Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polki są piękne

Polecane posty

Gość gość

Ja jestem Polka i jestem bardzo atrakcyjna. Mam 173 cm, waze 60 kg, ćwiczę, średnie piersi, blond włosy do pasa, ciemnobrązowe duze oczy, pełne usta. Na mieście widze dużo długowłosy, szczupłych i zadbanych Polek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie ale dlaczego tu o tym piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego, ze polscy faceci na tym forum piszą ze Polki są brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ahaa ok. Piszą zapewne ci nieszczęśliwi, którzy nie mają powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszędzie są ładne i mniej ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz sie za atrakcyjna, a to roznica. w 90% przypadkow to tylko zyczeniowe myslenie. znasz przyslowie "glosna krowa malo mleka daje"? juz znasz. pozostane w glebokim cynizmie, widzac polki na ulicy. ulane, przecietne, czesto po prostu brzydkie. pieknych to jest pare procent(tylko!!). dlatego sa piekne, ze sie na tle brzydoty tak wyrozniaja. tak to po prostu dziala. /kurtyna/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojeju a widziałeś wszystkie Polki by mówić o procentach? Dane wyssane z palca, kogo widziałeś to Twoja sprawa, mogłeś mieć mniej szczęścia, poza tym takie badanie losowe musiałoby zostać przeprowadzone w każdej miejscowości, zrób i wtedy posiłkuj sie danymi a nie wymyślaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki są wredne i chciwe, oraz puszczalskie, do tego masa makijażu walą na gębe, to i z prosiaka by była miss świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś szkoda tylko że jesteś umysłowym pustakiem bo to już nie jest atrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki to przeciętność do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne kobiety nie chwalą się urodą na anonimowym forum. Piękne widać w realnym życiu nie trzeba tu siedzieć i się chwalić :) A największym wrogiem kobiety jest druga kobieta. Nikt inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Polki to przeciętność do bólu. > tapeciary i blachary, żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:28 ojeju, a widzialas wszystkie polki, by mowic O WSZYSTKICH? grupe kontrolna mieszkajac prawie w centrum miasta wojewodzkiego mam duza, stad moge okreslac mniej lub bardziej dokladnie procenty - przecietnosc, grubo ponad 75% tworza nijakie, zlewajace sie wlasciwie w jedna - z racji pory roku moze i dosc kolorowa, ale jednak MASE samice, daleko im do bycia pieknymi, nie ma na kim czesto oka zawiesic, masa sie przetacza, anonimowo i nie zwracajac wiekszej uwagi. pozatym, swojej tezy nie mozesz przepchnac, nie poznajac KAZDEJ baby. Od noworodka po 100-tu i wiecej letnie babcie. temat to zwykla, skrajnie odrealniona fantazja jakiejs zafochanej, urazonej dziuni. ktos cos wspomnial wczesniej o krowie, radze sobie przyswoic madrosci ludowe, prawie zawsze sa "na czasie". ps. ciekawi mnie zestaw twoich "danych". jednorozce je spisaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielonakawa_40 dziś nareszcie jakaś prawda wyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś podaj foto bo pewnie jesteś max 5/10 a myślisz że jesteś jakaś miss, dam ci objektywną ocene, tylko foto BEZ makijażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×