Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

WAZNE! Więcej Polaków wraca do Polski niż z niej wyjeżdża!

Polecane posty

Gość gość

http://www.polishexpress.co.uk/wiecej-polakow-wraca-do-polski-niz-z-niej-wyjezdza-rodzimy-rynek-stal-sie-bardziej-atrakcyjny Polski rynek pracy staje się coraz bardziej atrakcyjny, czego dowodem są dane opublikowane przez Główny Urząd Statystyczny. Wynika z nich, że więcej osób wraca do Polski niż z niej wyjeżdża. Dane, o których mowa, zostały opublikowane przez GUS w połowie zeszłego roku i dotyczą roku 2016, w którym saldo migracji było dodatnie. Oznacza to, że dokładnie 1505 osób więcej wróciło do Polski niż z niej wyjechało. Trzeba pamiętać, że w poprzednich latach bilans ten był niekorzystny. Dane o zmniejszeniu się polskiej imigracji w Wielkiej Brytanii pochodzą także od ONS, które w 2017 r. podało, że liczba numerów NIN zarejestrowanych na Polaków wyniosła 62 tys. co oznaczało 34-procentowy spadek w stosunku do roku poprzedniego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 20 latach dorobku .... ze znajomością języków obcych i międzynarodowymi kontaktami... można tutaj na starość osiąść bo nie ma muslimów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chca, niech wracaja. Zycze powodzenia. Ja, chocby nie wiem jak strakcyjne zarobki mi proponowano, nie chce wracac glownie ze wzgledu na mentalnosc Polakow, na presje spoleczenstwa jak ktos jest "inny" I na zazdrosc, wscibstwo. Tu gdzie jestem jest mi dobrze, to moj dom, tu mam rodzine, dobra prace ktora lubie. niemniej zycze powodzenia wracajacym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktos guzik umie to nie wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wracaj ci, ktorym za granica nie wyszlo bo nie umieli wlasnie nic ciekawego albo nie znali jezyka, lub sa rasistami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pfff, murzyn z palcem w du/pie zsobie na zachodzie poradzi wracaja ci ktorzy maja dosc islamskiego multikulti i zachodniego syfu. Polska to najpotezniejszy pod wzgledem wartosc***atriotycznych kraj Europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam w 4 literach wartosc***atriotyczne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej pisowskich trolli w necie. PiS rozpieprzył ten kraj szybciej od PO. Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z mezem wracamy,w przyszlym roku w sierpniu.Na nas pora,bo bedziemy mieli emerytury,a w Polsce wybudowany dom.wole starosc w Polsce.Kiedys nawet bym o tym nie pomyslala,ale teraz mam dosc .Nie chcemy byc ubogacani kulturowo.Wyjezdzalismy do innych Niemiec,a teraz to nie wiem,jak nazwac ten kraj. Znam duzo ,ktorzy tak planuja.Nasz mlodszy znajomy spakowal zone,dwoje dzieci w ciagu tygodnia i wywiozl do Polski.Sam wrocil i pracuje nadal.Bardzo bal sie o 17-to letnia corke,bo ciapaki nie dawali jej spokojnie zyc.Duzo by pisac,szkoda czasu na to bydlo. Zycze wszystkim dobrych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo ludzi wraca, bo się dorobili, a to było celem ich wyjazdu. Oszczędzali np. na dom, już wybudowali i teraz mogą sobie pozwolić na pracę w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz to wracaj jak nie chceszto nie wracaj. Ja osobiście nie mam do czego wracać. Po 50 latach pobytu za granicą nie mam w PL nikogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×