Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fifirifi94

Zróbmy tutaj imprezę!

Polecane posty

Obecnie zmieniłem miasto ze względu na studia i tutaj mam ekipę mniej chętna na tańce. Chociaż jeden klub pod względem muzycznym w moim mieście mi się szczególnie podoba :) Ale jak wracam do Łodzi to staram się wyskoczyć do klubu z przyjaciółmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacial mi sie czat i nie widzialem co dalej piszesz. Numer raczej od jakiegos stalkera, ktory pozniej bedzie wydzwanial i dyszal/sapal do sluchawki, a nie od fanki. A co do naszej imprezy to niestety, ale kładę się spać :( Dobranoc i na sen zostawiam ostatni kawalek. Nie pamietam czy byl, ale od 2 tygodni ciagle to nucę https://youtu.be/Gs069dndIYk Dzieki za wspolne puszczanie kawalkow, świetną muzyke puszczalas :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafeteria z przyzwyczajenia. Kiedys duzo na samosi pisalem, a lubię poznawac nowe osoby, a raczej pisac z osobami, ktorych nie znam. Wtedy jakos poszerzaja sie horyzonty i czlowiek patrzy pozniej na wiele spraw trochę inaczej. Lubię też czasem sam ze sobą posiedziec, a tutah mozna porozmawiac, chociaz nie zawsze kazdy jest skory do tego i wola ciągle byc incognito. Fajna dziewczyna z Ciebie :) Naprawdę milo mi się rozmawialo i sluchalo Twoich kawalkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze co do Łodzi to w sumie to i to :) Jak chcesz cosbjeszcze zapytac to smialo, najwyzej odpowiem rano w tym pytaniu :D Dobranoc :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
umre za 7 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes mlodsza ode mnie i tak mowisz... lepiej baw się teraz, bo pozniej już kompletnie nie bedziesz miała czasu na takie zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś umre za 7 dni Xxx i siedzisz na kafe? Trochę chu*owe korzystanie z ostatnich dni życoa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne to nie wnikam :) Ja będę trzymać kciuki, abyś jednak w tym roku jeszcze chociaż raz gdzieś wyszła. Chętnie bym się dowiedział więcej info, ale rozumiem, że tutaj nie jest odpowiednie miejsce. Jak kiedyś będziesz chciała pogadać z randomem (czyt. Mną) to masz moje gg 63513639 :) Teraz juz serio lecę spać. Dobranoc! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×