Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój były facet chce zabrać mi dziecko pomocy pomóżcie

Polecane posty

Gość gość

Witam, pilnie poszukuję odpowiedzi na moje troski. Mam z byłym już partnerem 2,5 miesięczną córkę. Rozstalismy się na dniach, a wcześniej zostawiłam byłego męża, dom rodzinny i wyjechałam do niego prawie 500km. Teraz chce wrócić w swoje strony, gdyż tu nie mam nikogo i bardzo mi ciężko. Niestety ojciec dziecka powiedział, że zrobi wszystko by odebrać mi córkę i on nie wyraża zgody na jej wyjazd tak daleko. Tak więc moje pytanie brzmi czy mam się czego obawiać? Czy może mi ją zabrać? Faktem jest że kiedyś lubiłam wyjścia i nie stronilam szczególnie od alkoholu. Ale teraz od roku nie miałam go w ustach, palenie też dawno rzuciłam (jeszcze przed ciążą). On ma mieszkanie własne (tzn kredyt) a ja niestety nie. Panicznie boję się odejść, ale on wykańcza i poniza mnie psychicznie i nie chcę mieszkać tak daleko od osób u których mam wsparcie. Mam jeszcze 2 dzieci z porpzedniego zwiazku, jedno zabralam jak ucieklam od bylego meza, i moj byly partner np. kaze mu non stop sie uczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cię czytam to stwierdzam, że chyba lepiej będzie dla tego dziecka żeby poszło do ojca, może wyjdzie na ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz, że jak po prostu wyjedziesz j nie poinformujesz gdzie jesteś to facet może zgłosić porwanie, przyjechać nawet z policją? Bo ma do dziecka takie same prawa jak Ty. A tak swoją drogą masz dzieci z poprzedniego małżeństwa i od roku nie pijesz, czyli wcześniej piłaś prawda? W takim razie przykładem dobrej matki też nie jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma szansę odebrać dziecko, bo ty nie udowodniłaś, że poza rodzeniem do czegokolwiek się nadajesz. Z czego żyjesz? Masz pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×