Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

ludzie proszę odrobaczajcie się

Polecane posty

Gość gość
Nam pediatra też zalecił i bez badań. Sama pani doktor stosuje. Na receptę ten lek to groszowe sprawy. Bez recepty już taki tani nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz zlapiesz owsiki, odrobaczenie to jedno, ale zaraz potem wypranie calej poscieli, pizam, dezynfekcja klamek itd. jest konieczna. No i nie wkladac niemytych rak do ust . Dzieci uczyc tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem nie zniknie jeżeli ludzie nie uswiadomia sobie że owsiki są bardzo częste i są niebezpieczne dla naszego zdrowia. Lek Pyrantelum jest bezpieczniejszy niż co niektóre zioła. Lek mozna podawać dzieciom już dwuletnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam przeciwna Pyrantelum wydalam sporo na zioła, nalewki na robaki niestety nie pomogły. Byłam sfrustrowana, nerwowa w końcu poszłam do lekarza. Lek zadziałał niestety problem wraca i teraz już bez wizyt kupuje Pyrantelum i mam spokój. Moje dziecko ładnie śpi, nie jest nerwowe i nieswiezy oddech zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owsiki nie da sie przegapic bo: Swedzie o***t i to bardzo Mdlosci Zle samopoczucie U dzieci widoczne since pod oczami Bladosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko do 3 miesiąca było spokojne w dniu chrztu jego chrzestna wzięła smoczka do ust i dała dziecku. Od tego czasu moje dziecko zaczęło być niespokojne, placzliwe. Co się później okazało miał owsiki (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyze cenzura wyciela slowo o.d.b.y.t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak apetytu ochota na słodycze, since pod oczami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety problemy intymne to też powód żeby zastanowić się czy to nie owsiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile bierzecie za ten spam, z chęcią tez sobie dorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam chętnych osób, które chcą pracować stale lub dodatkowo online. Na początek oferuję 1500zł w tydzień a potem 2000-4000zł miesięcznie i więcej! Praca jest bardzo prosta i przyjemna, pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz W moim programie nie inwestujesz ani złotówki! W każdej chwili możesz zrezygnować - Tutaj nic nie tracisz, jednie możesz zyskać, a uwierz naprawdę warto! Jeśli jesteś zainteresowany/a to Wejdź na http://pawlowski-lukasz.pl/zarobek-online-bez-inwestycji/ I tam masz informację oraz szczegóły o zarobku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie biorę piszę prawdę cieszylabym się gdyby dali mi za to że polecam ten lek kilka buteleczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez całe życie nie miałam problemów z owsikami do póki nie zaczęłam pracować w przedszkolu. Ludzie litości odrobaczajcie swoje dzieci, bo nigdy się nie wylecze. Lubię swoją pracę ale chyba będę zmuszona zrezygnować z tej pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szokuje to co czytam. XXI w, srodki czystosci dostepne masowo, informacja w internecie rowniez, a obecne pokolenie jest ciemne, nieswiadome , boryka sie z problemami ktore nie powinny istniec. Dochodze do wniosku ze nasze spoleczenstwo kulturowo cofnelo sie srulecie wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W moim przedszkolu dziecko zachorowali na zoltaczke. Natychmiasr wszystkie klamki zostaly owiniete wasrwami gasy i nasaczone lizolem. Paskudne to bylo w dotyku, cuchnelo, dziecku trudno bylo otworzyc drzwi, ale uniknelismy epidemii, ja nigdy nie zachorowalam. Byl to gleboki PRL :-P A owsiki zlapalam tylko jeden raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak sobie poradziłas z owsica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze to spam, poznac to po tym ze jak kilka osob ja i jej odrobaczanie tylko tym slusznym produktem zostalo obsmiane, to zaczela byc agresywna i zaczela szalec:) pozniej wpadla na pomysl i naskrobala kilka tekstow pod rzad o tresci, ,moj pediatra mi tez polecil bla bla bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bylam tam 5 letnim dzieckiem. Nie wiem co zrobilo przedszkole, ale moze te galganki na klamkach jak przy zoltaczce, nie pamietam. Mylusmy czesto rece, to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie spam ale myśl sobie co chcesz i nie odrobaczaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po jakiegos wuja mam sie idiotko odrobaczac? ? Skoro nie mam robakow? Ty moze idz do psychiatry, skoro wszedzie i u wszystkich widzisz robaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakosc ciezko mi zaufac osobie ktora namawia do pozbycia sie "robadztwa" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakosc ciezko mi zaufac osobie ktora namawia do pozbycia sie "robadztwa" smiech.gif x Może gdyby dawali premię za poprawną ortografię... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako farmaceuta mówię NIE! Najpierw diagnoza, potem leczenie. Faszerowanie się lekami bo ma się widzimisię to idiotyzm. Dlatego owszem, gadajcie się ale nie leczcie się na własną rękę bo coś wam się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miało być badajcie, a nie gadajcie, sorry autokorekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje Farmaceuto, popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie, i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×