Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Potrzebujeradyyy

Dostałam propozycję sponsoringu 6 tyś miesięcznie... jest jedno ale DORADZCIE MI

Polecane posty

Gość Potrzebujeradyyy

Starszy facet 56 lat... WGL nieatrakcyjny wręcz obleśny. Godząc się będę musiała się zmuszać. Ja mam 22 lata zarabiam 3 tyś mięs ale żeby to wyciągnąć muszę robić dużo godzin jako kelnerka Zgadzając się na to nie musiałabym pracować Nie wiem co robić mam dość mojej pracy zwrotne tempo ponad 230 godz w miesiącu I do tego szef ma problem z emocjami i jeździ po nas jak po psach. Co robić? Proszę bez wyzwisk DORADZCIE co robić nie chce dłużej pracować tu gdzie pracuje ciągle przychodzę zaplakana do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebujeradyyy
Tylko czy warto iść na taki układ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanuj się bo nigdy sobie nie wybaczysz że tak postąpiłaś. Pieniądze to nie wszystko a nowy ciuch czy perfumy nie są warte zdeptania własnej wartości. Wyjedź za granicę może tam uda się zarobić lepiej normalnie pracując. Ja też kiedyś dostałam taka propozycje od faceta 15llat starszego i przystojnego, odmówiłam chociaż miałam wątpliwości ale dziś dziękuję sobie, skończyłam studia, dobra praca, fajny dom i super mąż. I jak pomyślę że musiałabym żyć ze świadomością że robiłam to dla pieniędzy, nigdy nie byłabym w pełni szczęśliwa. Wybacz błędy ale pisze bez okularów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemyśl to sobie dobrze. Czy będziesz mogła spojrzeć na siebie w lustro. Nie będziesz się brzydzić siebie? Co będzie jak to wyjdzie na jaw? Albo twój przyszły facet dowie się że byłaś d****** Sponsoring to też prostytucja. Będziesz robić loda temu facetowi. Zrzygasz się z obrzydzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie sprzedaj swojej duszy. Jak się sprzedasz to powoli będziesz umierać będziesz żałować i będzie się to za tobą ciągle całe życie. Wyjdziesz kiedyś za mąż i ktoś mu kiedyś powie twoją żoną to dzieją za pieniadze. Będziesz mieć dzieci ,spojrzysz im w oczka i powiesz czy wybacza ci ze sprzedawalas się za pieniadze jak zwykła prostytutka. Uciekaj z tego syf u. Nie leć na kasę. Zmień pracę,wyjedź za granicę ,nie niszcz sobie życia na CAŁE ŻYCIE! !! Nie zmyjesz tego z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedziesz miała kiedys meza i dzieci,ktos kiedys przypadkiem powie mezowi ze ma zone dziwke,a dzieci ? To się Bedzie zawsze za tobą ciaglo. Uciekaj bo zniszczysz życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień pracę, jak wejdziesz w prostytucję, to trudno z tego wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebujeradyyy
Gość 23:48 No właśnie gdy zdradził mnie facet to się go brzydzilam Nie chce czuć czegoś takiego do siebie Ale jak pomyślę że mam jutro iść do pracy I przez kilkanaście godzin być szczuta przez świra(tak myślę że szef nie jest zdrowy) to pisze to I płacze Mama grozi że mnie wyrzuci z domu jak będę bez pracy mimo że widzi że płacze po pracy.... Ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz musiala byc o kazdej godzinie i moze cie zmuszac do wszystkiego nawet tych rzeczy ktorych nie chcesz a 6 tys nie da cie, przeciez umowy nie podpisujesz z nim, i co mu zrobisz jak ci nie da,pojdziesz na policje? za to sie siedziec idzie. Może tez cie porwac i wywiezie do Niemiec. jak masz mozg to tego nie rob,potem rodzina sie dowie,znajomi itp ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebujeradyyy
No i te dzieci... Bardzo bym chciała je kiedyś mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sluchaj dobrze ci tu radza rozgladaj sie za nowa praca, a szefa nagryeaj nastepnym razem. Za taki mobbing mozesz niezle odszkodowanie wyciagnac n ie bedziesz musiala sie wiecej sprzedawac. I mowie zupelbie powaznie, jeslu dosc ci sik zrob to nalezy sie psycholowi. A jesli nie czujesz sie na silach zmieb prace mieszkasz. Wduzym miescie mniejszyn?zawsze mozesz tez wyjechac do wiekszego miasta tam mozesz przebierac w ofertach jako kelnerka no albo za granice. Masz doswiadczenie a to juz bardzo sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będziesz musiala spelnic kazdą jego prosbe, skoro 6 tys to musisz wszystko robic co tylko on chce o kazdej godzinie,czyli dzwoni o 3 w nocy ze przyjedzie i musisz jechac i nie masz gwarancji ze dostaniesz kase bo co mu zrobisz jak ci nie da wcale ? :D nic. Czytalem kiedys ze dziewczyna 21 letnia poznala 49 latka i dostawala 8 tys a ten po ktorym razie wsypal jej cos do piwa,zaprosil kolegow i ją zg****ili w 3-trzech , chlop dostal kilka lat wiezienia a od dziewczyny sie rodzina odwrocila,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:53 od kiedy za prostytucję idzie się siedzieć? Ale bzdury wymyślasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znajdź przystojnego sponsora. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szefa mozesz zglosic do UOKIK anonimowo lub opisac co i jak i poprosić żeby nie wydali kto zglosil ,wtedy przyjdzie jakas kontrola kilka razy,podstawieni ludzie,moze nawet ktos sie zatrudni tam z tej kontroli żeby zbadac co i jak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj ja o czyms innym,a nie o tym,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebujeradyyy
Gość 23:59 To nie chodzi o atrakcyjność... I tak będę musiała się zmuszać. Zawsze uznawalam seks tylko z miłości nie dla korzyści Nie chce zostać d***** przez mobbing. Serio niszczy mi ta praca psyche ehhh żebym ja się zastanawiała nad takim czymś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebujeradyyy
A może temu Bucowi właśnie chodzi o to żebym sfiksowala I narobiła głupot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro się nad tym zastanawiasz to cię ciągnie do tego i tyle. Nie wiem jak źle musiałabym mieć w pracy i w życiu żeby coś takiego rozważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potrzebujeradyyy dziś zgłoś firmęże tak sie tam dzieje do uokik, oni to załatwią ,tylko się nie podpisuj, anonimowo zglos,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebujeradyyy
Wgl ogolnie to jak koleda byla to byl ksiadz i Wyplakalam i wyzalilam mu sie. Kiedy kleczalam podszedl i przytulil na wysokosc***asa. Poczulam na policzku jak mu stoi. Nie wiem co we mnie wstapilo !!! Zarzucilam na siebie sutanne i dostalam sie do przyrodzenia i to niemalego. Z wrazenia o******elam mu z polykiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też sobie karyne kupię może kiedyś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebujeradyyy
00:09 To podszyw. To nie jest smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragedia, wolałabym umrzeć. Jak ty w ogóle możesz się zastanawiać nad tą propozycją?! Jestem w takiej sytuacji (bez pracy) że chciałabym mieć 3000 za etat i jeszcze pół i nie narzekałabym na pewno. Praca kelnerki też do najcięższych nie należy, nie wymyślaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta, luz, chyba kazdy zauwazyl, ze to podszyw. to gowno w ludzkiej skorze robi sie coraz bardziej p*****lniete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebujeradyyy
Jeśli masz normalnego szefa I zwraca się do Ciebie z szacunkiem. Wszyscy w firmie twierdza że to jest mobbing Ale nikt się nie wychyla... Ja też...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim ten gość dla ciebie jest? Jakby był przystojny to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebujeradyyy
Gość 00:15 Prosiłam o rady ... normalne kobiety więc zamilcz. Jestem w dużych emocjach I nie chce działać pochopnie. Do jutra mam mu Dac znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz, jak będziesz się zmuszać to dziad to wyczuje i nie będzie zadowolony. Choć z drugiej strony to go właśnie może jeszcze bardziej kręcić! Że za szóstkę (niemała kwota) szmaci dziewczynę która się łamie, więc będziesz chapała dzidę, łykała spermę, lizała o***t, on cię będzie pruł analnie, do cipki wkładał butelki po szampanie, będzie cię przebierał, wiązał, dławił, nieraz skończy bezpośrednio w przełyku na granicy twojego omdlenia. Może też zacząć spraszać kolegów jak zabawy we dwoje przestaną go kręcić. Tu się dopiero zacznie! Nigdy już nie będziesz tą samą osobą. A ty się jeszcze wahasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Potrzebujeradyyy
gosc 00:16 Poznałam Na internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×