamiar przekazać mu ważną wiadomość: przed zbliżającymi się wyborami chce zaoferować nagrania, które kompromitują najważniejszych polityków rządu Donalda Tuska. Nie zdradza źródła, prosi o kontakt z władzami partii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby CBA było tym CBA do czego zostało powołane to zgodnie z prawem, to Falenta powinien od zaraz zostać zatrzymany A tak CBA przyjęło przestępcę i posłużyło się co najgorsze rezultatami jego przestępstwa (czyli powtórka z aferą Leppera :(:(:(:( bo takie jak wiadomo nie od dzisiaj nasze Prawo i nasza Sprawiedliwość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CBA przyjęło przestępcę i posłużyło się rezultatami jego przestępstwa PS Falenta nie siedzi, a w razie czego .... to Adrian służy ulaskawieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzub uuup
Za ta aferą stalo pis to jasne jak słońce !!! Prawo rzymskie - is fecit, cui prodest – czyli po naszemu , ten to zrobił, kto ma z tego korzyść. Od początku można się było spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbychu z
Z tego wynika, że Falenta był tajnym współpracownikiem CBA zanim zaczął podsłuchiwać. Zatem wątpliwe, żeby podsłuchy były wyłącznie jego inicjatywą. Trzeba zbadać na czyje zlecenie podsłuchiwał, kto był jego oficerem prowadzącym i z kim był on powiązany. Niełatwo będzie tego dociec. Falenta liczy na ułaskawienie, bo jeśli nie to może zacząć sypać :p ps Wladza zdobyta na tak kruchej podstawie kiedyś runie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latkowski tez pewnie sporo wie, bo o ile się nie myle tez był powiązany z naszym wschodnim sąsiadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a rosyjski węgiel w tle ... ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carpe  diem
PiS wyreżyserował jedną z najgłośniejszych afer III RP? Sensacyjne doniesienia pokazują prawdziwy cel rządu Kiedy wybuchła afera podsłuchowa, cały kraj żył nagraniami, a na partię rządzącą spadła fala krytyki, że zamiast tłumaczyć się z treści taśm, ta starała się ustalić sprawców podsłuchów, które ośmieszyły nieporadność aparatu państwa wobec nawet najbardziej prymitywnej akcji wywiadowczej. Okazuje się jednak, że histeria przeciwko rządowemu śledztwu miała swoje drugie dno, ponieważ gdyby Platforma doprowadziła sprawę do końca, to ujrzelibyśmy, że za aferą podsłuchową stało Prawo i Sprawiedliwość oraz CBA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas debaty prezydenckiej z maja 2015 r. Andrzej Duda, wówczas kandydat PiS, podniesionym głosem pouczał ówczesnego prezydenta Bronisława Komorowskiego, że w polityce zagranicznej należy bronić polskiego interesu narodowego. Po dyplomatycznym zgrzycie, jaki miał miejsce w poniedziałek w trakcie wizyty Dudy w Australii, warto mu o tym przypomnieć. x Jeśli podczas zagranicznej wizyty głowy państwa po drugiej stronie stołu siedzi polityk niższy o dwa stopnie w dyplomatycznej hierarchii, sprawa jest czytelna: gospodarze dają do zrozumienia, że wizyta gościa raczej mało ich zajmuje. Gdy zmiana w składzie następuje tuż przed spotkaniem, można domniemywać, że gospodarze chcą gościa kopnąć w kostkę. x Australijski premier Malcom Turnbull ma problemy we własnej partii, wczoraj musiał się poddać głosowaniu nad wotum zaufania. Skoro okazało się, że Polacy przyjechali z niczym, wobec napiętej sytuacji postanowił ostentacyjnie nie tracić na nich czasu. Spotkał się na chwilę z Dudą, a na rozmowach delegacji zostawił szefową MSZ Julie Bishop. x Całość: https://is.gd/QPsShC x x "Dobła zmiana"...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd... x To, co się dzieje wokół międzynarodowej aktywności prezydenta Andrzeja Dudy, jest obserwowane przez akredytowanych w Polsce dyplomatów. Mieli o czym pisać w raportach. W 2016 r. otoczenie prezydenta zapewniało, że Duda rozmawiał z Barackiem Obamą w Białym Domu. Okazało się, że pozowali tylko do pamiątkowego zdjęcia, które Obama robił sobie z każdym z przywódców. Rok później, by spotkać się z Trumpem, delegacja z Dudą musiała czekać przy windzie. W tym roku podczas jego wizyty w USA nie chciał się z nim spotkać żaden przedstawiciel amerykańskiej administracji, co było konsekwencją przyjęcia przez Sejm i podpisania przez Dudę nowelizacji ustawy o IPN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×