Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Martyna T

Zespół na wesele

Polecane posty

Gość Martyna T

Witam, razem z mężem poszukuje zespół na wesele. Najlepiej 3-4 osobowy. Repertuar disco polo, trochę świeżych piosenek ale żeby też nie zabrakło klasyków. Chcielibyśmy aby zespół też miał jakieś ciekawe zabawy i konkursy. Zależy nam też aby to nie był zespół co udaję, że gra a tak na prawdę tylko ma położone ręce na keyboardzie czy nie podpiętą w ogóle gitarę. Najważniejsze żeby dobrze zabawił, cena nie gra roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od muzyki
Proszę mi podać w jakim terminie będzie wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz disco Polo a szukasz na żywo? Myślisz ze Zenek, Boys....itd bez instrumentów i grają na żywo? Na czym? Nawet wokal leci z playbacku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość od muzyki
ale zespoły weselne (w odróżnieniu od gwiazd) często grają na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, jest niewiele zespołów ale niektóre grają na żywo i świetnie im to wychodzi . Niestety większość "zespołów" muzycznych "gra" maja gotowy podkład mp3 albo midi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zajęłam się wszystkim sama, bo szkoda mi na to było kasy, sale załatwiłam sama, fotografa tez, zespół również i co najważniejsze kupiłam mnóstwo ozdób na stół jak girlandy, świece urodzinowe od https://godanparty.pl/ więc poradziłam sobie sama nawet w ostrojeniu sali, wiec dla chcacego nie ma nic trudnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś z was jest z okolic Zachodniopomorskiego z okolic Nowogardu to warto wejść na stronę tej willi Zbyszko i zapoznać się z ofertą weselną. Moja koleżanka robiła tam wesele i na prawdę było tam super klimatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×