Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pielucha

Czy są jeszcze kobiety na tym świecie?

Polecane posty

Tak wiele się zmieniło, podupadł autorytet mężczyzny głowy rodziny, pozostał obraz samca alfa, zigolaka, chłopca do zaopiekowania sie albo bogatego snoba. Czy jest jeszcze miejsce na miłość z 19-wiecznym gentlemanem, który holduje tradycji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie rownie wazne: czy bedziesz w stanie spelnic role i zachowywac sie jak 19-wieczna kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Czyli o co mu chodzi? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha. wymagac latwo, spelniac wymagan juz sie nie chce. wiec nie oczekuj, ze ktos na rzesach stawac bedzie, zeby spelnic twoje. #podwojnestandarty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba gosc sie pogubił. Ja nie nadaje standardów,tylko pytam czy bycie gentlemanem i tradycjonalista automatycznie skresla cię z kręgi zainteresowań wśród kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W radykalnym patriarchacie nie ma zdrady mężczyzny, bezdzietności i rozwodu. Czy nie jest to zaleta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Akurat zdrad nie ma : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ moim zdaniem kobiety odrzucaja radykalny patriarchar by pozostawić sobie pole do skoków w bok i szanse rozwodu. Związek z takimi kobietami jest bezcelowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0gość0
Ja bym chciała poznać takiego gentlemana i tradycjonaliste, ale jeszcze takiego nie spotkałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D kobiety sa. Ida z duchem czasu. Lubie baardzo gentlemenow z 21 wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz bezwolnej kobiety? Takiej marionetki do ustawiania po kątach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze takiego nie spotkałam, wszyscy mężczyźni wymagają od kobiety, by sobie radziła i potrafiła sama radzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, większość chce, żebyś sobie sama radziła, ale jednocześnie ciągnęła wszystkie domowe obowiązki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to raczej rozsadne. a co jak twoj ewentualny maz odejdzie przedwczesnie? pod most pojdziesz? przeciez sama sobie nie poradzisz w zyciu... juz nie przesadzaj. jak ci na kims zalezy to normalne, ze sie martwisz, czy sobie poradzi, jesli zdarzy sie cos nieoczekiwanego. bo na ludzka dobroc, chyba kazdy to widzi, to coraz mniej liczyc mozna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ oczywiście, ze jest partnerstwo, z tym, ze oczekiwania są już tu wyraźnie przypisane i odwoluja sie do tzw. racji natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0gość0
Idealny związek to taki gdzie mężczyzna jest głową rodziny, a kobieta dba o niegasnący płomień ogniska domowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piaskun
Nie te czasy, kiedy kobiety małżonkowi ofiarowały i dziewictwo, i posłuszeństwo i umiejętność prowadzenia domu. Teraz skoro kobieta chce być silna i niezaleźna to prosze bardzo. Niech sobie sama radzi ze swoimi problemami. A w razie czego ją się wymieni. Tak jak wiadomo, że ona będzie chciala wymienić partnera jak jemu powinie się noga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na przykład ja nie chce kobiety, żeby pracowala na rodzinę. To ja chce mieć taka role. Czy to oznacza, ze jeftem męskim szowinista?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piaskun dziś Przykro mi, że masz takie doświadczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romantyzm i lojalność zdechły i to kobiety je zabiły. Nie wiem więc skąd sarkanie na dzisiejszych mężczyzn. Bąź z tych lepszych to zaoferują Ci więcej. Oferuj mało to dostaniesz mało. 00 @gość dziś KAżdy ma doświadczenia lepsze lub gorsze i nie musisz próbować takich tanich chwytów erystycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Carycka
Marryys?? Jak milo:) pisz pisz! Uwielbiam twoje komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0gość0
Na przykład ja nie chce kobiety, żeby pracowala na rodzinę. To ja chce mieć taka role. X Mam takie samo podejście do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze siła i niezależność nie są cechami u kobiety, które będą decydowały w moim przekonaniu o sile i niezależności związku. Po drugie może spowodować zwiotczenie kręgosłupa ojcowskiego o faceta i jego instynktu obrony rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja teraz zadam pytanie do wszystkich pań. Jakie cechy u mężczyzny świadczą o jego męskości ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Ktoś kto nie jest tylko na pokaz : ) niech nie udaje twardziela jeśli nim nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Carycka
Wiesz Marys, chyba nic nowego, dalej sama. A ty kochana, poznalas kogos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Poza tym liczą sie czyny a nie słowa bo gadac to każdy potrafi : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ze o męskości świadczy w twoim przekonaniu uczciwość i naturalność. Co jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×