Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po co ludzie szukaja kogos podobnego do siebie?

Polecane posty

Gość gość

Zauwazylam ze wiele na partnera osob szuka kogos podobnego do siebie fizycznie albo z charakteru albo to i to,, a ja pytam po co przeciez to taka nuda, kazdy powinien miec kogos odmiennego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
Fizycznie niekoniecznie... ale jak jestem flegmatyczka to z cholerykiem nie wytrzymam : ) Czyli w tym przypadku przeciwienstwo odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma dwóch takich samych osób, podobieństwo to zawsze jakiś tam procent, trzeba mieć wspólna bazę (np. postrzeganie waznych spraw, część zainteresowań, pogląd, wartości, cele) bo bez tego żaden związek dłużej nie pociągnie, całkowita odmienność świetnie przyciąga ale to za mało, część wspólna jednak łączy, nikt nie mówi by byc identycznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo może mieli dość przygód w życiu,poza tym podobieństwo musi, ale taka z nieco innego świata mogłaby mnie podniecać i ciekawic, ale nie było mi to dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fizycznie to nie, ale z charakteru osoby powinny być podobne. Np. osoba lubiąca imprezy i spokojna się nie dogadają, bardzo wierząca i ateista-konflikt wartości, osoba ambitna z leniem kanapowym, bardzo konserwatywna z bardzo nowoczesną itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy to prawda. Pasożyty szukają przeciwieństwa zanim ofiara się połapie albo całkiem zamota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty kogo szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikogo tak napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, którzy są siebie pewni , kochają siebie samych, mają jasno postawione priorytety - szukają podobnych do siebie :):) Nie chcą wychowywać jakiś nieudaczników... wolą na coś przyjemniejszego pozytkowac swą energię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam nieudacznikow i tych pewnych siebie ludzi sukcesu (choc i nieudacznik potrafi byc pewny siebie-na jakiej podstawie nie wiem, chyba wyobrażen) ktorzy szukaja podobnych sobie. W otoczeniu wszyscy faceci czy to z rodziny czy wsrod znajomych szukaja dziewczyn podobnych do siebie, ale ślinią sie na te ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo z nie podobnymi się ciężko porozumieć, czy to takie niezrozumiałe? Coś powinno łączyć, coś z cech charakteru i coś z innych rzeczy np co się lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×