Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

ludzie proszę odrobaczajcie się

Polecane posty

Gość gość

Trudno wam w to uwierzyć, że macie pasożyty, mimo tego proszę kupcie w aptece bez recepty zawiesine Pyrantelum, bo inaczej nie pozbedziemy się tego robadztwa. Jeżeli choć odrobinę swędzi was w majtkach to macie pasożyty. Doświadczyłam tego na własnej skórze, miałam wszystkiego dość, to było okropne. Nie widziałam robaków w kupie, ale one naprawdę tam były. Po zażyciu leku moje problemy ustaly. Niestety problem wraca i muszę powtarzać kurację. Od kiedy się odrobaczam nie choruję, nie chodzę do lekarza. Ważne żeby odrobaczyc cała rodzinę, bo inaczej będzie szybki nawrót :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda co piszesz. Moja kupa się ruszala w toalecie obrzydliwe to było :( skąd się to świństwo bierze? Dbam o figiene:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamowac i nawoływać ludzi do trucia sie!Wolę mieć robaki niż reguralnie faszerowac się tym świństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.50 i takie tępe istoty jak ty rozsiewa to gowno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę się faszerowac jakimiś zawiesinami, bo panna z forum tak mówi. Jestem zdrowa, nadam się regularnie i nie mam zamiaru się odrobaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 42 lata , nie odrobaczam sie , nie choruje , nawet sie nie przeziebiam , tego reklamowanego gowna przez ciebie nigdy bym nie kupila :) Wiec bujaj sie kurfo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.53 stara k****** nosicielami są zazwyczaj małe dzieci przedszkolne tego tam jest najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego, że dzieci w wieku przedszkolnym są nosicielami? Ja się truć jakimś s**tem nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma robaki. Gdy zyjemy zbyt sterylnie, czesto sie odrobaczamy uklad immunoligiczny mie ma z czym walczyc, zaczyna atakowac wlasny organizm lub nieszkodliwe substancje dostajace sie do organizmu. Stad wysyp chorob autoimmunologicznych i alergi Odrobaczyc sie trzeba gdy brakuje rownowagi w organizmie i robale rozrastaja sie zbyt imtensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.59 lek jest bardzo bezpieczny za to robadzwo które zostawia swoje odchody już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 38 lat i nigdy się nie odrobaczalam, moje dzieci były w przedszkolu, nic nie przyniosły, badaliśmy się, jesteśmy zdrowi, a branie tego swinstwa profilaktycznie to glupota, nie masz wyrzutów sumienia że namawiasz za pare groszy ludzi do trucia się ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak już to namawiaj ludzi do badań, bo rzeczywiście dużo ludzi to ma nieświadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:01 Publikacje naukowe na twoją teorie poproszę. I nie, nie mam zamiaru się odrobaczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam wyrzutów sumienia wręcz odwrotnie wiem że wielu pomogą moje rady. Nie chcesz to nie stosuj. U mnie nie było za ciekawie, nawet wiem kto nas zarazal ciągle drapaly się po tyłku jej dzieci ale tak jak ty nic do niej nie docieralo. Każda wizyta u nich koczyla się nawrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz sobie program "alergie wspolczesnego swiata" albo "obcy w nas". Googlujac po angielsku tez od razu wyskakuja linki do artykulow naukowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może zamiast brać bzdurne leki, wystarczy jeść kiszonki, czosnek, więcej warzyw i owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie nic w majtkach nie swędzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, matko ludzie nie bądźcie głupi, nie bierzcie tego, pomyślcie jakie musi mieć silne dzialanie skoro zabija pasożyty, odrobaczac sie tak, po badaniach, środkiem przepisany przez lekarza, a nie spamierza który dostanie za to pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [07:57) stara k***a to twoja matka , wysrala na swiat kolejna niewychowana mloda kuwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"robadztwo"?! Chyba ten środek zabija również neurony.. Też mnie nigdy nic nie swędzi, a dzieckiem przedszkolnym nie jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak swedzi w majtkach, to sa to zwykle owsiki , lekarz przepisze tabletki i po klopocie, nie trzeba jakiegos gowna reklamowanego kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7.53 Stara niewychochowana K u r w a to ty. Przeczytaj to co napisałaś :) dałaś świadectwo kim naprawdę jesteś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.02 lekarz przepisze ci Pyrantelum a owsiki to pasożyty i o tym mowa w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myc rece! Czesto, po kazdym powrocie z miejsc publicznych i przed siegnieciem po jedzenie. Nosic przy sobie zel dezynfekujacy i stosowac! I jesc czesciej surowy czosnek. Problem robakow zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz ci napisalam, bujaj sie k*********e spamerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.5 - w temacie mowa o stosowaniu pyrantelum bez recepty (czyli w niskim stężeniu) bez badań a autorka twierdzi, że nie choruje, bo się odrobacza. To zbyt duże uproszczenie. Najpierw trzeba wiedziejć jakie pasożyty się ma, czy ma się jakieś inne choroby towarzyszące, a potem stosować leki. Autorko - czy co tydzień myjesz głowę szamponem przeciwwszawicowym? Bo nigdy nie wiadomo, czy właśnie dziś nie złapałaś wszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie " damy" , powstrzymajcie sie od rzucania miesem, bo to niesmaczne. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nam pediatra mówił, że warto odrobaczyć dziecko, nawet jeśli w badaniach nie wyjdą pasożyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorka ma racje. ja sie odrobaczam z cala rodzina 1x w roku. Wlasnie mamy zamiar przed szkola wziac tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka ma racje proszac ludzi chorych aby sie odrobaczli. Zapomina jednak polecac zdrowym, w tym sobie samej stosowac skuteczna prewencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×