Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3 letnia dziewczynka pod opieką babci wpadła do szamba i się utopiła!

Polecane posty

Gość gość
Od teraz określenie "guwniarz" nabiera nowego znaczenia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ,to jakas debilka.Powinnas sie leczyc,albo wziac ten sznur,co chcialas dac tej babci. OSZOLOMKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesrana sprawa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wspaniali rodzice właśnie "przypilnowali" swoją 3 dzieci nad morzem, że musieli je aż pochować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ,to jakas debilka.Powinnas sie leczyc,albo wziac ten sznur,co chcialas dac tej babci. OSZOLOMKA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli rodzice brali na to dziecko 500+ to niestety to dziecko było przeklęte przez tych co na to 500+ pracują,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilko,to nie temat o utopionych dzieciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam, jeszcze będą sie z tego śmiać :D 🖐️ no ale pińset plus poszło do piachu xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.44 Czlowieku,jak mozesz w obliczu takiej tragedii pisac o 500 plus? Uwazaj,bo w twojej rodzinie tez ktos bierze ta kase.... No,ze to takie cos ziemia nosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli babcia nie bierze adwokata! jak tamci z Darłówka, nimże ciało nie ostryglo, to współczuję im.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byłam mała to naszym sąsiadom się utopiła córka też ok. 3 lat w oczku wodnym. Mama mi opowiadała, bo ja nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No co, to teraz będzie nawóz na sterydach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w rodzinnie był przypadek że na oczach matki i babci 2 letnie dziecko sie udusiło, zanim przyjechała karetka. Córeczka kuzynki miała jogurt do picia w buteleczce, jak odkręcicie butelkę to na szyjce zostaje taka obramówka plastikowa? Kojarzycie? Ta nakrętka Zwykle nie przechodzi przez szyjkę ale czasami jest luźniejsza. Mała chodziła po kuchni i piła sobie ten jogurcik nagle sie potknęła i w tym momencie ta obramówka wpadła jej do gardła. Chwila moment zakrztusiła sie zsiniała i przestała oddychać. Nie pomogły przekręcania do góry nogami, trzepanie, klepanie. Sztuczne oddychanie też robiły we dwie na zmianę. Obydwie mają sie wieszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdarzaja sie straszne przypadki,to sa ludzkie dramaty,a niektorzy robia sobie z tego kpiny. Ludzie co z wami sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko tematu,mam rozumiec,ze swojej matce dalabys ten sznur,bo o tesciowej nie wspomne,juz dawno powieszona. Jestes typowa chamka,trafic na takiego typa,to rzeczywiscie zostaje sznur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze jak czytam komentarze pod jakas tragedia to sie zastanawiam jakim trzeba byc debilem zeby sie nabijac. W życiu nie spotykam takich socjopatow chyba ze to sama gimbaza. Oszolomy zawsze byly, tylko internet i anonimowosc daje im wieksze mozliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.33 czasem nawet kładka nie pomoże, a dzieci naprawdę wystarczy na sekundę spuścić z oczu i nieszczęście gotowe.. 30 lat temu u mojej babci na wsi był kibelek na dworze. Prowadziła do niego właśnie taka kładka obok wielkiej kupy gnoju. Nawet nie kładka, tylko takie deski rzucone na „stałym” że tak powiem lądzie, co by nie wdepnąć w ten „miękki” Miałam jakieś 5lat wtedy i czułam sie na tyle dorosła aby iść tam zrobić siusiu. Nie zauważyłam, że za mną pobiegła młodsza siostra, zdałam sobie z tego sprawę dopiero jak doszłam do kibelka. Kazałam jej czekać, nie ruszać się, póki nie wyjdę, odwróciłam sie żeby trafić nogą na desko-kładkę a tu chlup. Odwracam sie a moja siostra już w bajorku gnojówki. Miałam 5lat, jak wg ciebie miałam wyciągnąć 3latkę ? Zaczęłam krzyczeć po rodziców. Zanim z domu nadbiegła mama to siostra już znikała pod powierzchnią. Wyciągnęła ją za ręke w ost chwili. Do dziś pamiętam tę rączkę jak wystawała. Wystarczyła chwila nie uwagi. Moi rodzice nie pomyśleli że ja idę zrobić siku na zewnątrz, nie do nocnika. Nie domyślili by sie niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka kur. Wą trzeba być w życiu żeby zakładać taki temat? Do tych które skakałyby do szamba - slyszalayscie o siarkowodorze i innych gazach w szambie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i 500+ poszło w p******ec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż trudno uwierzyć że niektóre z was to takie potwory.. I te wstrętne komentarze o 500 plus. Żeby kiedyś ta nienawiść do drugiego człowieka nie odwróciła się w waszą strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce wierzyc,ze o 500plus pisza dorosli ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowód na to że jak lubicie kopulacje to wiadomo że z tego są nie tylko dzieci ale i nad nimi obowiązki.Więc zanim następny debil załozy podobny topik to niech zauważy że w opiece jego dziecka nie jest babcia tylko matka i ojciec,wara wam od babć przeklęte nieroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.27 współczuję Ci przeżyć, ale sorry, twoi rodzice to typowy przykład wiejskiej tępoty, która straszy do dziś :O JAK MOŻNA dopuścić do tego, żeby na podwórku było bajoro z gnojówki, mając małe dzieci, puszczane samopas??? To dla mnie jakaś abstrakcja, ale do dziś na wsiach codziennie jakieś wypadki z dziećmi, chłopstwo się nigdy nie nauczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.40 Potrafisz ty czytać? 30 lat temu, kiedy większość mieszkańców małych wiosek miała kope gnoju przy oborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.04 tak, potrafię czytać :O 30 lat temu był XX wiek a nie XVIII, więc chyba jakieś normy bezpieczeństwa powinny obowiązywać??? Latamy w kosmos, myślimy o kolonizacji Marsa a na polskiej wsi dalej dzieci topią się w gnojówce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w opiece jego dziecka nie jest babcia tylko matka i ojciec,wara wam od babć przeklęte nieroby. xx Sama jesteś przekl ęty nierób, przecież oni byli w pracy, to jakie nieroby? Nierób to raczej ta babka co miała pilnować a olała! Dziecka babce przez płot raczej nie podrzucili po kryjomu, a skoro zgodziła sie opiekować to powinna się wywiązywać wg ko po kodeksu cywilnego jako osoba, której powierzono opiekę nad małoletnim! A kolejny paragraf o nieprawidłowe zabezpieczenie nieruchomości. Tak samo jak ktoś ma nieodśnieżone, a przechodzień się wywróci to odpowiada właściciel posesji! Mam nadzieję, że prokurator zawnioskuje dla niej o najwyższy wymiar kary!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w opiece jego dziecka nie jest babcia tylko matka i ojciec,wara wam od babć przeklęte nieroby. xx haha, 30 lat temu wiekszość z nas było podrzucanych do dziadków na wieś czasem na miesiąc a nawet na całe wakacje i jakoś się nie potopiliśmy. Za to mamy wspaniałe wspomnienia wspólnego spędzania czasu z babcią i z dziadkiem. Tylko, ze wtedy to były Babcie przez duże B które wiedziały, ze wnuki to dar i skarb, potrafiły się z sercem nimi zajac. Z babcią pieczenie chleba, robienie przetworów, a z dziadkiem wyprawy na ryby.Tamtejsze babcie potrafiły oporządzić gospodarkę i dopilnować kilkoro wnucząt i jeszcze udzielać się dla koła gospodyń. Dzisiejsze babcie i wiejskie i miejskie są leniwe, mają 2 lewe ręce, nosy w srajfonach albo w głupich serialach arabskich ewentualnie tv trwam, a jedynego wnuka nie potrafią czymś zająć i zainteresować. Zal mi dzisiejszych dzieci, a babcie zapłacą za chamstwo i głupotę samotnoscia na starosć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo nie piszą dorośli nie masz w domu nastolatka XD myślisz że tak napisze dorosła osoba Te trolowe wpisy to jakiś opryszczony młody sfrustrowany gówiniak mam córkę w tym wieku i szybko wyłapuje takie idiotyzmy a to xd w szczególności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w opiece jego dziecka nie jest babcia tylko matka i ojciec,wara wam od babć przeklęte nieroby. xx wara? niektóre babcie aż przebierają nogami i wręcz żądają od rodziców przywiezienia wnuka na wakacje, a potem się nudzą jak zabawką i nie potrafią sie zająć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 34 brawo brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×