Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zdradziłam, powiedzieć ?

Polecane posty

Gość gość

Chłopak puścił mnie sama za granicę już drugi rok z rzędu, nie wiem czemu nie chcial ze mną jechać. Jesteśmy razem 8 lat. Ja jestem rozrywkowa dziewczyna, z każdym lubię pogadać pożartować. Jednak dręczą mnie od miesiąca wyrzuty sumienia. Była impreza, ja się bardzo upilam i współlokatorka powiedziała mi że zaspokajałam się ustami z chłopakiem w swoim pokoju w hotelu gdy przyszła.wogole tego nie pamiętam, wiem tylko że raz się pocałowaliśmy a podobno to poszło dalej. Niby słyszało to parę osob. Powiedzieć mojemu M ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy od ciebie. Czy wolisz zyc w klamstwie przez caly czas bycia z nim?? Czy jednak mu powiedziec i byc szczera w stosunku do niego??? On moze ci wybaczyc albo cie pogonic. A jezeli sie odwazylas takie cos zrobic to nie jest pewne ze tego nie powtorzysz gdy znowu bedziesz w takim stanie. A podejrzewam ze za rok znowu tam pojedziesz. I ppmyslisz ze wtedy sie nie dowiedzial to teraz tez sie nie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkjk
Najpierw zastaniw sie czy to co ona miwi to byla prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkjk
*Zastanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autroka jesteś największym gównem jakie żyje , powiedz mu niech dowie się że nie warto z tobą być nie wierna i leci na każdą palę jak jest pijana no gratuluję, teraz gość nie będzie miał zaufania do żadnej kobiety jak takie coś robisz to najlepiej wszystkich ostrzeć że lecisz na każdego i każdemu zrobisz loda , rzygać się chcę ufasz kobiecie a ta cię k***a zdradzi bo była pijana narzekać , NIKT CI NIE KAZAŁ ci brać go do ryja NA WSZYSTKO SIĘ ZGODZIŁAŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babe za zdrade powinni palic na stosie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baby to masz w nosie. A facetowi za zdradę dać order?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nie powinnaś mówić. Zamiast tego się zmień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem w podobnej sytuacji jak ty autorko tylko odwrotnie chlopak pracuje za granica wyjechal po raz drugi bez mojej zgody. Gdy pierwszy raz pojechal to przyzeklam mu ze miedzy moje nogi nikt inny nie wejdzie a cipcia jest twoja.Ale dlugo nie wytrzymalam bo krew nie woda,gdy poznalam chlopaka ktory zawinal mnie w kolo swojego palca i niestety uleglam mu i stalo sie nawet nie wiedzialam co sie ze mna dzieje jak pierwszy raz pod nim bylam bo tak posuwaana wczesniej nie bylam nawet przez mojego chlopaka,przysiege zlamalam, ale spotykalam sie z nim do momentu przyjazdu chlopaka. Gdy chlopak przyjechal zadal mi pytanie ILE RAZY GO ZDRADZIlam. Dopowiedzialam zapytaj wibrator i temat zakonczyl.Gdy wyjechal ponownie to ani chwili nie czekalam tylko na spotkanie pojechalam,a poznalam innego faceta ktory mial swoje mieszkanie i byl po rozwodzie, ale byl tylko 6-c lat starszy, ale doswiadczenie mial lepsze i mial tez czym mnie zadowolic.Tak wspaniale z nim mi czas uplywal ze teraz to tylko moge pomazyc,Chlopak wrocil ja mezatka i lat mi przybylo a do niczego sie nie przyznalam tym bardziej ze dopy innym dawalam a on nic nie wie i Ty adresadko zrob to samo bo ciipkka to nie mydlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo czesto mojego lubego zdradzam ale nawet przez mysl mi to nie przechodzi zeby sie przyznawac ze innemu jak jego nie ma postanowilam dawac sie porzadnie przerznac, po kazdym spotkaniu wracam do domu zadowolona i dowartosciowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki on zadowalal ciebie ustami czy ty robilas jemu loda ? ja kiedys zrobilam po pijaku loda dwom facetom na takiej imprezie nad jeziorem , chlopak pijany spal nic nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jest wam razem dobrze to nie mów bo skoro ty jesteś rozrywkowa a on nie to wydaje mi się ze się z tym nie pogodzi i będzie klapa. było, minelo zyj dalej jak by się to nie stało tyulko pilnuj się następnym razem. a jak masz dalej zamiar uwodzić innych podejrzewam ze nieświadomie ich prowokujesz i potem ulegasz to lepiej się rozejdzcie i poszukaj kogos z kim poszalejesz. ja bym tam szalał razem z toba zapewne a nie siedział w domu jak twój facet, ale jego wybór i poniekąd wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Puszczać drugą połowę samą zagranicę to pozwolenie na zdradę. Raczej i tak Cię nie kocha bo by Cię nie puścił. Pieniądze to nie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz czwarty rok meza zdradzam bo tyle jestem po slubie i jeszcze ani raz na ten temat z nim nie rozmawialam a bylam juz pare razy pytana z kim sie spotykam jak on jest za granica. Odpowiedz krotka z moja rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie wymyślać. Od przyszłego tygodnia zacznie się już porządna nauka w szkole wiec czas się przygotować a nie siedzieć na forum i pisać glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×