Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Brexit już niedługo

Polecane posty

Gość gość

będzie burdel z tym, gwarantuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćagatka `to żydowska szmata analna co wali sie w du/pe serdelkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośćagatka ` dziś POLACZKÓW WYJEEBIĄ /// no takich jak Ty, reprezentujących poziom jaki reprezentujesz na tym forum, to na pewno by chętnie wywalili ... pusta doniczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burdel to właśnie zniknie po Brexit. Polaczków wyeebią a normalni zostaną i będzie w końcu spoko państwo. Teraz pozostało tylko czekać a wiele nie zostało już ;) Hehehe a Brexit będzie akurat w moje urodziny więc podwójne świętowanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeffri tez zostanie wy****a do PL bo w tym silamskim syfie mysli ze ma lepiej :D emigracyjna menda jeffri z rozciagnieta szparą po murzynskich fjutach co nic nie umiała w Polsce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl, nikogo nie wyrzucą :O co za głąby. od wrzesnia będzie można aplikować o settled status (jak ktos jest tu dłużej niż 5 lat0 lub o pre-settled (pobyt poniżej 5 lat). trzeba będzie dlugość pobytu i pracy udowodnić (z czym normalni uczciwi ogarnięci ludzie nie bedą mieć żadnego problemu), na złożenie aplikacji będą 2 lata. Koszt - śmieszna kwota, a status osoby osiedlonej z prawami niemalże identycznymi jak Brytyjczycy w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po brexicie paszport brytyjski bedzie warty tyle ile papier do du/py :D a wartosc polskiego znacznie wzrosnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 20:49 Nie zostanę wyj****a bo mam brytyjskie obywatelstwo i nie to ,że jestem jakimś polaczkiem który zwyczajnie aplikował o to bo przebył w Anglii powyżej 5 lat. Ja mam od urodzenia brytyjskie obywatelstwo bo urodziłam się w Anglii a mój ojciec jest anglikiem a matka polką. Matce zachciało się wrócić na próbę do Polski więc do klasy 3 poszłam do Polski ale w 2016 wróciłam do mojej ojczyzny i ,żebyś wiedział ,że w Anglii mam lepjiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do 21;49 Zgadzam się z tą aplikacją ale pamiętaj ,że mogą odrzucić wniosek jeśli: Masz przyszłość kryminalną, nie przepracowałeś ani jednego dnia i ciągniesz tylko benefity etc. No a nie ukrywajmy ,że to właśnie polaczków jest najwięcej w więzieniach i wielu ma również przeszłość kryminalną bo takie patusy się tu nazjeżdżały i szopki odstawiają więc nie ma się co dziwić ,że polaczki w tych statystykach górują. A poza tym to wielu polaków nie pracuje bo woli siedzieć na benefitach więc nie była bym taka pewna co do tego ,że wszystkie polaczki zostaną w UK. Wywalą co najmniej połowę polaczków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brexit to koniec UE, brytole to cwaniaki, skaczą pierwsi z tonącego statku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK istniało przez tysiąclecia więc dadzą sobie rady z wami i bez was. Nie będzie UE będzie UK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeffri wczoraj wyp/ierdalaj z polskiego forum opsrana nieudacznico . Idz ujeżdzac mouhammeda on cie ubogaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jefrii to dlaczego desperacko chcesz wracać do PL i tam pracować? Huh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieudacznica buahahaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brexit troche zmieni ale nie bedzie korzystny dla UK. Nacjonalisci i eurosceptycy narobili szumu tak jakby UK caly czas byla mocarstwem i nie potrzebowal innych do wspolistnienia. Zyja historia i Imperium to byli ale kiedys. To był bład z ktorego chetnie by sie wycofali ale wiara w demokratyczny wybor referendum nie pozwala im sie wycofac. Nie uszukujmy sie - ostatnie lata to wzrot cen bez proporcjonalnego wzrostu wynagrodzen, wachania waluty i niepewnosc dot. wyjscia. Biznes lubi spokój i przewidywalnosc a brak tego hamuje inwestycje i rozwoj. Tak naprwde sensownosc tego wyboru ocenia kolejne pokolenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prędzej PL wyjdzie z UE niż GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzi 10:57, zgodze sie ze wszystkim, ale 'Nie uszukujmy sie - ostatnie lata to wzrot cen bez proporcjonalnego wzrostu wynagrodzen, wachania waluty i niepewnosc dot. wyjscia' akurat pensje tez wzrastaja. ceny uslug I zywnosci - zwlaszcza zywnosci - poszly sporo w gore. ale I ja I moj maz mielsimy tez spoko podwyzki. wiec my nie narzkemay, bo I tak teraz mamy lepszy poziom zycia, niz np 5 lat temu, czy jeszcze nawet 2 lata temu. teraz bez problemu odkladamy ok £500-600 miesiecznie (mamy dziecko, nie mamy benefitow na nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam Polaczki to zawsze wiatr w oczy. Jak nie ruscy to Niemcy was tłuką a jak się wam da trochę wolności to zagryziecie się jak wściekłe psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wam angole to zawsze wiatr w oczy. Jak nie irole to Polacy was tłuką a jak się wam da trochę wolności to zagryziecie się jak wściekłe psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:19 Na dziecko się pomoc każdemu należy idiotko. Housing benefit nie dają ludziom z Unii Europejskiej, tylko swoim, wiec tych benefitów jest gowno :D Co innego jak ktoś pracuje na czarno plus benefit od czasu do czasu. Jak bierzesz dłużej niż 3 miesiące to cię wysyłają do klubu pracy, wiec mniej przypałowe Janusze wola przestać to pobierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeffri trochę się ośmieszyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na dziecko się pomoc każdemu należy--- wcale nie, to zalezy od zarobkow! tzn kazdy ma 82 GBP/mies child benefit (chyba ze dochod jednego z rodzicow przekracza 50,000 czy jakos tak). jak my jeszcze dostawalismy dodatki na dziecko, te typu child tax credits, czy doplata do kosztow prywatnego przedszkola (drogie i to jak, to bylo dobre 6 lat temu, ale kosztowalo ok 750 GBP miesiecznie za 4 dni w tygodniu, nie pięć dni) to wtedy próg dochodowy byl byla 30,000 GBP brutto na rodzinę rocznie. z obecnego punktu widzenia widze, że to strasznie mało, bo obecnie mamy łącznie ok. 52,000 GBP brutto na rok i to nie jest nie wiadomo co, na szczęście nie mieszkamy w LOndynie. jest spoko fajne życie, ale żeby kokosy to nie. najgorzej chyba trafiło się tym rodzicom, którzy mają tuż powyzej 30k na rodzinę, więc dostaną guzik, a te 30k to bedzie jakoś 2100 -max 2200GBP do ręki na miesiąc - strasznie mało na rodzinę z 1 dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
52 kola, z czego pewnie chlop ma 38 a Ty 14 czyli minimalna? :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, drogi kolego, z tych 52k mój wkład to ok. 42%. a 8% męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* a 58% męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 20:05, gdzie twoj maz zarabia 31 tysiecy funtow? jaka branza? wiem ze to nie jest duzo, ale jednak powyzej sredniej krajowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
UK będzie miało lepiej bez lewackiej UE, bo to same pedały i rurkowce, przykład Szwecji, burdel na kółkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×