Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jolanćka

Przeprowadzamy remont razem z moim mężem kuchnia Black Art

Polecane posty

Gość Jolanćka

Witajcie niedawno z moim mężem zdecydowaliśmy się na to że przeprowadzimy remont naszego tarasu oraz domu. Oczywiście po wielu przygotowaniach oraz zakupach wzięliśmy się do pracy. Podczas przeprowadzania remontu napotkaliśmy troche przeciwności a to ze ścianą a to z podłogą ale wszystko było już praktycznie wykonane lecz w dalszym ciągu nie wzięliśmy się za kuchnie ponieważ uważaliśmy że jest to naprawdę ciężkie zadanie. Rozmyślamy nad skorzystaniem z firmy Black Art ponoć znają się na wykonaniu tego typu zleceń co o nich sądzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marciniak
Oczywiście jeżeli chodzi o tego typu rozwiązania w Poznaniu to na pewno firma Black Art powinna podołać wyzwaniu ja swego czasu u nich kupiłem Materac kieszonkowy i był wysokiej jakości. Uważam że spełnią swoje zadanie w 100% i podołają wyzwaniu. Moi znajomi również korzystali z ich usług więc nie powinno być większego problemu w zrealizowaniu remontu kuchni to są profesjonaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanćka
Hmmm... okej a mógłbyś mi podać adres strony dzięki której mogłabym przejrzeć ich ofertę i podjąć decyzję razem z mężem. Posiadają swoją witrynę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z opini moich znajomych spokojnie mogę powiedzieć żę są godni polecenia. Moja przyjaciółka kiedyś zakupiła u nich sofe i do dzisiaj z niej korzysta i jest znakomita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArniBarni
Uważam że jest to jeden z lepszych wyborów w okolicach Poznania podchodzą do klienta z rzetelnością i klasą. Jeżeli coś ci się nie podoba to o tym mówisz a oni to korygują przeprowadzali u mnie właśnie remont kuchni i muszę przyznać że jestem bardzo zadowolony podeszli do tego w bardzo profesjonalny sposób i wykonali ją solidnie. Wygląda bardzo nowocześnie oraz uważam że cena tak naprawdę nie byłą wygórowana a czas realizacji dość szybki jak na tego typu usługę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justiiin
W Black Art zakupywałem krzesła do swojego salonu https://www.mebleblackart.pl/krzesa,62,62 Spisują się świetnie do dnia dzisiejszego. Są wytrzymałe i wyglądają z klasą. Nic nie ubogaca tak pokoju jak dobre krzesła moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość12344
W Black Art zakupywałem krzesła do swojego salonu https://www.mebleblackart.pl/ Spisują się świetnie do dnia dzisiejszego. Są wytrzymałe i wyglądają z klasą. Nic nie ubogaca tak pokoju jak dobre krzesła moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliś
My również planujemy remont kuchni i to całkiem duży. Musimy wyburzyć jedną ścianę, by móc zrobić wysepkę. Podobają nam się aranżację z https://mo.design/ i planujemy odwiedzić jakiś salon, przedstawić pracownikom nasz plan i wysłuchać, jakie mają propozycję i co jeszcze można udoskonalić. Mam nadzieję, że prace przebiegną szybko, a nowa kuchnia będzie mnie cieszyć jeszcze w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×