Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przerwany stosunek a ciąża

Polecane posty

Gość gość

Witam, Jakiś czas temu mnie i mojego chłopaka poniosły emocje i zaczęliśmy uprawiać seks. Było to jednak bez zabezpieczenia dlatego dosc szybko poszłam po rozum do głowy i przerwałam zbliżenie po jakiś 2 min maksymalnie. Nie doszło do wytrysku raczej na pewno a z kalendarzyku wychodziło na to że są to dni niepłodne (wiem że nie można temu wierzyć w 100% dlatego zwracam się z pytaniem do was). Spóźnia mi się okres, czy to możliwe że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest mozliwe. Ja nie mialam dni plodnych wg kalendarzyka a jestem w 10tc i tez stosunek przerywany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrob test. Ja i maz na przerywanym 10 lat bez wpadki. Ile razy mi sie okresy spoznialy, ale ja tak mam. Mamy 2ke dzieci planowanych z pelnego stosunku bez zabezpieczenia. Teraz uzywamy prezerwatywy. Wole dmuchac na zimne. Mam 34 lata, jestem po dwoch cieciach cesarskich i kolejnej ciazy nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli ten stosunek ledwo się zaczął I od razu skończył? Naprawdę szybko zareagowałam bo byłam świadoma konsekwencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na biologii uważałaś? Bo widać, że chyba nie bardzo. Ale rozwieje twoje wątpliwości. Przed wtryskiem u mężczyzny wydziela się preejakulat, w którym są również plemniki zdolne do zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×