Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

a moje dziecko nie dostaje 500 plus pieprzony kraj

Polecane posty

Gość gość

W ubiegłym roku gminy wypłacały świadczenia wychowawcze dla 6,7 tys. dzieci posiadających inne obywatelstwo niż polskie. Kosztowało to budżet państwa 40,3 mln zł. - mam nadzieję, że moje dziecko wyjedzie z tego chorego kraju, i najgorsze,ze ja pracuję na to czyjeś 500+ sama nie dostając bo mój dochód to 800 zł na osobę, by szlag trafił pisowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn tez nie dostaje 500+ dochód nam przekracza o 60zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwoje. Nie dostaje 500 plus. Mieszkamy w Polsce. Pobieramy kindergeld,bo mąż pracuje w Niemczech. I to więcej wychodzi niż polskie 500 plus, bo należy się też na 1 dziecko. Więc jak dla mnie normalne, że nie zawsze ida wypłaty pieniędzy prorodzinych, z krajem urodzenia dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 500 plus może dokładasz 1 grosz, kochana, pracujesz na więźniów, polityków, na siebie i na swój dom opieki społecznej za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom opieki jest platny z rent badz emerytur..w pl nikt nic nie placi. Co powiesz jak moja kol zarabia 1700zl nie ma alimentow nie ma 500plus.. ssmotna za duzy dochod na alimenty z funduszu.a wynajem 1200 to jest bieda.. 500 by ja uratowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dom opieki jest platny z rent badz emerytur..w pl nikt nic nie placi. Co powiesz jak moja kol zarabia 1700zl nie ma alimentow nie ma 500plus.. ssmotna za duzy dochod na alimenty z funduszu.a wynajem 1200 to jest bieda.. 500 by ja uratowalo Xx To jest sprawiedliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto Wam do głowy natłukł, że świat jest sprawiedliwy ? Z księżyca się urwalyscie czy co? Karma, kochane. A co do domu opieki, to się zorientuj najpierw:) Emeryturę też trzeba mieć solidną aby się dostać:) Skoro Autorka zarabia 800 zł, to przy Jej emeryturze w przyszłości się nie załapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle walczyliśmy o WOLNOŚĆ, wolność to też to co będę robił ze swoimi pięniędzmi - Zdecydowałem mieć jedno dziecko i nieć więcej pieniędzy , a tu komuchy z PIS mi zabiorą i dadzą patologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ehhh
Dnia 30.08.2018 o 02:25, Gość gość napisał:

Tyle walczyliśmy o WOLNOŚĆ, wolność to też to co będę robił ze swoimi pięniędzmi - Zdecydowałem mieć jedno dziecko i nieć więcej pieniędzy , a tu komuchy z PIS mi zabiorą i dadzą patologii.

Jeśli ten świat przetrwa, patologia się sama nie zżere, to będą o naszych czasach na historii uczyć...jak to było kiedyś, kiedy to jednym się kradło, alby dać innym aby utrzymać władzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W tym roku już dostaniesz nawet na 1 dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Total
26 minut temu, Gość Gość napisał:

W tym roku już dostaniesz nawet na 1 dziecko

i właśnie ja uważam że nie powinno tak być.My też nie dostawaliśmy 500 plus na pierwsze dziecko dlatego zdecydowaliśmy się na drugie i teraz już dostajemy na oboje, właśnie chodzi o to żeby rodzić więcej dzieci, po to jest ten program żeby rodzice jedynaków decydowali się na kolejne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
44 minuty temu, Gość Total napisał:

i właśnie ja uważam że nie powinno tak być.My też nie dostawaliśmy 500 plus na pierwsze dziecko dlatego zdecydowaliśmy się na drugie i teraz już dostajemy na oboje, właśnie chodzi o to żeby rodzić więcej dzieci, po to jest ten program żeby rodzice jedynaków decydowali się na kolejne dzieci.

Ja nie mogę zdecydować się na drugie, bo przez te 500+ wszystko podrożało. Za wynajem życzą sobie jakiś niebotycznych kwot, nie ma jak oszczędzić na wkład własny, by starać się o kredyt, póki co sama opiekuję się dzieckiem, bo żeby dostało się do żłobka, to też cudu trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mo
Dnia 30.08.2018 o 00:08, Gość gość napisał:

Ja mam dwoje. Nie dostaje 500 plus. Mieszkamy w Polsce. Pobieramy kindergeld,bo mąż pracuje w Niemczech. I to więcej wychodzi niż polskie 500 plus, bo należy się też na 1 dziecko. Więc jak dla mnie normalne, że nie zawsze ida wypłaty pieniędzy prorodzinych, z krajem urodzenia dziecka.

Oby się to zmieniło.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mo
15 godzin temu, Gość Total napisał:

i właśnie ja uważam że nie powinno tak być.My też nie dostawaliśmy 500 plus na pierwsze dziecko dlatego zdecydowaliśmy się na drugie i teraz już dostajemy na oboje, właśnie chodzi o to żeby rodzić więcej dzieci, po to jest ten program żeby rodzice jedynaków decydowali się na kolejne dzieci.

A ja uważam że nie powinno być 500 +. Owszem pomoc powinna być ale np mniejsze podatki lub mniejsze pieniądze a nie 30 %pensji. O tylko dla pracujących a nie dla obibokow oglądających seriale w domciu! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mo
Dnia 30.08.2018 o 01:06, Gość gość napisał:

A kto Wam do głowy natłukł, że świat jest sprawiedliwy ? Z księżyca się urwalyscie czy co? Karma, kochane. A co do domu opieki, to się zorientuj najpierw:) Emeryturę też trzeba mieć solidną aby się dostać:) Skoro Autorka zarabia 800 zł, to przy Jej emeryturze w przyszłości się nie załapie.

Emeryturze? Jakiej emeryturze w przyszłości nie będzie czegoś takiego jak emerytura 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No jeśli nie będzie więcej  dzieci o masz racje nie będzie . Na szczęście coraz więcej rodzin ma 3 dzieci 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A mo
3 godziny temu, Gość gość napisał:

No jeśli nie będzie więcej  dzieci o masz racje nie będzie . Na szczęście coraz więcej rodzin ma 3 dzieci 🙂 

Pieniędzy nie będzie na te emerytury i tyle. Ale dobrze ze macie więcej dzieci zawsze któreś staruszka przygranie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eniro
11 minut temu, Gość A mo napisał:

Pieniędzy nie będzie na te emerytury i tyle. Ale dobrze ze macie więcej dzieci zawsze któreś staruszka przygranie

O to bądź spokojna, państwo ma tyle kasy że my szare polaczki nie musimy o tym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×