Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwinnaa

Byłam na instagramie Asia Argento ona ma obsesje na punkcie młodych chłop

Polecane posty

Gość malwinnaa

Jeśli jeszcze nie wicie to aktorka i reżyserka Asia Argento została oskarżona o molestowanie 17 nastolatka w hotelu. Jak zaczęłam przeglądać jej zdjęcia na instagramie to się zszokowałam ona ma tam pełno zdjęć młodych chłopców i nie mówię tu o jej synu . Najbardziej mnie zszokowało to https://www.instagram.com/p/pDY4gtIw2j/?taken-by=asiaargento Z ta kobietą jest coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest ofiarą, została zgwałcona przez HW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa "molestowany" :D Chłopak dobrowolnie się z nią roochał - przecież siłą go nie wzięła! A teraz próbuje wyciągnąć kasę i piertoli o jakiejś traumie (haha) - żenada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinnaa
On ja znał od dziecka, ona mogłaby dla nie go jak ciocia, co byś zrobił gdyby twoja ciocia zaczęła cię do ciebie dobierać ? A poza tym po jej profilu widać ze ta kobieta ma coś nie tak, masa zdjęć z młodymi chłopcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.52 Tam napisali, że to z filmu "Forbidden planet"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"On ja znał od dziecka, ona mogłaby dla nie go jak ciocia, co byś zrobił gdyby twoja ciocia zaczęła cię do ciebie dobierać ?" x To zależy czy by mi się spodobała :D Jeżeli nie - to bym sie siłą wyrwał, jeżeli tak - to bym nie protestował :D I to nie była żadna ciocia, tylko obca baba, to że kilka lat temu spotkali się na planie filmu to nic nie zmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malwinnaa dziś No nic, dał jej doopy jak grzeczny chłopiec xD Trzeba mieć nie halo żeby być facetem i dać się "zgwałcić" albo nie halo jest stwierdzenie, że faceta można zgwałcić.. no bo jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezła doopa ta asia tak patrząc po fotach lubię takie ostre babki, brałbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinnaa
To ze nie byli spokrewnieni to nie zmienia faktu ze dla niego to była starsza kobieta którą znał od dziecka, a w hotelu mogła wywrzeć na nim presje i dla niego mogło to być krepujące ze ciocia do niego się dobiera. Z resztą wystarczy spojrzeć jak on wtedy wyglądał, jakby miał 12 lat a nie 17 mogłabym "zrozumieć" gdyby wyglądał na dużo starszego, ale on miał twarz jak dziecko to świadczy ze z tą kobietą jest coś nie tak, chyba kręcą ją tacy chłopcy. gość dziś Ale ten obrazek to jeden z wielu, ale ona ma tam pełno zdjęć z młodymi chłopcami albo których to jest motywem. Nie zdziwiłabym się gdyby miała na swoim koncie inne takie zdarzenia, ale jest wpływowa osobą wiec się jej upiecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw sobie poroochał za darmo, a teraz jeszcze wyciąga kasę - i niby faceci mają godność i honor, taaaa, buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci tez wywierają presję na kobietach, zwłaszcza w klubach i co? Mają dawać im się molestować czy zgwałcić,bo facet się dobiera? :D Jeżeli komuś brakuje asertywności w takich sytuacjach i nie potrafi stanowczo odmówić to jest to tylko i wyłącznie jego wina. A i "oprawca" nie widzi sprzeciwu (a jasnowidzem nie jest, aby zgadnąć że ktoś się boi odmówić) więc nie można mu nic zarzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pravik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinnaa
gość dziś Zgadza się dlatego w stanie kalafonii osoby poniżej 18 roku życia są chronieni prawem i nie można z nimi obcować, bo o to jest oskarżona. Ale pomijając to, tu nie chodzi o to zdarzenie tylko o to ze ta kobieta sadzać po jej koncie na instagramie może mieć skłonności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary jej umarł to ma obsesję na młodych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jakaś pedofilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyparła się wszystkiego jak Bill Clinton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×