Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 letnia dziewczynka pod opieką babci wpadła do szamba i się utopiła!

Polecane posty

Gość gość

Na miejscu rodziców wręczyłabym babce sznur i jak ma choć odrobinę honoru to będzie wiedziała, jak postąpić. PS. Ta babka to matka matki czy ojca dziecka? Pewnie ojca, bo dziecko własnej córki by pilnowała, a nie udawała, ze to robi :) Dzieciaka synowej można puścić samopas. Najpierw babcie chcą być niezastąpione, obrazają sie na rodziców chcacych zatrudnić nianię czy skorzystać ze żłobka czy przedszkola, wyrywają się do pilnowania a potem jakość tej opieki jest na zerowym poziomie i nie chcą ponieść odpowiedzialnosci za tragedię! Co chwilę w mediach tragedia pod opieką babci czy dziadka, a to śmieciarka przejechała dziecko, a to wypadło w okna, a to spłonęło żywcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* z okna Babka pewnie wolała przelewać kasę ojcu belzebubowi na nowego maybacha, zamiast zamontować zabezpieczenie do szamba za kilkadziesiąt złotych. Wsiurska mentalność "jakoś to będzie'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodzę się, że wszystkie babcię chcą się opiekować dziećmi.U mnie ani jedna babcia ani druga nie zgodziły się popilnować dzieci nawet wtedy gdy szliśmy na wesele do syna sąsiadów ,musieliśmy dzieci wziąć ze sobą.Nie chcą zajmować się wnukami i tyle. A to nie tylko wina babci dlatego że rodzice też tam mieszkają i nawet szamba nie zabezpieczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym nigdy nie zostawiła dziecka teściowej nawet na minutę, a jak się dowiedziała że nie zamierzam jej PROSIĆ o łaskę opieki bo mam inne plany wychowawcze wobec dziecka, to jest foch i obraza majestatu, że jej nie ufam i że ona by się super zajęła. Tak, jasne, dzieciak kuzynki o mało się nie najadł tabletek na prostatę pod jej "opieką"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie poradzimy. Do końca życia babcia będzie miała na sumieniu trzyletnią wnusię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie tylko wina babci dlatego że rodzice też tam mieszkają i nawet szamba nie zabezpieczyli. xx nie wiadomo, może babka czuje się panią terenu i nie pozwala młodym nic zmieniać i ma być tak jak było przez ostatnie 50 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babka zamiast wskoczyć do tego szamba i ratować dziecko to czekała na pogotowie i helikopter. Moim zdaniem powinna odpowiadać za nieudzielenie pomocy. Wezwanie pomocy nie załatwia sprawy! Któraś z was by stała nad szambem i patrzyła jak dziecko się topi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda słów. Ta kobieta nigdy więcej nie powinna zostawać nawet na minutę z jakimkolwiek dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja, bo pewnie gdybym tam wpadła to tez by mnie wciągneło. Niestety 3 letnia dziewczyna to nie 3 miesięczna. Powinna patrzeć pod nogi. Umarła, trudno. Ale zarówno ona jak i rodzice nie są bez winy. Kto daje dziecko pod opieke w miejscu gdzie jest niczym nie zabezpieczone szambo?! Rodzice pewnie chcieli w spokoju pić alkohol. Policja się powinna nimi zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:10 gdyby nie chciała się zajmować to by tej wnuczki nie miała pod opieką, przecież rodzice nie wrzucili małej przez płot i nie uciekli! Musiały paść jakieś ustalenia i powierzenie opieki, a jezeli babka sie zgodziła to powinna się wywiązywać jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka za swoim dzieckiem by wyskoczyła. Tak jak ojciec dziecka z Rybnika gdzie zapaliło się auto. Babcie już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice pewnie chcieli w spokoju pić alkohol. Policja się powinna nimi zająć. xx sądzisz po sobie z tym alkoholem? czytałam, ze rodzice byli w pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, rodzice jak zawsze nieodpowiedzialni. Wiedzieli o szambie, ale co tam, niech dziecko idzie. A może chcieli aby tak to się skończyło? Bo woleli chłopca a nie córkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaIny Zbawiciel
kafeteria to szambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy tak na serio? :o babce dalibyscie sznur? :o ja p*****le, strach miec syna w dzisiejszych czasach, jesli ma sie trafic taka synowa :D :P mowicie tak, jakby babka specjalnie to zrobila :o przeciez ta kobieta do konca zycia bedzie sobie pluc w brode :o no nie wierze w to co czytam :o :o :o ludzie... wypadki/nieszczescia na tym wlasnie polegaja - ze zdarzaja sie NAGLE i NIE DA sie ich przewidziec :o ehh... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, już widze jak zastępy kafeterianek skaczą do szamba...a same kibicują mamie Madzi i Szymonka z Będzina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinna patrzeć pod nogi. Umarła, trudno. Ale zarówno ona jak i rodzice nie są bez winy. xx ciebie chyba z szamba wyławiali bo bredzisz jak popieprzona. 3 letnie dziecko winne i rodzice, a babcie nie? Właśnie, że babcia jest winna, bo po pierwsze to ona odpowiada za dziecko jako osoba dorosła pod nieobecność rodziców, a po drugie stało się to na jej posesji nieodpowiednio zabezpieczonej! Tak samo jak ktoś się przewróci na nieodśnieżonym chodniku przed twoim domem to ty za to odpowiadasz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mieszkam w mieście, nie wiem dokładnie jak wygląda takie szambo i jak jest głębokie, ale jeżeli można było tam wejść i ratować dziecko to nie ogarniam, dlaczego babcia czekała na pogotowie? Straszna tragedia :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, rodzice jak zawsze nieodpowiedzialni. Wiedzieli o szambie, ale co tam, niech dziecko idzie. A może chcieli aby tak to się skończyło? Bo woleli chłopca a nie córkę? xx następna co ja prąd popieścił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowicie tak, jakby babka specjalnie to zrobila pechowiec.gif przeciez ta kobieta do konca zycia bedzie sobie pluc w brode xx nie mówimy że specjalnie, ale przez zaniedbanie i głupotę, i tak, ja też dałabym jej sznur a jakby nie skorzystała i sama się nie usunęła to osobiście wyrwałabym chwasta, za smierć mojego dziecka i nieudzielenie pomocy nie miałabym litości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego rodzicom jest WSYSTKO JEDNO gdzie dziecko bedzie? A gdyby babcia mieszkala w zakladzie karnym to dziecko tez by tam puscili? Niestety sa wspolwinni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie mówimy że specjalnie, ale przez zaniedbanie i głupotę, i tak, ja też dałabym jej sznur a jakby nie skorzystała i sama się nie usunęła to osobiście wyrwałabym chwasta, za smierć mojego dziecka i nieudzielenie pomocy nie miałabym litości !" - powinni ci odebrac dziecko za takie glupie teksty. Chora psychicznie kobieto. Ale co najwyzej jak piesek mozesz sobie szczekac internecie anonimowo i tylko to 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można było wejść, wrzucić coś, żeby na tym stanąć, jakąś deskę, cokolwiek robić!!! Ja sobie nie wyobrażam jaką sooką trzeba byc żeby patrzeć jak dziecko się topi!!! Jak chodziłam do podstawówki to weszłam z mostu do rzeki aby wyciągnąć kociaka którego ktoś wrzucił żeby się utopił! Ale to trzeba mieć ludzkie odruchy! Teściowe ich nie mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:30 tobie za to nikt nie odbierze dziecka bo go nie masz i nie rozumiesz o czym tu piszemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:30 tobie za to nikt nie odbierze dziecka bo go nie masz i nie rozumiesz o czym tu piszemy! - milcz chora kobieto bo zycie cie pokarze i dziecko ci umrze i wtedy bedziesz wszedzie widziala wine tylko nie w sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powinni ci odebrac dziecko za takie glupie teksty. Chora psychicznie kobieto. xx za to tobie już rozum odebrało, psychiczna wariatko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejna tragedia sie stała więc kafeterianki które w życiu nic nie osiągneły, muszą dać upust na forum swojej frustracji! Wylewać wiadra pomyj, itp. Od typowy dzień na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest tragedia dla rodziny.Ta babcia juz sie po tym pewnie nie otrzasnie.Ja bardzo wspolczuje.Sama mam dwoch wnukow,nie potrafie nawet pomyslec,co by ze mna bylo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×