Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 letnia dziewczynka pod opieką babci wpadła do szamba i się utopiła!

Polecane posty

Gość gość
14:35 ja jestem zdrowa, a ty sama lecz się, bo trzeba miec nie po kolei zeby bronić głupiej babci w tej sytuacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak was czytam to stwierdzam ze chocby sie palilo to chyba nie przypilnuje nigdy czyjegos dziecka, bo jesli cos sie stanie (WYPADEK) to mi ktos sznur bedzie chcial wreczyc :o ja p*****le... az strach sie bac was matek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak was czytam to stwierdzam ze chocby sie palilo to chyba nie przypilnuje nigdy czyjegos dziecka, bo jesli cos sie stanie (WYPADEK) to mi ktos sznur bedzie chcial wreczyc :o ja p*****le... az strach sie bac was matek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nic innego nie mozna zrobic jak zgłosic autorkę wątku. Być może policja i opieka społeczna uratuje jej potomstwo od jej choroby psychicznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze slysze o tym. Straszna tragedia. Mi mama w ogole dzieci nie pilnuje,tesciowa czasem ale wiem ze chodzi za nimi krok w krok. U mnie w podlaskiem babka pilnowala wnukow i poszla do kuni po drewo i jak wrocila to juz palilo sie w domu i niestety dzieci nie zdolala uratowac bo byl wicior straszny. Babke skazali,dostala zawiasy,ale z tego co ludzie gadali to niedlugo potem zmarla,bo nie jadla i nie pila.zalamala sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest wicior? po podlaskiemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, ze kuchnia się paliła i babka sama zwiała zamiast ratować dzieci, to tak samo jak ten dziadek, co zimą 3 dzieci się spaliło w pokoju od świeczki a dziadek niby spał (pijany) ale uciekł...Tacy niby ci emeryci biedni, schorowani, ledwo stoją, ale jak sie pali to biorą doopę za pas i uciekają aż się kurzy, a wnuki niech się spalą, a co tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiatr. A kunia stodola. A teraz szukam info o tej tragedii i autorka zrobila nas w konia ,bo cos by pisali a tu nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuzwa wez sie ogarnij! Nie zwiala tylko poszla po drzewo i juz sie palilo! Stare chaty podlaskie wiesz jak wygladaja? Sa cale z drzewa,kominy nie sa czyszczone(wiem bo jak kupilam i rozbieralismy komin to nie dosc ze byly podjarane deski to byl zatkany) a o zasadach BHP nie slyszeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Codziennie chora wariatka zaklada prowo,bo chce sie klocic. Ten typ tak ma. Ja juz ja poznaje po jej slownictwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stara schizofreniczka w akcji.Nie karmcie trolicy,to ucichnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz wierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez wierze,ale ta co sie kloci,to jakas opetana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SRAM NA ZDECHLE DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto tu się niby kłóci, ja założyłam ten temat i podałam 2 linki, kłótni tu nie widzę, każdy ma prawo do wyrażenia swojego zdania, i ja je wyraziłam a to wy mnie wyzywacie od psychicznych i schizofreniczek etc... ja wam tylko pokazuję waszą hipokryzję, ze jak matka dziecka nie upilnuje to wg was zrobiła to specjalnie i chcecie ją sterylizować, wieszać i lecą tu najgorsze obelgi, a jak babcia nie dopilnuje to jej należy współczuć bo na pewno nie chciała, jest biedna i nie wiedziała, etc.. cześc z was ma bardzo pokrętną logikę o ile w ogóle ja macie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ciagle zaklada te tamty jest chora z zazdrosci i zawisci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze 500 plus nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama jesteś chora, jakie tematy i jakie ciągle? Z zazdrości i zawiści, że mi babka dziecka nie utopiła? Lecz sie mitomanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tepaki to prawda to ze wy siedzicie w wiosce zabitej dechami ze takie rzeczy dzieja sie codziennie to wasza sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Huraaaa 500 plus nie bedzie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta osoba, autorka cały czas zakłada tego typu tematy, ostrzegam nie karmcie trola!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko ze akurat z tym bachorem w szambie to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAKA BEKA NIMA 500+ XDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pincet poszlo do piachu hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skisłem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta osoba, autorka cały czas zakłada tego typu tematy, ostrzegam nie karmcie trola!!! xx jakie tematy niby założyłam? linki poprosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby upilnować dziecko trzeba mieć oczy dookoła głowy, a takie wypadki na wsi to tylko chwila nieuwagi. Moja siostra prawie sie tak utopiła a odwróciłam sie tylko na chwilę żeby przeskoczyć na drugą stronę, żeby nie wpaść do dołka. Straszna tragedia dla babci dziecka, dla rodziców także, ale dla tej kobiety życie sie skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze w to co czytam. Babce dalibyście sznur? Owszem zginęło dziecko ale chyba nie było ono ważniejsze od własnej matki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×