Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klaaaudiia

Starania o dzidziusia.

Polecane posty

Gość Klaaaudiia

Cześć. Czuję że powoli zaczynam popadać w paranoję, ale do rzeczy. Od roku z mężem staramy się o dziecko, w między czasie poroniłam ( w 5tc płód przestał się rozwijać). Minęło 5 miesięcy i dostaliśmy zielone światło - gin kazał brać Ovarin. Pragniemy tego dziecka dlatego kochaliśmy się często, dodatkowo monitorowałam owulacje przez testy. Jestem 3dni przed miesiączką lecz test oczułości 10mlU/ml dziś rano wyszedł negatywnie :( To mój pierwszy cykl w którym się staramy i wiem że ciąża nie jest na pstryknięcie palcami i proszę nie hejtujcie mnie za to. Czy którejś z Was testy przed miesiączką wychodziły negatywnie pomimo ciąży? W poprzedniej ciąży, którą straciliśmy 3dni przed miesiączką testy już pokazywały lekką drugą kreskę. Napiszcie jak było u Was, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim to ty nie myśl o tym tyle, bo za bardzo sie nakręcasz, a głowa ma w tym nie mniejszy udział niż samo współżycie. Znam pare która przez 11 lat nic... w końcu adoptowali dziecka, przez to znów byli szczęśliwi, cieszyli się tym dzieckiem, rodziną, co odblokowało tą kobiete bo przestała myśleć o tym że nie może zajść i wtedy właśnie zaszła, dziś mają dwójke dzieci, jedno adoptowane i jedno biologiczne. Głowa umysł ma gigantyczne znaczenie, odpuść zluzuj, nie nakręcaj się, nie rozmyślaj, nie rób miliona testów, po prostu żyj ciesz się życiem i seksem z mężem, a niedługo zaskoczysz, uwolnij głowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz zaistnieć zakładając nowy temat, gdy są tu takie same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testy, żeby były w miarę wiarygodne należy wykonywać najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki. Nigdy nie wiesz czy np: owulacja Ci się nie opóźniła i test będzie negatywny, bo poziom hormonu będzie jeszcze za niski. Jeśli w dniu spodziewanej miesiączki jej nie dostaniesz, to zrób test. Spokój, spokój i jeszcze raz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaaudiia
Nie rozumiem jak można zaistnieć zadając pytanie anonimowo. Przeglądałam forum i nie natknęłam się na identyczne pytanie. Reszcie dziękuję za odpowiedzi, ponowię test w niedzielę i postaram się wyluzowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie testy wyszly dzien po terminie i dzien przed (dwie ciaze) 3 dni wczesniej na pewno by nie wyszly. Nie wiem czy bedziesz w ciazy ale wiem, ze za wczesnie zrobilas test ;) w pelni to rozumiem, jak sie bardzo chce to czas sie dluzy i nie da sie wyluzowac na zawolanie. Zycze Ci zebys szybko zaszla i wszystko skonczylo sie pomyslnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaaudiia
Dziękuję za słowa otuchy! Przez poprzednie stracenie naszej fasolki jestem taka niecierpliwa, choć wiem, że tym tylko sobie szkodzę. No to czekam na niedzielę i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×