Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szczerze kobiety lubicie robic loda? Bo ja nie

Polecane posty

Gość gość
21:10 Jesteś szczęśliwszy bo opróżnisz jaja? Hahaha ale z ciebie pustak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam ssać lizać. Miętosić jajka. Ale rzadko kiedy robię do końca. Jesteśmy razem 13lat i z połykiem do końca było kilka razy tylko. Oral jako gra wstępna za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRuda
Z niektórymi osobami nie warto się wdawać w dyskusje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 15 lat po slubie i bez polyku jest super.A z polykiem to zygam jak kot.Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem,ze ludzie to robia,ale ja nie mam na to ochoty. Dla mnie byloby to ponizeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię ten jego uśmiech i szczęśliwą buzię gdy robie mu loda i lize jajka. To jest dla mnie największą nagrodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.01 wiesz, układy partnerskie są różne. Jeśli tak się czujesz, to szukaj faceta innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię lizać mu jajka i robić loda bo on bardzo to lubi. Zawsze mi się odwdzięczy i robi mi masaż całego ciała olejkiem w zamian a ja bardzo to lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś fajna laska jesteś;) i na pewno dobrego loda robisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię tak bawić się k*****m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Obrzydliwe, zgoda. Tak czujesz i nie dyskusji. Ale poniżenie? Pozwolę sobie zacytować gościa z dziś , "Dla mnie "byloby to ponizeniem". Piszesz jakby ktoś zmuszał cię do brania do ust członka. Nie lubisz robić loda, to napisz o tym wyraźnie a nie doszukujesz się jakiś drogi ucieczki, bo tak naprawdę chcesz obciąg̣nąć, tylko naoglądałaś się jakiegoś poṛno gọ́wna i wyskakujesz z poniżeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdemu z ktorym sie bzykalam bralam do buzi, ale jak mi pasowal to ciaglam ile moglam az mnie szczeka bolala, a potem jeszcze mu duupe dalam zeby wylizal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę co może być takiego poniżającego dla kobiety w chęci sprawieniu swojemu facetowi. Hamulec bycia poniżoną? Ja tego nie rozumiem, bo myślałem podobnie. Ciągle myślałem że jakąś obrażę i poczuje się poniżona. :O Były kobiety, które pokazały mi nie tylko, jak fizycznie wyglądają ale jakie mają potrzeby, oczekiwania. I do tematu, bo autorka wygląda na zakłopotaną. Nie jesteś sama. :) Z pewnością wiele jest kobiet, którym się to nie podoba. Tylko się ukrywają, bo no właśnie...? Ssają by ich facet nie zostawił. Nie mają ochoty na seks ale dają dụpy, by ich mąż nie poszedł na kuṛwy. A ta napisała o poniżaniu. Kobiety same się poniżają. Wszystko co kobiece i oryginalne niszczone jest przez Was same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja powiedzialam mezowi, ze moze nawet rozwod ze mna wziac bo ja loda robic nie bede. Juz 10 lat jestesmy razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle z was uprawia seks tylko dlatego, żeby facet do innej nie poszedł? żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedni lubią oral, inni nie, no i ok. Ale ci, którzy twierdzą, że to chore/obrzydliwe/uwłaczające itp. są mocno skrzywienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tak konkretnie to czego nie lubicie w robieniu loda? Jedynie być może nieprzyjemne może być smak spermy ale przecież może facet spuszczac się gdzie indziej. Moze jeszcze jak facet pcha się z fiutem aż po same jaja ale tez nie trzeba tak ostro. Samo ssanie i obciaganie to nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlponaskwal
Nie ma loda, nie ma minety. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro łaska nie chciałaby zrobić mi loda to czemu miałbym jeszcze odmówić SOBIE przyjemności zrobienia minety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chlopnaskwal
Bo wtedy ona rządzi tobą, a nie ty nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrzydliwe nie lubią też minety, żaden problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miałem wielu kobiet ale żadna nie miała problemów ze zrobieniem porządnego loda i to z polykiem czym szczególnie jedna mnie zaskoczyła bo nie wyglądała na taką co mogłaby to lubić. Natomiast właśnie ona nie lubiła minety i od razu chciała czas k****a w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może słabo robisz tę minetę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jedna nie lubiła minety i nie lubiła w ogole a nie tylko mojej. A ja długo bez minety długo nie mogę i trzeba było się rozstać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nie lubie minety, tzn jest mi ona obojętna. Nie podnieca mnie i zdecydowanie lepsze doznania mam od reki w tamtym miejscu. Ale mojemu facetowi daje sie lizać bo wiem ze to lubi, a mi to nie przeszkadza w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:10 Hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE MA LODA, NIE MA MINETY HEHEHE zobaczymy jak długo wytrzymacie kobitki bez mojego jęzora :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:55 Wstrętny wpis :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×