Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem skołowany, ktoś wyjaśni?

Polecane posty

Gość gość

- szuka okazji do rozmowy, inicjuje ją - nawiązuje kontakt wzrokowy, a podczas rozmowy nie odrywa wzroku - wita się pierwsza - obserwuje, spogląda ukradkiem a przyłapana odwraca się albo podtrzymuje spojrzenie - jest miła, mówi spokojnym, ciepłym głosem. następuje zwrot o 180 ° - unika kontaktu wzrokowego - jakiegokolwiek kontaktu - na przywitanie odpowiada zlowrogim głosem, bez uśmiechu, tak samo podczas zwykłej gadki - unika, nie rozmawia, ignoruje, a do innych normalnie się odzywa i kolejny zwrot - nieśmiało patrzy, najczęściej z ukrycia - inicjuje rozmowe - jest sympatyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedź jest tylko jedna. Udaj się do psychiatry bo pytasz o to samo codziennie praktycznie. Nie możesz zapytać wprost? Nie masz jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie opisujesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:17 Kobiety jedno mówią, myślą drugie. Nie musisz tu komentować. Pytam normalne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tępy jesteś, zaproś ją na kawę- będziecie mieć możliwość porozmawiania np. o Was? być może podobasz jej się a nie chce wyjść na jakąś natrętną skoro sama cię zaczepia do rozmów o bzdurach a ty dalej jakiś niedomyślny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dodaj że jest zajęta :D przestań się oszukiwać. Ile razy jeszcze ktoś ma ci napisać że zachowujesz się jak gimb? Zajęta kobieta nie powinna cię interesować. No i ile można pytać o to samo? Mało ci odpowiedzi? Pewnie liczysz że ktoś napisze ze jest tobą zainteresowana tylko że w poradach nie chodzi o przytakiwanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest zajęta, okłamała mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz jaj i tyle w temacie. Totalna męska peezda która woli codziennie p******ic to samo zamiast wziąć sprawy w swoje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ciekawe co byś zrobiła na moim miejscu, no powiedz coś sensownego zamiast obrażać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umówiła się? Jeśli odmówi to trudno. Odmówiła już z tego co pamiętam chyba więc tym bardziej przestań doszukiwać się nie wiadomo czego w jej zachowaniu. Nie to nie. Chyba że jesteś pantoflem który lubi się frajerzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama zaprzeczasz sibie, najpierw jestem frajerem, bo nic nie robię. Teraz nim będę jak.zrobię. Zdecyduj się. Uważam że ona po prostu czegoś się obawia, ale tak naprawdę wszystko pokaże czas. W tej chwili jestem neutralny i sprawdzę czy jej zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej kretynkę, mało to fajnych dziewczyn na świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz jest prosta,przestała Ci ufać ,zrozumiała że się nią bawisz i że sypiasz z innymi kobietami ,każdej się oświadczasz ,każda jest twoim sensem życia .Zrobiłeś jej wodę z mózgu to co ma myśleć ,woli być ostrożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzę? chłopie ile ty masz lat żeby testować kobietę która nie ma do ciebie zaufania?On widać już ciebie sprawdziła dlatego się wycofała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet mnie nie zna, tylko powierzchownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość De Naturat
15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niczemu nie przeczy to co pisze. Jesteś frajerem bo nie potrafisz do kobiety podejść i powiedzieć co myślisz. Byłbyś jeszcze większym gdyby Ci odmówiła a ty byś się płaszczyl dalej. Czego tu nie rozumieć można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprawdzę? chłopie ile ty masz lat żeby testować kobietę która nie ma do ciebie zaufania?Ona widać już ciebie sprawdziła dlatego się wycofała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.14 mylisz się,plotki się szybko roznoszą.jest baczną obserwatorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestała Ci ufać stąd ta zmiana,przegiąłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzi ze ci nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:15 Już powiedziałem co myślę, nie widzę powodu komunikować tego samego po raz drugi. Nie płaszcze się tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedziałeś prosto w oczy czy tak jak tutaj z anonima myśląc że trafi do adresatki?? takie zabawy to ludzie w zerówce robią a dorośli mówią prosto w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda,ona pewnie nie wie na czym stoi a jak mężatka to tym bardziej nie będzie się wychylać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak nie będziesz się ,,płaszczył'' po raz drugi ,wolisz żeby to ona się płaszczyła po raz setny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy jeszcze zalozysz ten sam temat ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
az uzyska satysfakcjonujaca odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.07 dokladnie przestala ci ufać i ma juz dosc twojej osoby. Skoro przestala ci ufac to musiałeś coś odjebać i to ostro. Zrób jej przyjemność i daj jej spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie Ją olewał to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma dość, miała przez chwilę ale chyba jej nie zadowala, że traktuje ja jak powietrze i znów mi się przypomina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×