Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak sobie poradzić

Polecane posty

Gość gość

Witam. Mam bardzo nie fajną sytuację, mieszkam z dziewczyną która mi sie podoba, oboje jesteśmy atrakcyjni i każdy twierdzi ze pasujemy do siebie, chciałem przełamać lody, ale wynikło ze nic z tego nie będzie.. dostałem kosza.. Mieszkam z nią przez najbliższy rok i nie wiem jak z tym sobie mam poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zabierales sie do niej? I oferowales zwiazek bez zobowiazan czy czemu Cie nie chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo jeszcze chodzi do szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozwiąż przyjaźń i dopiero potem ją wyroohaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabierałem, we dwójkę jesteśmy singlami już od bardzo dawna, próbowaliśmy związków a koniec końców sie kończyło ze siedzieliśmy przy winie i sie pocieszalismy xd w ostatnim okresie bardzo sie w niej zauroczylem a teraz po takim niewypale nie wiem jak pociągne ten rok w pokoju obok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To trzeba bylo zaoferowac zwiazek a nie kryc sie z uczóciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NÓW_ZNÓW
To, że chce się z kimś mieszkać jeszcze nie znaczy, że myśli się o związku. Nie rozumiem dlaczego mężczyźni zawsze myślą tak jak ty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkamy już drugi rok.. paczka znajomych znalazła wspólne mieszkanie na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23.00 Przecież autor nie krył się z uczuciami. Skoro dostał kosza to przed dostaniem kosza zaproponował związek. Przecież to oczywiste. Trudna sprawa gdyż są sąsiadami. Na szczęście autor jest atrakcyjny więc nie będzie miał problemu z zapoznaniem jakiejś dziewczyny spoza swojego środowiska. Nowa miłość to najlepsze lekarstwo na dolegliwości emocjonalne spowodowane odrzuceniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×