Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy facet który mówi do kobiety że

Polecane posty

Gość gość

jest niedojrzała bo nie chce rozmawiać z nim o seksie albo jest obrażony bo nie chce mu dać. Czy to typowa manipulacja faceta któremu chodzi tylko o jedno? Ten facet mówi ze chce związku ale głównie gada o seksie czy są typy które po prostu nie mogą doczekać się seksu a chcą związku czy taki facet manipuluje żeby dostać doopy i się znyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie to drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcę Cię tylko zaliczyć jemu nie zależy na związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakochany mężczyzna nie gada o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to manipulacja i znam osobiscie facetow o 2 twarzach, dlatego im nie ufam, zyje juz troche i widzialam to u znajomych i rodziny a mam bardzo duzo mlodych chlopakow w rodzinie - ze jak im zalezy to nie mowia o seksie. I sami o tym mowia - ze pogadac o seksie mogą z koleżanką, ze jak im zależy to nie beda o tym mowic ani sie glupio zachowywac, gdy im zalezy nagle zmienia im sie gadka . Pokaz ze jestes nieugieta to i beda Cie szanowac inaczej Cie zalicza i nie beda zwazali na twoje uczucia, a jeszcze do ludzi wysmieja ze kolejna zaliczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja znam osobiście dwie pary, które poszły do łóżka na pierwszej randce, a później przeżyli że sobą ponad 20 lat i prawdopodobnie będą że sobą do śmierci. Rescator 555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama też tak myślę że facet chyba jest bardziej romantyczny gdy mu zależy i nie mówi o seksie. A może są osobniki które po prostu lubią o tym gadać żeby nakręcić kobietę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dowód anegdotyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet który szanuje i myśli i związku nigdy nue będzie zaczynać od gadek o łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:19 Co to niby znaczy anegdotyczny? Znam tych ludzi i wiem, że są ze sobą od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chyba mało jest takich związków gdzie oboje zaczęli od łóżka. Czy facet może według was zmienić swojej zachowanie i przestać mówić o seksie, zacznie mu zależeć gdy kobieta pokaże ze nie da się nabrać na jego manipulacje czy to nic nie da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:22 A niby dlaczego? Potrafisz uzasadnić, czy powtarzasz za katechetą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marawstala
gość dziś Dwa przypadki na?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy facetowi może zacząć zależeć gdy zobaczy ze kobieta jest inna i mu nie da czy takiego typa powinno się od razu skreślić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tylko zależy od jego charakteru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy facetowi może podobać się kobiega ale chcieć tylko seksu czy im obojętne kogo zalicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze sie podobac ale rzadko sie to zdarza. Najczesciej biorą co jest pod reką, moze byc nawet gruba i brzydka ale niektorzy maja takie libido ze cierpia strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi ten facet mówi ze mu się podobam ale nie zna innych tematów tylko o seksie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:28 Dwa przypadki wśród około dwudziestu znajomych par, o których wiem. Więc chyba sporo. Na pewno natomiast nikt z nich nie czekał z seksem do ślubu. Rozpadły się tylko dwa małżeństwa, więc dużo poniżej średniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×