Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PROSZĘ O ODPOWIEDZ dlaczego już się nie odzywa

Polecane posty

Gość gość

Witam. Otóż, poznałam jakiś czas temu na pewnym dość popularny portalu Rosjanina. Duze ze sobą pisaliśmy, wymieniliśmy się numerami tel, gmail Chciał nawet do mnie przyjechać (przynajmniej tak twierdził) pisał mi, ze mu się bardzo podoba, jest mną zainteresowany, ze nauczy mnie rosyjskiego i tak dalej mi slodził. Wczoraj w ogóle się do mnie nie odezwał, przeczytał wiadomości nie odpisał, dzisiaj rano był aktywny i 2 razy odwiedził mój profil. Jak myślicie? O co może mu chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto... ruskiemu się narzucasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
internet jest niebezpieczny.. pamiętaj o tym... takich kobiet jak Ty on może mieć kilka.. może chcieć Was jedynie wykorzystać zarówno seksualnie jak i pieniężnie.. Używaj rozumu nie dawaj się omamić byle komu w sieci bo Ci prawił słodkie słówka.. musisz być bardzo samotną kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie narzucam się mu. Sam do mnie napisał. A pisaliśmy normalnie ;-) odpisałam mu na wiadomość, on odczytał i nie odpisał a teraz od czasu do czasu wejdzie na mój profil, wiec już z ciekawości pytań o co mu chodzi :O jego zachowanie jest żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jest zajęty , ja też pisze z rosjaninem i go kocham , ale on studiuje pracuje i nie ma czasu tak odpisywać , nie bądź taka księżniczka , zauważyłam że Rosjanie rzadko odpisuje szczególnie jak mają coś do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jest zajęty ;) obracaniem innych kobiet... Czy Wy macie rozum????? Same się prosicie o krzywde....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak...nie ma czasu a wchodzi na mój profil ;-) ja już mu po tym nigdy w życiu nie odpisze (nawet wątpię, ze już się do mnie odezwie) tylko ciekawi mnie dlaczego tak postąpił. Myślałam, ze jest poważnym człowiekiem. Dałam już sobie spokoj nawet z facetami. Wydawał się inny, wiec zaczęłam z nim pisać i miło nań się rozmawiało. Wysyłał mi dużo zdjęć, pokazywał okolice w której mieszka itp. Dodam, ze ja mam 19 lat a on 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja ten twój Rosjanin ma niby na imię, bo to może ten sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepskie prowo jednak to może być... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1418
Znajomości przez Internet i na tak dużą odległość bardzo często się nie udają. Być może to, że jest tyle przeszkód w tym abyście mogli być razem po prostu go zniechęciło... A może trafiłaś na moment w którym on czuł się samotny, chciał z kimś popisać, ale szybko mu minęło. Być może poznał jakąś dziewczynę w realnym świecie i już przestał potrzebować ciebie. Najlepiej nie wkręcać się w takie znajomości, bo wiele problemów, trudności i krzywd może z tego wyniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już wyżej wspomniałam ja 19 a on 23 Ale pisał ze mną, wiec mógł się chociaż pożegnać itp. Jak już naprawde nie chciał pisać. Tylko po co wchodzi na mój profil na bezczelnego? Przecież wie, ze i tak to zobaczę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie kobietki, ze ja podobna sytuacje miałam z Ruskim rok temu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wchodzi bo pokazuje Cię z jakichś powodów innym. Coś opowiada i pokazuje zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli to jednak oszuści są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem już sama co mam o tym myśleć i dlaczego miałby mnie pokazywać innym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszuści czy nie, pisząc tylko z kimś często zapomina się o uprzejmościach i tak dalej. Tamta osoba jest tak daleko, że nawet może się nie wydawać realna. Jak zainteresowanie mija to ta osoba znika z życia z ogromną łatwością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No trudno, mam tylko nauczkę, ze z facetami się nie zaczyna. To był ostatni facet z którym ja w życiu pisałam/rozmawiałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z tymi ruskimi? Mało to Polaków jest? Polak by wam odpisał, i to po polsku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bez przesady, że ostatni!!! Próbuj ale na spokojnie i z dystansem, dobrze jest poznać wielu, żeby potem wyciągnąć z tego naukę. Takie nieudane relacje uczą zawczasu poznawać taki czy inny typ faceta, uczą też odpowiednio doceniać dobrego faceta, a nie brać wszystko za pewnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, Polak/Rosjanin/Holender itp żaden nie jest wart nawet jednej wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:19 ale on pisał, ze jest mną zainteresowany, ze mu się podobam, ze chce przyjechać, czy go lubię, czy mi sie podoba, jakich lubię facetów, czy jestem dziewica wiec myślałam, ze może zostaniemy przyjaciółmi? On będzie mnie uczył języka rosyjskiego a ja będę pomagać mu z polskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżuuuuu, nie ten to następny weź skończ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1219
Tak często zaczynają się rozmowy online z kimś. Na początku ogromny entuzjazm a potem wszystko powoli wygasa. Odległość zaczyna stanowić przeszkodę, nie leczy to też całkowicie samotności tylko ją ucisza i generalnie jest to ryzykowna gra. Trzeba starać się trzymać dystans przynajmniej do pierwszego spotkania w realu. A jak długo pisaliście ze sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od dwóch tygodni codziennie nawet do 1-4 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1219
Dwa tygodnie to wcale nie tak krótko jak na pisanie, ale są też i tacy to piszą latami. Tak naprawdę mógł jednocześnie pisać z inną dziewczyną i koniec końców ją wybrać, albo poznać inną, znudzić się. Powodów może być wiele, ale zgadzam się z Tobą, że postąpił źle. Nie lubię facetów, którzy od razu rzucają takimi wielkimi słowami i deklaracjami. Jak się z czymś takim spotykałam zawsze uważałam bardzo na nich. Musisz się z tym pogodzić i przeboleć, domyślam się, że to wcale takie ładne nie jest. Ehh my kobiety to się przywiązujemy szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wymagam od niego, ze ma ze mną dalej utrzymywać kontakt ;-) ale mógłby chociaż napisać, ze nie chce już pisać. Tylko nie wiem dlaczego wchodzi na mój profil...godzinę temu znowu był na moim profilu :O może on naprawdę wchodzi, żeby mnie komuś pokazać i wyśmiać. Ja straciłam zaufanie do mężczyzn, jednak on był taki sympatyczny i uroczy ;-) a tu wyszło jak wyszło no cóż...trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz jest zajety pisaniem z inna. ale sie pewnie jescze odezwie, bo to taki typ podrywacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mówię Ci w ogóle nie marnuj energii na myślenie o tym facecie bo nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już mu nigdy nie odpowiem na wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×