Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co Oni w sobie widza? Przecież to jest chore...

Polecane posty

Gość gość

Mężczyzna lat 40, bardzo zamożny. Dziewczynka 22 letnia... również na tym samym poziomie finansowym. Właśnie jej się oświadczył. Co Ona widzi w takim dziadku? A On w takiej gówniarze? Mógłby mieć chociaż jakaś kobietę ok 30stki. O ok On nie wyglada na 40 jest bardzo zadbany i przystojny a ona śliczna i wyglada pare lat więcej ale i tak widać różnice... przecież Ona mogłaby być jego córka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
""Mógłby mieć chociaż jakaś kobietę ok 30stki."" Hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chory układ dla mnie i nawet jeśli nie chodzi o pieniądze to to nie przetrwa długo w szczęściu. Dziewczyna w tym wieku jest chwilowo zachłyśnięta starszym facetem bo wydaje jej się dojrzalszy od rówieśników, bardziej szarmancki itp. a on wiadomo z jakich przyczyn z nią jest....tylko problem przyjdzie za kilka lat jak jej opadną pierwsze motyle i zacznie jej się chcieć szaleństw i korzystania z życia, partner stanie się w jej oczach mniej atrakcyjny bo zobaczy,że wielu fajniejszych i młodszych jest dookoła,więc ten starszy będzie musiał zmieniać drzwi i futryny bo będzie miał ogromne rogi,a na koniec ona się zakocha w kimś innym i da mu kopa w d**e. Niestety znam takie scenariusze z otoczenia i niemal za każdym razem tak się kończy. Dopóki on jej imponuje w fazie zauroczenia to jest ok, potem juz ona nawet nie chce z nim czasu spędzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak bo masz monopol na zachowanie wszyskich ludzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.36 tez mi się wydaje to ju chwilowym kaprysem biorąc pod uwagę, ze to bardzo rozpieszczona dziewczynka. Szkoda tylko będzie tego mężczyzny, zakochał się, poczuje stabilizację a za pare lat zostanie kopnięty w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego dzieci są nasze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś produkuj się ile chcesz,a ja też wiem swoje i dużo już widziałam,dlatego sie kulturalnie wypowiadam w tym temacie. Wyjątek trafi się 1 na 30 takich par,ze "będą żyli długo i szczęśliwie"... i to jest kwestia wyboru tych osób czy chcą aż tak bardzo ryzykować mając tak małe szanse , na to czy to się uda aż do grobowej deski... dla mnie takie ryzyko jest bez sensu bo nie ryzykuję, gdy mam zaledwie 10% realnej szansy na powodzenie - proste? A jak ktoś ma taką ochotę to jego sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest prestiż dla obu... ona ma starszego przystojnego faceta i zastąpi jej finansowo rodziców a on ma młoda dupę która się może pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś taka głupia by rezygnować z własnego szczęścia i tak wyrachowana by kalkulować a nie kochać prawdziwe to twoja sprawa. Choć jest to przykre że kobiety nie potrafią kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochać takiego starca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadku? O.o .... muszę wnukom powiedzieć, żeby się szykowały na moje imieniny za 10 lat, bo chcę dostać z******ty prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.23 Kolejna biedna istota która nie zaznała w życiu miłości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej, jaka zazdrosc... przykre, ze takie negatywne uczucie jest motywem zyciowym dla autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
08:40 użyłeś tego zwrotu niepoprawnie naucz się pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w rodzinie są takie małżeństwa, więc dla mnie to coś zupełnie normalnego 20 i 30 lat różnicy. Sama też gustuje w starszych facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat to przepaść to nie jest normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak są szczęśliwi ze sobą, to ich sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.41 do podstawówki uczyć się! Matematyczny głąbie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak zawsze trzeba wytykać błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co widzą to ich sprawa. Tobie nic do tego. Nie lubię zacofanych czy zawistnych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorce żal dopę ściska i pewnie nadstawia psu, stąd te żaluzje i złośliwości :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczuje stabilizację a za pare lat zostanie kopnięty w tyłek. X Ta już widzę jak ta 30 odchodzi od 50 latka przy forsie myśląc że złapie coś lepszego a będzie sama :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno robi to specjalnie aby autorka nie myślała jakie to cudo bustwo, niech się pogodzi z tym na przystojnego faceta nie ma co liczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A karyna myśli że jest wyjątkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w Polsce maja być szczęśliwi ludzie jak wszystko do około negują i z butami wchodzą innym w życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja mając 30 lat nie chciałabym faceta 50 letniego... a potrm on 70 stary dziadek a Ona dopiero 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otulona_snem
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gośćwczoraj dziś produkuj się ile chcesz,a ja też wiem swoje i dużo już widziałam,dlatego sie kulturalnie wypowiadam w tym temacie. Wyjątek trafi się 1 na 30 takich par,ze "będą żyli długo i szczęśliwie"... i to jest kwestia wyboru tych osób czy chcą aż tak bardzo ryzykować mając tak małe szanse , na to czy to się uda aż do grobowej deski... dla mnie takie ryzyko jest bez sensu bo nie ryzykuję, gdy mam zaledwie 10% realnej szansy na powodzenie - proste? A jak ktoś ma taką ochotę to jego sprawa. xxx A czy kiedykolwiek jest pewność, że miłość przetrwa do grobowej deski? Po co tak kalkulujesz? Jeśli się kochają i są ze sobą szczęśliwi, to powinni być razem, bez względu na opinię otoczenia. To im ma być dobrze, a nie zazdrosnym znajomym ;-) Myślę, że żadna miłość nie trwa wiecznie. To mit. Po kilkunastu latach każda miłość się wypala i ludzie są ze sobą głównie z wygody, przyzwyczajenia i ze względu na wspólny majątek. Lepiej być szczęśliwym przez te kilka lat, niż nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak sądzę, jeżeli wzajemnie kochają się, to tylko to się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jaka zazdrosc? Czego ktoś ma im zazdrościć? Ze bzyka ja facet w wieku jej ojca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×